eşinizin sizi aldattıgını nasıl anlarsınız?

tulaykrt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
106
0
40
Herkese merhaba....böyle bir konuyu neden actıgımı cümlelerim bittiginde belki hepiniz sorcaksınız ama sizler sormadan ben konuya acıklık getircem
5 yıl süren bir birliktelik yaşasım ve evlenmemize az bir süre kala aldatıldım...
ve başka biriyle evlendim 2 hafta içinde oda internet üzeriinden tanaıdıgım cok iyi biriyle
neden internet diyeceksiniz?eski nişanlımı orda yakaladım aldattıgını ve oraya takılmaya başladım vs
eşim beni cok seviyor eve hiç gec gelmez teli hep göz önündedir nereye gitse benimle gitmek ister günde sayısını hatırlamadıgım kadar cok arar ve 2 senelik evliyim ama ben önceden yaşamış oldugum acı tecrübeden dolayı aldatılıyormuyum diye hep düşünüyorum ve birde eşimle internetten tanıştıgım için şüphe duyuyorum birileriyle paylaşmak istedim aldatılıyomuyum acaba diye....

Internete karsi böyle süpheli yaklasimlarin vardida nasil ordan tanistigin biri ile 2 hafta icinde evlenmeye karar verdin hayret dogrusu!! :nazar:Neyse konu o degil...

Ilk iliskinde böyle aci bir tecrübe yasadin diye bu tarz süphelerin olmasi normal bir yandan...fakat her erkek bir degil arkadasim....anlattiklarina göre esin sadik ve iyi bir es....tabikide icini bilemeyiz...yapacagi varsa yapar....:nazar:

Bence bu tür konulara fazla kafani takip mutlulugnu bozma....aldatilacagim korkusu ile hicbir evlilik saglikli gitmez....

Korkunun ecele faydasi olmadigi gibi sürekli takipte olmakda aldatilmaktan korumaz

Internete karsi böyle süpheli yaklasimlarin vardida nasil ordan tanistigin biri ile 2 hafta icinde evlenmeye karar verdin hayret dogrusu!! :nazar:Neyse konu o degil...

Ilk iliskinde böyle aci bir tecrübe yasadin diye bu tarz süphelerin olmasi normal bir yandan...fakat her erkek bir degil arkadasim....anlattiklarina göre esin sadik ve iyi bir es....tabikide icini bilemeyiz...yapacagi varsa yapar....:nazar:

Bence bu tür konulara fazla kafani takip mutlulugnu bozma....aldatilacagim korkusu ile hicbir evlilik saglikli gitmez....

Korkunun ecele faydasi olmadigi gibi sürekli takipte olmakda aldatilmaktan korumaz

Eski nişanlımı evlenmemize 1hafta kala yaşayacagımız evde başka kadınla yakaladım ve beni arayıp ya uzatma sen benden başka asla biriyle olamazsın sen bana aşıksın felan diye gururumu ayaklar altına aldı evden dışarı cıkmadım deprosyona girdim intahar ettim ailem üstüme geldi ve o sıralar internete takıldım şimdiki eşim bana öyle yakın öyle içten geldiki düşünemedim ama bu konuda sanslıydımki kötü birine denk gelmedim..

Eski nişanlımı evlenmemize 1hafta kala yaşayacagımız evde başka kadınla yakaladım ve beni arayıp ya uzatma sen benden başka asla biriyle olamazsın sen bana aşıksın felan diye gururumu ayaklar altına aldı evden dışarı cıkmadım deprosyona girdim intahar ettim ailem üstüme geldi ve o sıralar internete takıldım şimdiki eşim bana öyle yakın öyle içten geldiki düşünemedim ama bu konuda sanslıydımki kötü birine denk gelmedim..

Cok kötü be....cidden cok agir bir olay yasamissin...:1no2:

Bak sende diyorsunki sansliyim...demek ki esin iyi bir insan...a.s

Bu tür süphelerle kendinide esinide huzursuz ve mutsuz edersin canim...at kafandan bu düsünceleri...gerekirse bir uzmandan yardim al...:nazar:

Kimse 10 sonra olacaklari bilemez...Umarim birdaha böyle aci birsey yasamaz ve cok mutlu olursun.:1hug:

inşallah forumu takip ettikce hep aldatma vs seyler okuyorum bebegimi 4 gün önce kaybettim 9 haftalıkken kalbi durmuş karnımda belkide bir bahane arıyorum yada ne bilim artık inancım kalmadı diyorumki kendi kendime eşimle ilgilenmiyorum eşim yakışıklı kendine bakan kariyeri olan biri neden aldatmasınki sonucta nette tanıştım diye bazende sacmaladıgımı düşünüyorum galiba kafam cok karışık

inşallah forumu takip ettikce hep aldatma vs seyler okuyorum bebegimi 4 gün önce kaybettim 9 haftalıkken kalbi durmuş karnımda belkide bir bahane arıyorum yada ne bilim artık inancım kalmadı diyorumki kendi kendime eşimle ilgilenmiyorum eşim yakışıklı kendine bakan kariyeri olan biri neden aldatmasınki sonucta nette tanıştım diye bazende sacmaladıgımı düşünüyorum galiba kafam cok karışık

Gecmis olsun canim....Allah birdaha yasatmasin....:Saruboceq:

