Hadise Penti Reklamı

Adivar

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
6.169
49
[dailymotion]xatjm6_hadise-penti-reklamy_music[/dailymotion]

Hadise, Eurovision şarkı yarışmasından sonra ilk Penti reklamında yüzünü gösterdi. Aslında bacaklarını gösterdi desem daha doğru olur sanırım .

Videoda hareketli bir şarkı eşliğinde Hadise dansediyor ve desen desen çoraplar görüyoruz. Çoraplar iyi de Hadise'nin bacakları bence çok kalın. Marka, yanlış seçim yapmış sanki. Ne dersiniz?

hadisepenti2.jpg

Son düzenleme:
hadiseyi o koca koca bacaklarıyla ne die oynatmışlar anlamadım yaa:sm_confused:

Hadise'nin bacaklarının kalın olduğunu biz izleyiciler görebiliyoruz da reklam çekiciler mi göremiyor dersiniz ?
bilinçli bir seçim bence
Hadise hanımın sevilen sempatikliğinden pay almak ister gibi bir düşünce unsuru var gibi reklamda, -bana öyle geliyor izlerken-
e zaten çoraplarda da yok yok
alışılagelmiş ekran estetiğine uymaması, olmazlığı, çook aşşağılarda kalmış

ben reklamı beğendim.. şarkıyı belki daha cok begendim...
e coraplar da güzel....

aslında Türkiye'nin birçok şehrini gezmiş ve sürekli gezen birisi olarak fikrim şu :
hadise >Türk hanımlarının çoğundan güzel ve zayıf .. o nedenle çoğunluga hitap ediyor...

reklamda çorap desenlerini tam anlıyamadım ki sadece dansını izledim valla :hulya:

uzaktan çekmişler desenlerde hemen degişiyo

valla ben zaten reklamların mantığını çözemedim ki.
hadise popüler diye bu reklamda oynamış ve eminim dünya para almıştır.
ama bir çorap reklamı için uygun mu baca boyu ve ve bacak çapı(!) oranı büyük olmalıyken bunda tam tersi bir durum var.
daha dün düşündüm valla tanıdık yüz yerine uygun ve tanınmamış bir yüz olsa ne olur ki.
yani ben çorabı hadise için almam ki
kim oyuncuya göre çorap alır ki?

bacaklardan önce ,popülerite ve rayting öncelikli para kazanmak için...
onlarda bunu yapmış...

Hadise türkiyenin Beyonce'si :hulya:

Kalcalar desen ayni..

Ama sanki biraz zayiflamis,gecen tv'de gördümbir zamanlar kalcalari cok daha kalindi..

Bide mini giyince daha da kalin gösteriyordu

Bir kac örnek resim..

hadise-mini-etek.jpg

hadise-frikik.jpg

9187_95_04072009_2.jpg

9187_5697_04072009_3.jpg

Son düzenleme:
Hadise'nin bacakları kalın,eee Türk kadınları manken mi ki?
Hedef kitleyi uyaran şey,benzerliktir bence..

bacakları kalın olabilir o konuda bişey diyemem ama çok tatlı bi kız ben şahsen çoraptan çok onu izlemek için bakıyorum reklama ne bileyim çok sempatik geliyoo bana..sanki taşlı çorap modelleride vardı gerçekten hızlı geçiyo çeşitler ama yakaldığım kadarıyla taşlılar çok hoş..

Türkiye'yi en iyi temsil eden sanatçılardan diye düşünüyorum

İyi ki de çekmişler çünkü benim de bacaklarım kalın,sayesinde kendime güvenim geldi :eek:

Tüm reklamlarda 45-50 kilo bayanlar var;ama normal bir Türk kadını etli butludur. kaydirigubbakcemile3

Türkiye'yi en iyi temsil eden sanatçılardan diye düşünüyorum

İyi ki de çekmişler çünkü benim de bacaklarım kalın,sayesinde kendime güvenim geldi :eek:

Tüm reklamlarda 45-50 kilo bayanlar var;ama normal bir Türk kadını etli butludur. kaydirigubbakcemile3

yerim seni benŞenizŞenizŞeniz

Bence bacaklarında hiç estetik yok. Çok kalın. Bence onu oynatmalalarının tek sebebi SEKSİ olması...
Bu da erkekleri daha cezbediyor bence....Beni de tiksindiriyor.. Çok itici bence yaww

Reklamın amacaı kitlelere hitap etmek değil.en güzel seçimle ürünü tanıtmaktır.
Bacakları kalın olabilir ama bunu sonuna kadar açıp da her tarafını baldırlarını görünteleyince işin reklam boyutu ortadan kalkıyor ve seks kokuyor. Ve bence bu reklamla yakalamak istedikleri şey bu. Çünkü erkeklerin çoğu ince çorabı sever.Bence doğru seçim bu yönden hadise.

bence guzel glamourous yani cikisi filan, saclar filan cok guzel YANLIz
evet bacaklari cirkin!
hem kalin
hem bicimsiz
ben begenmedim,
hic gozume hitap etmiyo bole vay bacaklara bak diye bakamdim..mesela beyoncenin bacaklari belki daha bi kalin ama enazindan bicimli ve calismis bacak oldugu ortada bu desen yemis yemis yan gelmis :KK70:

hadisenin seksi vucut hareketleri disinda bir numarasi yok.reklamlarda bende aynisini fark ettim..zaten dikkati oradan cok baska yerlere vermeye calismislar..kalin bacaga siyah renk corap giyince oldugu gibi ortaya cikmis kilosu..nil karaibrahimgilin bacaklari guzeldi giydigi coraplar itici durmamisti.cekici duruyordu..sahsen kalin bacaga desenli,file ve koyu renkli coraplari yakistiramiyorum.hele ki giydigi miniyse..en sondaki makyaji yuzu cok guzel olmus thalia nin ikizi gibi..

Son düzenleme:
Reklam güzel olmuşta Hadise'nin reklamın sonunda göz kırptığı yer ne saçma olmuş :bbo:

Reklam güzel olmuşta Hadise'nin reklamın sonunda göz kırptığı yer ne saçma olmuş :bbo:

kaydirigubbakcemile3
onun meşhur hareketi ağzını açıp kocaman sonrada gözünün tekini kırpıştırıyor:hulya:
içecek reklamında da vardı ya aynı sahne işte alkisalkisalkis

X