Hadise Penti Reklamı

Bence yanlış seçim değil,aksine Penti tam 12 'den vurmuş.:hulya:
Hadise'nin bacakları kalın olabilir,ama enerjisi ve ışığı çok farklı.Hem Türk kadınlarının da bacakları bir hayli kalın.Uzun,ince bacaklı birini seçselerdi bu defa kıza sinir olup Penti'nin çoraplarından bile almazlardı.kaydirigubbakcemile3

Enerji ve ışık olayına kesinlikle katılıyorum. Reklam güzel hatun güzel bacaklar da azcık kalın ama gene güzel. zemuszemus

hadisenin bacaklari cok kalin bence üstelikde genc yasina ragmen corap reklami icin hic uygun olmamis

ben çok beğendim reklamı da Hadise yi de. bacakları kalın olabilir ama yakışmış çoraplar da. ben beğendim çok güzel çıkmış ayrıca Hadise de

ben çok beğendim reklamı da Hadise yi de. bacakları kalın olabilir ama yakışmış çoraplar da. ben beğendim çok güzel çıkmış ayrıca Hadise de

bencede acaip kalın bacakları var çok estetik değil gamyoncuiremsu

bence hadise yerine başka biri oynasaydı daha hoş olurdu yakışmamış bu reklama hadise.bacak hareketlerine dikkat edin okadar biçimsiz yapıyorkı alacağım varsada almam bu çoraplardan.çünkü hadisenin bacak sekli gibi biçimsiz durur diye kaydirigubbakcemile3

meyve veren ağaç taşlanırmış.bence çok güzel bi seçim yapmş penti çok enerjik bi reklam olmuş ve amacına ulaşmış ki burada bile bunu konuşuyoruz yerimseniben

bende beğenmedim, daha güzel olabilirdi, sonuçta çorap reklamı, hiçte bu markadan alasım yok, reklam çıkınca bile kapatıyorum, başka bi reklam var çorap için ama çoraplara bakmaktan markasını duymamışım bi kere rast geldi zaten, sadece bacaklar gözüküyor reklamda bi tanesi öyle güzelki tam bileğinde gül resmi var dövme gibi duruyor, ne bileyim dikkati dağıtmıyo o reklam sadece çoraplara ilgi oluyo

canım sana aynen katılıyorum bu kızın bacakları cok kalın + kısa corap reklamında nasıl oynatmışlar şaştım doğrusu ...

kızlar nette dolaşan bi haber kaydirigubbakcemile3

Bir çorap firmasının reklamında oynayan Hadise’nin uzak plan çekimlerde kendi bacaklarının, yakın planlarda ise İngiltere’de yaşayan İngiliz Shelina Gallacher’in bacaklarının kullanıldığı öne sürüldü.

Reklam çekimleri için koreograf asistanı olarak Türkiye’ye gelen Shelina Gallacher, Hadise’nin giydiği çorapların aynısıyla kamera karşısına geçerek “bacak dublörü” oldu. Shelina’nın bacak bileğinde bulunan dövme de makyajla özenle kapatıldı.

Bu reklamda rol alan ve ismi bizde saklı bir dansçının iddiaları şöyle: “Hadise masada düz yürüyüş yaptığı sahnede bacaklarını ayırarak yürüyor. Bacakların yakın plan yayınlandığı görüntülerde Shelina catwalk yürüyor. Yani yürüyüş yakın ve uzak planda değişiyor. Dikkatle izlendiğinde bu fark ediliyor. Hadise cephesi bunu kabul etmeyecektir ama ben o reklamda rol alan bir dansçı olarak bu duruma şahidim.”

Şarkıcı Nil Karaibrahimgil de çorap bir çorap reklamında oynamış, onunla ilgili de böyle bir iddia ortaya atılmıştı. Karaibrahimgil aylar sonra bunu itiraf etmişti.

kızlar nette dolaşan bi haber kaydirigubbakcemile3

Bir çorap firmasının reklamında oynayan Hadise’nin uzak plan çekimlerde kendi bacaklarının, yakın planlarda ise İngiltere’de yaşayan İngiliz Shelina Gallacher’in bacaklarının kullanıldığı öne sürüldü.