Bazen hayat cok üstümüze geliyor...öyle anlarda dedigin gibi sacmaliyoruz belkide, kuruntu yapiyoruz kendimize...belki sende suan öyle bir dönemdesin.:1hug:

Gececek insallah...zaman herseyin ilaci...sende allahin izini ile yavrunu kucagina alacaksin...a.s

bence guzel bir evliligin var anlattigina gore belli ki seviliyorsun bos kuruntularla kendini de esini de uzme insanlar birlikte bir omur icin evlenir oda seni secmis evlenmis eger bir erkek veya bir kadin esini aldatiyorsa mutlaka meydana cikar bu dunyada hicbirsey sakli gizli kalmaz illaki onune gelir seni bulur o yuzden hayati ikinizde hic zehir etme beebgin icin cok uzgunum insallah sevginizi evliliginizi yeni bir bebekle taclandirirsiniz cokta mutlu olursunuz Turkiyede bir arkadasimda netten tanistigi biriyle evlendi nasil mutlular birbirlerinin gozune bakarlar bu sene bir bebekleri bile oldu Allah yuvaniza daimi huzur mutluluk versin

belkide kuruntu yapıyorum yada saplantı olmuş ama asla bunu evime ve eşime yansıtmam kendi içimde yaşarım aynı seyleri yaşamanın korkusunu bastırmışım içimde sanırsam

insanlar üzerinde ki kötü tecrubelerini travmaları atamaz üzerinden..

daha önce aldatıldığınız için paniksiniz bu konuda... nasıl bir insanı köpek ısırınca bütün köpeklerden korkar. çok insan tekrar güvenip alışır...
bu gibi birşey...

ama aldatıldınız bir kez diye böyle devam edecek yada her adam aldatır her kadın aldatılır diye birşey yok.
(bunları ben mi yazıyorum beea sürekli kocamı didklerim bu konuda)

ilginizi başka şeylere verin. ister bir kursa gidin... yad bir hobi edinin... ama şuanın bugünün değerini bilin bugünü mutlu yaşayın zaten hayat çok kısa şüphelerle bitecek gibi kısa değil

sizin yerinizde başkası olsaydı bambaşka şeylerle karşılaşabilirdi hakketn, kısa sürede netten evlilik falan.

ama sizin gibi büyük acı yaşayan insanlara bu olabiliyo, ben şahidim. hiç olmadık yerden mutluluk yetişebiliyor.. her gecenin ardında gündüzün varolması gibi.. Allah kimseye kaldıramayacağı yük vermiyor.. o yüzden siz mutluluğunuza odaklanmalısınız bence :) yeterince acı çekmişsiniz, artık mutlu olmalısınız..

eşime güveniyorum ama işte sorun hep süpheci olmam gecmişdeki acıları atamam bu yüzden nasıl aldatıldıgınızı anlarsınız diye sormak istedim

Aslında eşini çok iyi anlamaya çalışmakla başlıyor herşey. Onunla mümkün olduğu kadar her konuda görüşmeni, hatta sabırlı olmanı dilerim. O zaman erkekler gerçekleri hiç olmadığı kadar kolay anlatıyorlar. Sonra sende ona anlatmaya başlarsın. Beli bir süre sonra güven duygunda artma olmazsa ve hala kuşkuların varsa bunu eşinle detaylı olarak görüşmelisin. Seni çok sık araması, sana değer vermesi, bunlar güzel şeyler. Ama bunlara rağmen kuşkuların varsa zamanı onu anlayarak geçirmeni öneririm arkadaşım.

Gecmis olsun canim....Allah birdaha yasatmasin....:Saruboceq:

Bazen hayat cok üstümüze geliyor...öyle anlarda dedigin gibi sacmaliyoruz belkide, kuruntu yapiyoruz kendimize...belki sende suan öyle bir dönemdesin.:1hug:

Gececek insallah...zaman herseyin ilaci...sende allahin izini ile yavrunu kucagina alacaksin...a.s

Hayatta kimse benim başıma bu gelmez diyemiyor. Kaderimizi yaşıyoruz. Bu mücadele esnasında yaşadığımız zorluklar karşısında aldığımız her ders bizim önümüzü açıyor. Allah evladının olmayan günahlarını bağışlasın. Ve de sana hayırlı evlatlar nasip etsin.

Kendinizi çok fazla dinliyorsunuz, dinlemeyin. başka şeylere odaklanın. Eşim beni asla aldatmaz diye düşünmek ne kadar saçmaysa eşim beni mutlaka bir gün aldatacak diye düşünmek de bir o kadar saçma. Elbette acı bir tecrübeniz var ama nişanlınızmış sizi aldatan ve Allah'ın sevdiği kuluymuşsunuz ki size kocanızı bağışlamış. Her şerde bir hayır vardır diye ayet var. İşte sizin yaşadıklarınız buna mükemmel bir örnek. Şu anda biz sizin başlığınıza yazıyoruz. siz internettesiniz ben internetteyim herkes internette. Nasıl tanıştığınıza takılmayın, Allah vermiş sebebini tanışmışsınız. söylediğinize göre şüphe uyandıracak hareketleri yok eşinizin o halde sıyrılın hemen bu düşüncelerden. Gerekiyorsa psikologa da gidin ama en güzeli odak değiştirmek. bir daha söylüyorum kendinizi dinlemeyin :)) Sahip olduklarınıza şükredin ve dua edin.

X