İstanbul Avrupa Yakasında Önerilebilecek Hastane ve Doktor

SeSi

can kızım, bal kızım :))
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
373
0
44
Kızlar Merhaba,
Avrupa yakasında oturuyorum. Şişli yakın cıvarı bildiğiniz hastane ya da doktor tavsiye edebileceğiniz biryer var mı ssk anlaşmalı olup ?

Bende Şişli'de oturuyorum. Bende senin gibi doktor arıyorum hospitalıum'a gidicem bakalım doktoru nasılmış.

ssk anlaşmalı Memorial öneriliyor. Ücretsiz Kursları başladı doğum hazırlık için onlara katılıp fikir alabilirsiniz

Benim tavsiye edebileceğim bir doktor var 4leventte hemen metro karşısında muaynanesi istediğiniz hastaneyede geliyor adı Opr.Dr Aylin seyrekbasan benim ikiz kızlarımı dünyaya getirdi 9 senedirde doktorumdur hiç düşünmediğim değiştirmeyi insanı psikolojik olarak çok rahatlatıyor eğer isterseniz bana özel msj atın telini veririm arkadaşlar ....

DR ARAYANLARA

şişli adliyesi yanında menekşe apt da idi sanırım zuhal özgit var iki kez gttm maalesef düşük yaptım o yüzden gitmedim yeni bi düşük hamile olmadığım için gitmedim yanlış anlaşılmasın.harika bence psikolog gibi valla:)yumşak sesi ile çok rahatlatıyor.güler yüzlü bide çok önemli.türkiye hastahanesinde ki mehtap hanımdan sonra ilaç gibi gelmişti.tavsiye ederim şiddetle:)

X