Reklam çekimleri için koreograf asistanı olarak Türkiye’ye gelen Shelina Gallacher, Hadise’nin giydiği çorapların aynısıyla kamera karşısına geçerek “bacak dublörü” oldu. Shelina’nın bacak bileğinde bulunan dövme de makyajla özenle kapatıldı.

Bu reklamda rol alan ve ismi bizde saklı bir dansçının iddiaları şöyle: “Hadise masada düz yürüyüş yaptığı sahnede bacaklarını ayırarak yürüyor. Bacakların yakın plan yayınlandığı görüntülerde Shelina catwalk yürüyor. Yani yürüyüş yakın ve uzak planda değişiyor. Dikkatle izlendiğinde bu fark ediliyor. Hadise cephesi bunu kabul etmeyecektir ama ben o reklamda rol alan bir dansçı olarak bu duruma şahidim.”

Şarkıcı Nil Karaibrahimgil de çorap bir çorap reklamında oynamış, onunla ilgili de böyle bir iddia ortaya atılmıştı. Karaibrahimgil aylar sonra bunu itiraf etmişti.

daha bize tv neler yutturuyorlar allah bilir bizde her gördüğümüz şeye inanıyoruz

artık herşey şüphe ile bakacağım :eek:

bence hadise cuk diye oturmuş bacakalrı kalın olabilir ama bilekleri ince ve bu yüzden gayet zarif duruyo..ve çok çekici bi cansu derenın bacaklarına bakın bide hadiseninkine ..hadise çok seksi ben bayılıyorum bu kıza acayip bi ışığı var..

bence hadise cuk diye oturmuş bacakalrı kalın olabilir ama bilekleri ince ve bu yüzden gayet zarif duruyo..ve çok çekici bi cansu derenın bacaklarına bakın bide hadiseninkine ..hadise çok seksi ben bayılıyorum bu kıza acayip bi ışığı var..

kesinlikle katılıyorum canım... kaydirigubbakcemile5 ayrıca çoraplar da süper, insan hepsini almak istiyor!!!

bizim turk insanini ne yapsan memnun edemessin.
incecik bacaklari olan bir manken yapsaydi bu reklami o zamanda incecik bize hitap etmiyor turk bayanlarinin hepsi incecikmi denirdi!
kalin bacakli hadise cikmis yapmis bu isi bu seferde bacaklari cok kalin deniliyor.
hayret ne kadar doyumsuz bir millete sahibiz biz.
hicbirseyden menuniyet duyulmuyor.

Cnm çok iddialı giriş yaptın nedn ki:eek:
Neyse konuya dönelim ben ıyy demedim aksine beğeniyorum ama birini beğenmemek için illa ondan daha güzel olmak gerekmiyor, üzgünüm ki böyle bi kural yok:nazar:

ben bu reklamı beğenmedim..çoraptan çok hadisenin dansına ve kendisine baktım..arkadaşında dediği gibi çorap desenleri çabuk değişiyor birde uzaktan çekmişler...
bence nilin oynadığı reklam daha güzeldi ve anlaşılırdı

Maalesef öyle,çekememezlik had safhada. En ufak bir negatif özellik bile dağlar taşlar gibi anlatılıyor yapmayalım lütfen.

Her beğenmeyen çekemiyor değil, beğenmediğini dile getirmek çekememezlikse çok kıskancız o zaman. Evt abartanlar var ama çekemeyenlerle, en ufak bi kıskançlık olmadan gerçekten beğenmeyenleri ayrımak lazım.:hulya:

kızlar alında size şans madem begenmeyenler okadar çok penti yeni yılda çekecegi reklam filminde oynama şansını herkese vermiş jendinize güveniyosanız pentinigöster com adlı siteye pentili resminizi eklemek yeterli hadi bakalım hadiseyi begenmeyenler

benim gözüme hiç hitap etmiyor sekside hiç gelmedi.. mesela nil karaibrahimgil çok daha güzel bacaklara sahip.. gerekirse onuda seksi yapabilirlerdi yani... ben kesinlikle ince bacak severim ve uzun boy.

bence türk kadınlarına en iyi hitap eden vücut şekli hadise de war giydiği çoraplarda çok dikkat çekici güzel desen olarak şahsen ben beğendim...İnce bacaklı biride oynatılabilirdi ancak o herkesime hitap etmezdi son penti reklamını gördünüz mü kızlar funda diye bir kız oynuyor ben bayılıyorum o kıza bence çok güzel...:)))

X