Kocaeli de düğün salonu arıyorum acil yardımlarınıza ihtiyacım var!!!

ayazz

aşkı için sabrediyo..
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
1.770
0
Arkadaşlar yakın zamanda düğün salonu için görüşmeye gidicez bi kaç yere ama Kocaeli de evlenen arkadaşların fikirlerini okumadan karar vermek istemiyorum lütfen yardım eder misiniz.??..

karşıyaka döngel tarafında koruma diye bi yer var orası gayet şık. fuarda bi çok restorant düğün salonu vardır araştırın. yenikentte galaksi düğün salonu var. öğretmen evleri var. nasıl bişey istiyosunuz bilmiyorum ama sanırım yabancısınız..

aslında izmitliyim antik kapıyı istiyorum ben ama pahalı diye duyduk,yinede gönlümden geçen o ama zor :KK43:( fuarın içindeki salonlar çok küçük havasız onları hiç düşünmüyorum.yenikentte tanyıldız düğün salonu var orası hakkında bilginiz var mı iyi diyorlar...

arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. eylülde evleniyorum izmirden izmite gelin gitcem nişanlım salon arayışı icerisinde otobüs kaldırılacagı icin izmitin icinde olsun istiyor. sehir restaurant diye bir yer bulmuş orayı tutcak sanırım bilginiz varmı nasıl bi yer orası düğün yapmak icn uygunmu. lütfen yardım edin

merhaba arkadaşlar.bende 2012 kocaeli :44: gelinlerinden olucam ALLAHizin verirse hayırlısıyla.izmitteki devlet su işlerinin düğün salonuyla ilgili bi yorumu olan var mı arkadaşlar.yardımcı olursanız çok sevinirim.

Buzz restaurant
Antik kapı
Beyaz saray düğün salonu (yenikent)
Sabancı sosyal tesisleri

Ayrıca seka parktada bir kaç mekan özel günler için kiralama yapıyormuş ( özsar restaurantın kiralama yaptığını biliyorum mesela ama diğerlerlerindende yapan varmış) araştırabilrsinz. Ayrıca seka parkta otel var oradada düğün vs. gibi organizasyonlar yapılıyor...

Bildiğim güzel yerler bu kadar... Ayrıca kır düğünü gibi düşünüyorsanız da fuar içinde kır düğünü yapan mekanlar da varmış ama ben hiç görmedim ortamları vs. nasıldır bilmiyorum...

Buzz restaurant
Antik kapı
Beyaz saray düğün salonu (yenikent)
Sabancı sosyal tesisleri

Ayrıca seka parktada bir kaç mekan özel günler için kiralama yapıyormuş ( özsar restaurantın kiralama yaptığını biliyorum mesela ama diğerlerlerindende yapan varmış) araştırabilrsinz. Ayrıca seka parkta otel var oradada düğün vs. gibi organizasyonlar yapılıyor...

Bildiğim güzel yerler bu kadar... Ayrıca kır düğünü gibi düşünüyorsanız da fuar içinde kır düğünü yapan mekanlar da varmış ama ben hiç görmedim ortamları vs. nasıldır bilmiyorum...

canım buraları araştııcam ama d.s.i'nin düün salonunu hiç göredün mü yada yorumları duydun mu hiç???

arkadaşlar sizlere izmit d.s.i düğün salonu varmış nasıl diye sormuştum.kimse bilmiyo sanırım:KK50:

[SUB][/SUB]
arkadaşlar sizlere izmit d.s.i düğün salonu varmış nasıl diye sormuştum.kimse bilmiyo sanırım:KK50:

tam olarak adı bumu canım?? daha önce ne gördüm ne de duydum vallahi :44::44: d.s.i. düğün salonu diyemi geçiyormuş??

[SUB][/SUB]

tam olarak adı bumu canım?? daha önce ne gördüm ne de duydum vallahi :44::44: d.s.i. düğün salonu diyemi geçiyormuş??

yani nişanlım d.s.i nin içinde düğün salonu olduğunu söyledi orda olursa daha uygun fiyata olcağını ve güzel bi yer olduğunu söyledi canım ya.ayrıca bildiğim bi ismi yok.inşallah güzel bi yerdir:44::44:

yani nişanlım d.s.i nin içinde düğün salonu olduğunu söyledi orda olursa daha uygun fiyata olcağını ve güzel bi yer olduğunu söyledi canım ya.ayrıca bildiğim bi ismi yok.inşallah güzel bi yerdir:44::44:

nişanlına bir sor bakalım bu d.s.i nin açılımı neymiş?? ben yıllardır kocaelideyim ilk defa böyle bir yer olduğunu duydum.. d.s.i diyince ilk aklıma gelen devlet su işleri oldu vallaahi :KK1::KK1::KK1::KK1:...

nişanlına bir sor bakalım bu d.s.i nin açılımı neymiş?? ben yıllardır kocaelideyim ilk defa böyle bir yer olduğunu duydum.. d.s.i diyince ilk aklıma gelen devlet su işleri oldu vallaahi :KK1::KK1::KK1::KK1:...

aynen öyle zaten canım devlet su işlerinin içinde bi düğün salonu.d.s.i diyorum ya sende başka bi yer diyemi anladın:KK1:

aynen öyle zaten canım devlet su işlerinin içinde bi düğün salonu.d.s.i diyorum ya sende başka bi yer diyemi anladın:KK1:

:KK1::KK1: alla alla ben başka bir yer anladım ama devlet su işlerinin içinde bir düğün salonu olduğunu bilmiyordum doğrusu ama en fazla bi organizasyon salonu vs. vardır düğünlere de vs. kiralıyorlardır ,yani öğretmen evi gibi tarzında... bence hiiç riske atma nişanlının dediği bu yeri bir gör derim pek düşündüğün gibi bir yer olacağını sanmıyorum...

:KK1::KK1: alla alla ben başka bir yer anladım ama devlet su işlerinin içinde bir düğün salonu olduğunu bilmiyordum doğrusu ama en fazla bi organizasyon salonu vs. vardır düğünlere de vs. kiralıyorlardır ,yani öğretmen evi gibi tarzında... bence hiiç riske atma nişanlının dediği bu yeri bir gör derim pek düşündüğün gibi bir yer olacağını sanmıyorum...

aynen görmem gerekiyo.izmite geldiğimde bi gidip bakarım artık canım:KK34:

arkadaşlar açık alan hiç yapılacak bir yer biliyormusunuz yamaç garden haricinde

canım buraları araştııcam ama d.s.i'nin düün salonunu hiç göredün mü yada yorumları duydun mu hiç???

kır düğünü düşünürseniz bir yer önerebilirim. izmit gölkay tesisleri karşısında doğapark restaurant var. kesinlikle mekanı ve bahçelerini görmelisiniz. hele gece manzarası super ve göl kıyısında.

arkadaşlar açık alan hiç yapılacak bir yer biliyormusunuz yamaç garden haricinde
kır düğünü düşünürseniz bir yer önerebilirim. izmit gölkay tesisleri karşısında doğapark restaurant var. kesinlikle mekanı ve bahçelerini görmelisiniz. hele gece manzarası super ve göl kıyısında.

Az biraz izmitli sayılırım o yuzden bildiğim kadarıyla cevap vermek istedim.

Lastik-iş sosyal tesisleri var canım o buyuk bir araziyi almış kır düğünüde yapılıyormuş bir orayı araştırabilirsin internet siteleri mevcut
birde açık mekan olarak club bithynia var onunda internet adresi mevcut.

Kolay gelsinn

X