kolay hamile kalmak için neler yapılmalı

Rabbim yardimcimiz olsun o ne zamn kucaklarimjzi doldurmak isterse o zamna kadar sabir ihsan etsin beklemesi zor umit etmek zor aklindan cikmamsi cok guc acabalar icinde bogusmak en berbati en hayirlisi birbirimize destek olmak baska ne gelirki elden rabbim tum isteynleri gorur ins bu surecde hepimize sabir ihsan etsin

amin amin Allah istyen herkese nasip etsin kimsenin kucagını boş koymasın Rabbim kimseyede evlat acısı yaşatmasın yaşadım iyi bilirim çok şükür bi oğlum var verende Rabbim alanda

İyi günler hepinize işin içinden çıkamadı çanlar 20 kasımda genel bi kan tahlili yaptırdım bhcg bisey çıkmamıştır adet olmayı bekliyordum adet günüm 3 aralıktır 4 aralıkta köyü kahverengi renginde biraz akıntı geldi ben adet oluyorum sandim 5 aralıkta da açık pembe bir iki damla akıntı geldi ama bunlar haricinde hiçbir gelen bisey yok adet olmadim bugün sabah test yaptım böyle cikti

Eklentiler

• IMG_20151206_103446.jpg
    IMG_20151206_103446.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 798
Silik bi çizgi görünüyor eğer çizgi hemen belirdiyse kan tahlilinizi tekrarlayın derim yok 10 dakika geçtikten sonra ciktiysa çok doğru olmuyor sonuc
İyi günler hepinize işin içinden çıkamadı çanlar 20 kasımda genel bi kan tahlili yaptırdım bhcg bisey çıkmamıştır adet olmayı bekliyordum adet günüm 3 aralıktır 4 aralıkta köyü kahverengi renginde biraz akıntı geldi ben adet oluyorum sandim 5 aralıkta da açık pembe bir iki damla akıntı geldi ama bunlar haricinde hiçbir gelen bisey yok adet olmadim bugün sabah test yaptım böyle cikti

Merhaba arkadaslar. Ben 2 yillik evliyim 1 senedir bebek calismalari yapiyorduk ama nafile. Ikimizde de sorun yoktu aslinda ama yine de doktorlar tup bebek onerdi. Buarada ben 32 esim ise 33 yasinda. Zaman kaybetmeden tup bebek yaptir dediler tam tup bebek arastirmasi yaparken samsunda azeri bir doktor buldum. Kisirlik ve iktidarsizlim uzmani. 29 yillik doktor 2 ay tedavi etti beni. Az ilaçla tedavi yapiyor bosuna ilac yuklemesi de yapmiyor ama ilaclari yurtdisinda kendileri ketirtiyolar biraz maliyetli oluyor. Once Allahin izniyle sonra da dr hanimjn vesilesiyle 2 aylim tedavi sonucu hamileyim :) rabbim dileyen her kese versin. Tek doktorun soyledimleriyle tup bebege gitmeyin lutfen. Cok iyi doktorlar var erken menepoza girenleri bile tedavi etmis cocuk sahibi olmuslar...siz de umidinizi kaybetmeyin lutfen. Bu yaziyi okuyacak her kesin demekki benim gibi sansi var

Merhaba arkadaslar. Ben 2 yillik evliyim 1 senedir bebek calismalari yapiyorduk ama nafile. Ikimizde de sorun yoktu aslinda ama yine de doktorlar tup bebek onerdi. Buarada ben 32 esim ise 33 yasinda. Zaman kaybetmeden tup bebek yaptir dediler tam tup bebek arastirmasi yaparken samsunda azeri bir doktor buldum. Kisirlik ve iktidarsizlim uzmani. 29 yillik doktor 2 ay tedavi etti beni. Az ilaçla tedavi yapiyor bosuna ilac yuklemesi de yapmiyor ama ilaclari yurtdisinda kendileri ketirtiyolar biraz maliyetli oluyor. Once Allahin izniyle sonra da dr hanimjn vesilesiyle 2 aylim tedavi sonucu hamileyim :) rabbim dileyen her kese versin. Tek doktorun soyledimleriyle tup bebege gitmeyin lutfen. Cok iyi doktorlar var erken menepoza girenleri bile tedavi etmis cocuk sahibi olmuslar...siz de umidinizi kaybetmeyin lutfen. Bu yaziyi okuyacak her kesin demekki benim gibi sansi var
Merhaba arkadaşlar ben de 2 yıllık evliyim 2 başarısız tüp bebek denemem oldu.baya yiprandim bu yazdiklariniz beni mutlu etti bu grubada yeni üywyim henüz nasıl konuşuluyor bilmiyorum o doktor nerde bende danışmak isterim.RABBİM cümlemizin yar ve yardımcısı olsun inşallah

:) Evet. Bence de kafaya takmamak lazim. Ben korunmayi biraktigimiz ilk gunden beri hamileyim, ay midem bulandi, ay bu ay regl belirtileri gostermiyorum, kokulara tepki vermeye basladim falan diye hamile moduna giriyorum. Sonra regl gunum geldiginde dua ediyorum regl olmayayim diye, surekli tuvalete gidip bakiyorum. Sonra regl oluyorum, once agliyorum, sonra hersey bastan basliyor regl bitince. Internette surekli gebelikle ilgili sitelere bakiyorum, gunleri sayiyorum. Ama gercekten de oluruna birakmak lazim. Ustune dusunce olmuyor. Kendileri gelmek isteyene kadar bekleyecegiz.
Merhaba, kac yil gecmis bu yazinin uzerinden. Kendileri geldilermi merak ettim. 😊

X