Lekeler, Çiller Ten rengi açma ve beyazlama konusunda ciddi ve etkili önerisi olanlar lütfen buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Arkadaşlar ben Loreal'in ''Whıte Perfect'' serisini kullanıyorum. 3lü set olarak gündüz, gece ve göz altı kremi şeklinde satın aldım. Yaklaşık 1 aydır düzenli kullanıyorum. Çok ciddi bi beyazlık olmadı ama cilt rengim açıldı üstelik daha duru görünüyor. En azından bilinen ve tanınan bir marka olduğu için güvenle kullanıyorum. Piyasada bu tip bilinen markaların ürünleri mevcut. Özellikle Japon markalarının bu konuda daha başarılı olduğunu duydum.

bende çok merak ettim simdi =) loreal iyi mi acaba bu konuda gerçi guvenirim ama sen nerden aldin cnm

tam olark gercekten ten rengini açan hiçbisey yok malesef ben de çok sey denedim ama para tuzagı resmen anca arkadasların dedigi gibi biraz daha temiz ve berrak bir görünüm oluyo ama umarım yine de bi cözüm bulabiliriz

kızlar şu anda ciddi olarak etkisini merak ettiğim bir lea ikinci meladerm üçüncü olarak ise unt nin güneş kremi var üçünü de denemeyi düşünüyorum kullananlar varsa etkilerini paylaşsın lütfen

Lea yı deneme, seni kesinlikle tatmin etmiyecektir. unt nin güneş kremi yerine avene yi öneririm çünkü untyi sürünce yüzüne bişeyler sürdüğün belli oluyor.

Meladermi bende araştırıyorum malum arnavut kremini temin edemedim. meladerm hakkında şöyle bir site buldum ( Fakat ekliyemiyorum meladerm yazın 3. yü tıklayın)alkisalkisalkis

bu sitede iyi kötü tüm yorumlar mevcut fakat ne kadar güvenilir bilemiyorum. Ayrıca meladerm pahalıya geliyor kargo fiyatı hakkında bir bilgim yok, fakat spariş vermeyi düşünüyorum.

Çok haklısın canım bende Mardin'in Midyat ilçesinde yaşıyorum Bazıları budra'yı beyazlamak için bile kullanıyor buradada beyazlık önemli ama saçma bence esmerlerde güzel takma sen böyle şeyleri =) biraz bakım yaparsan yada yapıyorsan zaten güzel olursun ve herkeste bunu analr ama nette beyazlatıcı bir maskede görmüştüm

MALZEMELER :

• Domates

• Un

Domates'le Un'u karıştırıp macun haline getiriyoruz yüzümüze sürüyoruz sanırım 15 dk bekletiyorduk

Birde kuzenim Beyaz Arap Kızı kremini akşam yatmadan öcne sürüyormuş sabah kalktıgında yüzünün rengi açılıyormuş =)

Yüzünde leke falan varsa bu maskeyide deneyebilirsin karşı komşumuzun yüzünde lekeler var bu maskeyi yaptıgın yüzünün rengi açılıyor benim yüzümde leke yok ama ben ilk yaptıgımdada yüzümün rengi biraz açılmış gibiydi ama artık birşey fark etmiyorum

Yarım çay kaşıgı karbonatla iki kaşık yoğurdu yüzüne sürüp 15 dk bekleyip yıkıyor aslında bu tarif suna dumankayanındı ama bir yemek kaşıgı karbonat koyarsan yüzün yanabilir suna dumankaya bir yemek kaşıgı karbonat deyip bir saat bekleyin demişti ve yüzü yananlar olmuş Suna Dumankaya yağlı ciltler için önermiş galiba

