Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Boblas ampuan kullanan var m?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
38
slm kızlar benım sacım onceden cok seyerktı bırden gurlestı hıc bırseyde yapmadım fakat gene dokulmeye basaldı yavas yavas gıdıo saclarrrrr cok uzuluyorum banyoya bıle gırmek ıstemıom her taraf sac oluo neyse bırsey sorcam;

BIOBLAS DIYE SACLARIN DOKULMESINE KARSI BIR SAMPUAN VARYA HIC KULLANAN OLDUMU OLUYSA BEGENDINIZ MI YAZARSANIZ SEVINIRIM.:hulya:kafamçokkarıştı

valla canm ben kullanıyorum yaklaşık bi 8-9 ay olmuştur ama esktra bi etkisini görmedim ayrıca şu son 3 aydır hayatımda hiç dökmediğim kadar saç döktüm ben şapuan yapmıştır demiyorum ama dökülmeyide ektilemedi bi yararıda yok zararıda anlıcağın

Of ya delı olcam hem dokulu hemde asırı kepek olduuuuuuuuuuu ne yapsamda gecse bır o kalmıstı denemedık

ben çıktığından beri bşoblas kullanıyorum, ilk defa bir şampuanıu bu kadar uzun süre kullandım. Bundan sonra da değiştirmem diye düşünüyorum. Benim sonbahar aylarında çok feci saçlarım dökülür, bioblas bunu normale döndürüyor yani normalde zaten günde 100 tel saç dökeriz bioblas bunun daha fazla olmasını engelliyor. Ayrıca nasıl yaptı bilmem ama kullandığımdan itibaren alın bölgemde saç çıktı.

Diğer şampuanların hepsi birbirinin aynı al birini vur ötekine. Bunu da denersen birşey kaybetmessin, üstüne memnun kalırsan kazanımın bile olur.

Sevgili mız mız kepek şampuanı içinde prozinc diye bir şampuan var eczanelerde satılıyor onu tavsiye ediyorum. Gözlerimle gördüm eşimin pul pul kepekleri olurdu o şampuandan beri hiçbirşey kalmadı.

Saol cnm hemen denıyecem hem kepek ıcın hemde seyı bırsey kaybetmem galıba

canım bende 4 aydır bioblas kullanıyorum.ben memnunum benimde çok dökülüyordu.dökülmesine karşı ekstra bir etkisi oldu diyemem.ama 4 ay belki azdır.yalnız saçlarım daha dolgun,parlak,yumuşak ve uysal.dene bence

şampuan olarak bence iyi bi şampuaan ama dökülmeye öle aman aman bi etkisini görmedim2 şişe bitirdim 3,ye geççem. ilk defa şunu farkettim ben deli saç kremi kullanan bi insandım,en son banyoda saç kremi kullanmadım sadece bioblas kullandım,banyodan sonra saçlarım açıldı tarandı rahatça eee saç kremide kullanmayınca daha az döküldü saçlarım

ben çok memnunum sanırım 3 hafta kadar oluyor kullanalı.bu sürede dökülmede çok farketti.dün akşam da ilk kez balsamını sürmeden çıktım daha da az döküldü diyebilirim.çok memnunun iyiki almışım.kaydirigubbakcemile2

Uzun zamandır bıoblas kullanan biri olarak kesinlikle memnunum. Şimdide Bioblas Resveratrol - 360º Koruma diye bir ürünü çıkmış markette gördüm ve aldım gerçektende 3 lü koruma olarak dedikleri kadar var.

X