Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk izmirde postiş-çıtçıt satan yerler? fiyatları? bi bakın lütfen

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
izmirden postiş alan arkadaşlar burdan nerden ne kadar aldığınızı paylaşırsanız çok sevinirim..

gerçek saç olup olmaması önemli değil.

Bizde birkaç renk postiş ve çıt çıt var. Gerçek saçlar sadece kuaförlerde satılıyor, gerçek olmayanları ankara'dan falan almıştık biz, izmir'de nerde satılıyor ben de bilmiyorum yani.

Yaaa evet bende istiorm şöle uygun fiyata gerçek saç olsun ki hiç belli olmasın. Sç telime fln uygun gzl bişiy arıorm. ızmirden arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok mutlu olurum.

hayatım ben ızmırden almıstım izmege diye googleden aratırsın sitesi cıkar cok gusel saglıklı burak beyle irtibata gecebılırsın 8 parcası 180di benım zamanımda

ızmege'nin saçları kaliteli. Almayı düşünüyorsanız gözünüz kapalı oradan alabilirsiniz. Fiyatları da oldukça uygun.

sakın izmir peruk center dan almayınnn bu da benim tecrübemm:eek:klava:saçlarda paramda çöpe gitti şimdi tekrar aldım bu sefer uzunsaclar.com dan aldım we çok memnunum ayrıce çok ilgileniyorlar

Karşıyaka cüneyt&ilhan kuaför şuan kampanyalı hemde daha bugün aldım 200 ytl

buca ve şirinyerde şubesi olan Vizyon Kuaför var orada gerçek saçtan yapılmış çıtçıtlar satılıyor arkadaşlar

bende hafta sonu crazy kuaför diye bir yerden fiyat aldım.adam bu işin içinde olduğunu ve kendi atölyelerinde her müşteri için özel olarak tamamen gerçek saçlardan olduğuna garanti ederek hazırlandıgını anlattı. saçımı inceledi,nereye kaç parça olması gerek,saç telinin kalınlığı vs.size göre hazırlanacak dedi.bana 130 gr(8 parça) yetermiş,saçım gür olmadığı için ..ben zaten uzunlugundan ziyade gür gözükmesi için istiyordum. uzunlugunu da 60 cm oluyor standart dedi ama istediğiniz boyda kısaltma yaparız dedi.fıyat olarak saçıma uygun röfle-kesim vs işlemleri dahil 300 lira,işlem yapmadan alırsam 250 dedi.istediğiniz yerde yaptırın her türlü işlemi,zarar görmez dedi.bende bir düşüneyim dedim çıktım bakalım.. araştırıyorum. ..yeşilyurtta bunun yeri..geçerken tesadüf görüp girdim.

bende kızıl yaptıracağım için yakında saçlarımı kızıl çıt çıt istiyorum ama koyu kızıl yani açık değil ve düz upuzun olması lazım popoma kadar kendi saçımda çok kısa değil zaten izmir'de bir yer tavsiye edermisiniz gerçek saç olucak tabi bir de ne kadara olur sizce?

Ben de nişan için çıt çıt almayı düşünüyorum.Saçlarım kahverengi ve az. Hem çok hem de uzun olsun istiyorum izmirde satın alabilceğim yada kiralayabilceğim nereler var? Yada izmirde oturup çıt çıtlarını satmayı düşünen arkadaşlarımız varsa bana yazabilirler mi :KK1:

kaşıyaka alaybeyde tersanenin karşı sokağında var biyer ... ilgilenmediğimden adına da bakmadım hiç. ama yıllardır var orası. caddedeydi sokağa taşındı. bir sürü çeşit var. karşıyakada olanlar bakabilir

Fiyatları hakkında bi bilginiz var mı? Saçlarım az olduğu için alttan görünür mü diye korkuyorum aslında o yüzden kaç parça alsam karar veremedim. Ama şöyle uygun bişiler arıyorm dediğiniz yerde fiyatlar nasıldır acaba?

X