Düzenlii olarak cildii yıkamakkta azda olsaa açior galibaa
bende normalde beyaz tenliyim yani öle düşünüorm :d
çünküü vücudumm bacaklarm karın bölgem flnn bembeyaz özellikle bacaklarm ama yüzüm esmerdii baya güneş yedigimden bilmioyrm ama esmer işte
düzenli yıkıorm meyve hiç yemezdm yemeye basladm fln düzelmeye basladi gibi gelior bana
bi de pudra fondten fln kullaniorm beyaz tenlisin diolar bana :) güzelde oluo
+
benm görünüşümm hakkimdaa benden baskaa ve izin werdigim kişiler haricindee(izin verdigim derken yakinlarm annem ablam arkadaşlarm fln ki onlarda ztn dalga geçicek şekilde yourm yapmayacak kişiler dir ki nese :) )
herhangii biri kötüü yorum yapsaa nolurrr ki yanii bunun adi sadece KİSKANÇLİKTİR :)
Ummuhan arkadaşimiza gelince Esmersin ama demkki o saçma yorumlari yapan kişilerden bi fazlan varmiş ki bu sözleri işitmissn bence kendinee güveenn gerisinnii boşfeerr :) :KK16:

:80:
Lea yı deneme, seni kesinlikle tatmin etmiyecektir. unt nin güneş kremi yerine avene yi öneririm çünkü untyi sürünce yüzüne bişeyler sürdüğün belli oluyor.

Meladermi bende araştırıyorum malum arnavut kremini temin edemedim. meladerm hakkında şöyle bir site buldum ( Fakat ekliyemiyorum meladerm yazın 3. yü tıklayın)alkisalkisalkis

bu sitede iyi kötü tüm yorumlar mevcut fakat ne kadar güvenilir bilemiyorum. Ayrıca meladerm pahalıya geliyor kargo fiyatı hakkında bir bilgim yok, fakat spariş vermeyi düşünüyorum.

canım g.g den sipariş ettirebilirsin bildiğin bi satıcı varsa istersen getiriolar bana 140 liraya getirtebiliriz dediler tabi taksit deoluo benm o kadar para yok o yüzden almadım

kızlar şu anda ciddi olarak etkisini merak ettiğim bir lea ikinci meladerm üçüncü olarak ise unt nin güneş kremi var üçünü de denemeyi düşünüyorum kullananlar varsa etkilerini paylaşsın lütfen
Unt in günes kremini düsünüyorum, hatta bununla ilgili konu da actim ama cevaplayan olmadi. Sen kullandin mi bu günes kremini? Beyaz tenliyim, benim icin beyazlatmasindan cok iyi korumasi ve yüzümü parlatmamasi önemli. Günes kremleri yüzü cok parlatiyor, normalde pudra sürmedigim halde parlaklik gitsin diye sürmek zorununda kaliyorum.

Unt in günes kremini düsünüyorum, hatta bununla ilgili konu da actim ama cevaplayan olmadi. Sen kullandin mi bu günes kremini? Beyaz tenliyim, benim icin beyazlatmasindan cok iyi korumasi ve yüzümü parlatmamasi önemli. Günes kremleri yüzü cok parlatiyor, normalde pudra sürmedigim halde parlaklik gitsin diye sürmek zorununda kaliyorum.

ben fondotenli olanını kullanıorm ten rengimle aynı diyebilirim ben esmerim yani açık kahve tonu renkde pek vermio sadece renkli.yağsız bi fondoten ama çok da iyi değil bence cildin yağlıysa hamilton yada murat ürünlerini dene.ha bide unt nin renksiz olanı daha iyi olabilir onu bilmiyorum

:80:

canım g.g den sipariş ettirebilirsin bildiğin bi satıcı varsa istersen getiriolar bana 140 liraya getirtebiliriz dediler tabi taksit deoluo benm o kadar para yok o yüzden almadım

