Saç Bakım Ürünleri Bepanthene plus'ı saçlarına deneyen varmı?

brcsrtc

Allahım sana emanetiz..
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2009
208
2
45
Hücre yenileyici özelliğine sahip olduğu için belki saçlarada iyi gelir diye düşünüyorum.Deneyen varmı ?

bunu bende merak ediyorum birisi cevap verir mi lütfen:Saruboceq:

kızlar saçın saç derisinin altında kalan kısmı hariç tamamı ölü hücrelerden oluşmuştur. düşünün ki elbiseniz yırtıldı ufacık, bephanten sürseniz düzelir mi sizce, onarılır mı yırtılan yer? aynen öyle işte. bephanten sadece canlı hücreler üzerinde etkilidir.

kızlar saçın saç derisinin altında kalan kısmı hariç tamamı ölü hücrelerden oluşmuştur. düşünün ki elbiseniz yırtıldı ufacık, bephanten sürseniz düzelir mi sizce, onarılır mı yırtılan yer? aynen öyle işte. bephanten sadece canlı hücreler üzerinde etkilidir.

sana aynen katılıyorum canım.canlı hücreleri tekrar onararak yapılandıran bir krem

saçlara da kullanılıyor.hatta reçetesinde saç gelişmesi bozukluklarında kullanıldığı yazıyor:)kaydirigubbakcemile2

Hücre yenileyici özelliğine sahip olduğu için belki saçlarada iyi gelir diye düşünüyorum.Deneyen varmı ?

peki arkdşkar bepanten plus yüze uygulanır mı ? Özellikle cildimin rengiyle ilgili ton bozukluğu var yüzümde kırmızıdan beyaza kadr birsürü renk var rengimi açarmı :2:

X