Lekeler, Çiller Ten rengi açma ve beyazlama konusunda ciddi ve etkili önerisi olanlar lütfen buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
benim bilidğim iki yöntem var, biri arkadaşların dediği gibi bol bol domates yemek ve havuçtan uzak durmak diğeri de limon suyu

bi sitede okumuştum arkadaşlar bilmiyorum yapar mısınız domates ile unu karıştırıp yüzünüze sürüyorsunuz biraz beklettikten sonra yıkıyorsunuz

limonun suyunu da hergün pamukla yüzünüzde gezdiriyorsunuz..

benim bilidğim iki yöntem var, biri arkadaşların dediği gibi bol bol domates yemek ve havuçtan uzak durmak diğeri de limon suyu

bi sitede okumuştum arkadaşlar bilmiyorum yapar mısınız domates ile unu karıştırıp yüzünüze sürüyorsunuz biraz beklettikten sonra yıkıyorsunuz

limonun suyunu da hergün pamukla yüzünüzde gezdiriyorsunuz..

güzel amma çok daetkili yöntemler değil anlık etkiler oluşturabilir

pirinç suyunu suda bekletip sonra yuze surmenın etkili oldugunu duymustum.ama 1 tondan fazla açmaz sanırım:kedi:

güzel amma çok daetkili yöntemler değil anlık etkiler oluşturabilir

diyosun ama bizim bildiğimiz yöntemlerle ancak geçiçi beyazlık elde edilebilir. kalıcı bi beyazlık istiyosan kimyasallar işin içine girer buda bizi fazlasıyla aşar!

o halde konunun muhatabıda bizler olamayız.basit yöntemlerle...kremlerle bitkilerle....şunla bunla asla kalıcı bi beyazlık sağlayamazsın. !OK!

diyosun ama bizim bildiğimiz yöntemlerle ancak geçiçi beyazlık elde edilebilir. kalıcı bi beyazlık istiyosan kimyasallar işin içine girer buda bizi fazlasıyla aşar!

o halde konunun muhatabıda bizler olamayız.basit yöntemlerle...kremlerle bitkilerle....şunla bunla asla kalıcı bi beyazlık sağlayamazsın. !OK!

tamam yaa nie kızıon bişe demedik :çok üzgünüm:

bencede zaten kimyasallar olmadan cilt renginin açılması imkansız üzgünüm ama hergün bişiler uygulmak zzorundasın ve bence güneş kremsiz asla dışarı çıkma ben artık yaz kış 50 faktörlü güneş kremi kullanmaya başladım.

bencede zaten kimyasallar olmadan cilt renginin açılması imkansız üzgünüm ama hergün bişiler uygulmak zzorundasın ve bence güneş kremsiz asla dışarı çıkma ben artık yaz kış 50 faktörlü güneş kremi kullanmaya başladım.

hangi güneş kremini kullanıyon güneş kremleride yağlı sürünce cildin da bi esmer gösterio özellikle yazın zaten çok terliorm

bende kimyasal da olsa ne olabilir onu soruyorum zaten hani bildiğiniz bi yöntem varsa

Canım sen bu konuya neden bu kadar taktın hangi topiğe girsem seni ve ten rengi açma isteğini görüyorum.Zaten söylediğine göre vücudun değil yüzün esmermiş.O da güneşten yani bir nevi amele yanığı:)kızma ama.Sen boşver elalemi,oradakileri suratının rengini açıp ne yapacaksın.Yazık ama.Beğenmeyen küçük oğluna almasın.

Canım sen bu konuya neden bu kadar taktın hangi topiğe girsem seni ve ten rengi açma isteğini görüyorum.Zaten söylediğine göre vücudun değil yüzün esmermiş.O da güneşten yani bir nevi amele yanığı:)kızma ama.Sen boşver elalemi,oradakileri suratının rengini açıp ne yapacaksın.Yazık ama.Beğenmeyen küçük oğluna almasın.

aman sende hep beni yakalıon:kedi: hep burda değiliz tesettürlüler topiğinede takılom.tabi ya almasınlar benden iyisinimi bulacaklar:roflol:

arkadaşım ten rengi doğuştan gelir tıpkı göz rengi gibi.sen onu değiştiremezsinki değiştirmeye kalkarsanda michael jackson gibi ameliyat olman lazım.yani kimyasallarla biraz açılacam diye sağlığındanda olursun.bence ten rengini değilde saçında makyajında fazla yada eksik kilon varsa onda veya giyim tarzında değişiklik yap kendini daha güzel hissedersin o zaman.etrafına bak birsürü çirkin sarışın ve çok güzel esmer var yani önemli olan ten rengi değil ki yüz güzelliği yada fizik güzelliği birde bunu taşımak tabi.benden söylemesi.

ayy sizde bana taktınız yaa bana beyaz ten yakışıo o yüzden öneriler için tşk yinede

Son düzenleme:
:roflol:bi yöntem varmış gız solaryum gibi bi yöntemle geçici beyazlatıolarmış

X