Canım, ben başka bi topicte bu kremle ilgili bi cevap yazdım, heralde sana yazdım. Bu meladerm et beni kremi değil mi? Cilt beyazlatıcı krem mi? Eğer öyleyse kusura bakma, ben yanlış hatırlamışım demek ki.
Cilt beyazlatıcı kremleri masum kremler değil bu yüzden uzun süreli kullanımı da doğru değildir ve etkileri kullanım süresiyle sınırlıdır. Bırakınca cilt eski haline döner, kim ne derse desin. Sonra bu kremleri kullanırken cildi yüksek faktörlü kremlerle korumak gerekiyor, korumazsanız kalıcı lekeler ortaya çıkar. Uzun süreli kullandığınızda bu kremler cildi hassaslaştırır. Ben şu an organik kozmetik adı altında satılan bi krem kullanıyorum, yüzümde güneş, sivilce ve lazer lekesi var. Krem yüzü beyazlaştırıyor, sivilce ve güneş lekelerimi de hafifletti ama lazer lekesine etki etmedi, ben en çok da bu yüzden almıştım. Düzenli kullanmıyorum ama cildi beyazlatıyor, organik kozmetik diye satılıyor ama değil, içinde parfüm ve paraben var, sabah akşam kullanın yazıyor ama dışarı çıkarken kullanılmaz bence. Eğer yüzünüzde leke yoksa bence beyazlatıcı krem kullanmayın. Esmer cilt bence en güzel cilttir. Lekesiz, kırışıksız, kızarıksız...

Canım, ben başka bi topicte bu kremle ilgili bi cevap yazdım, heralde sana yazdım. Bu meladerm et beni kremi değil mi? Cilt beyazlatıcı krem mi? Eğer öyleyse kusura bakma, ben yanlış hatırlamışım demek ki.
Cilt beyazlatıcı kremleri masum kremler değil bu yüzden uzun süreli kullanımı da doğru değildir ve etkileri kullanım süresiyle sınırlıdır. Bırakınca cilt eski haline döner, kim ne derse desin. Sonra bu kremleri kullanırken cildi yüksek faktörlü kremlerle korumak gerekiyor, korumazsanız kalıcı lekeler ortaya çıkar. Uzun süreli kullandığınızda bu kremler cildi hassaslaştırır. Ben şu an organik kozmetik adı altında satılan bi krem kullanıyorum, yüzümde güneş, sivilce ve lazer lekesi var. Krem yüzü beyazlaştırıyor, sivilce ve güneş lekelerimi de hafifletti ama lazer lekesine etki etmedi, ben en çok da bu yüzden almıştım. Düzenli kullanmıyorum ama cildi beyazlatıyor, organik kozmetik diye satılıyor ama değil, içinde parfüm ve paraben var, sabah akşam kullanın yazıyor ama dışarı çıkarken kullanılmaz bence. Eğer yüzünüzde leke yoksa bence beyazlatıcı krem kullanmayın. Esmer cilt bence en güzel cilttir. Lekesiz, kırışıksız, kızarıksız...

kremin ismini verirm,s,n araştırayım ciddi olarak beyazlatıomu

kremin ismini verirm,s,n araştırayım ciddi olarak beyazlatıomu

arkadaşlar cilt lekleri için kremler adlı konudaki kremi kullanıyorum sis leke kremi yani bi eczacı yapıo bi ay oldu sivilcelerimden kurtulum antbiyotik 2 çeşit doktor yazmıştı ek olarak bu eczacının yaptığı ilaç birde bitki çayları falan çok şükür sivilce kalmadı.leke kremi bi ay oldu azaldı leklerim ama tamamen bitmiş değil lekler de geçince cildimi beyazlatmak için krem isteyecem bakalım gelişmeleri yazarım size
yanlız günelş koruyucu alamadım daha ?

meladerm leke kremi almadım o kadar parayı göze alamadım zaten

limon yagı işe yaradımı

limon yağı denemedim konsantre yağlar bede sivilce yapıo portakal yağı amıştım içinde yağ olmasından kötü gelio bana.faydası olacağınıda sanmıorm

arkadaşlar sivilcelerimden kurtuldum antibiotik,eczacının yapmış olduğu yapma sivilce kremi ve halen kullandığım isotrexin jel şu an sadece bi tane aktif sivilcem var deri altındakilerden de eczacını yapma leke kremi ile kurtuluorm deri altında ki sivilceleimide kusturuo.
sivilce izlerim de bi on gün sonra tamamemn 0 lanacak inş.
sonrada beyazlatıcı renk açıcı krem yaptıracam gelişmeleri yazarım iyi bi güneş koruyucusuna ihtiyacım var onu bulamadım bi türlü parlatmaması sivilce yapmaması lazım grşmk üzere arkadaşlar

bende beyazlamak istiyorum limonu gece yatarken sürün demiş suna dumankaya beyazlamak için

X