ltihap ba dnmesi yapar m

aycank

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
1.275
47
arkadaşlar geçen ay adet döneminde başım dönmeye başladı saürekli ama ara ara değil ayakta duramıyorum yaklaşık bir ay önce doktora gittim iltihap ve kansızlık baş dönmesi mide bulantısı yapar dedi antibiyotik verdi gönderdi sonra ilaçları kullandıktan bi süere sonra geçti bu ay adet olunca tekrar başladı haftaya kont var tekrar başka bi doktora gidecem ama sizdede böle oluyomuydu idrar yolu iltihap bukadar baş dönmesi yaparmı hiç bi işimi yapamıyorum sürekli yatıyorum baş dönmesine ne ii gelir ayyy b ıktım bu hastalıklardan çürüğe çıktım yaa

arkadaşlar aranızda vajinal iltihap yada idrar yolu iltihabı olupda başı dönen olmadı mı hiç

canım idrar yolu iltihabı baş dönmesi yapar. bende korunmayı bıraktıktan sonra bir dönem başım dönmeye başladı hamile kaldım sandım ama sonra adet oluyodum. sonra bir idrarda yanma başlıyodu yani ne zaman idrarda yanma olsa yani enfeksiyon olsam başım döner ve miğdem bulanır. benim oluyo yani. ama başdönmesi için napılır bilmiyorum beni o kadar etkilemiyo. kansızım diyosun belki kan yapıcı ilaçlar kullanabilirsin yada kan yapıcı özelliği olan yiyecekler tercih edebilirsin.

canım idrar yolu iltihabı baş dönmesi yapar. bende korunmayı bıraktıktan sonra bir dönem başım dönmeye başladı hamile kaldım sandım ama sonra adet oluyodum. sonra bir idrarda yanma başlıyodu yani ne zaman idrarda yanma olsa yani enfeksiyon olsam başım döner ve miğdem bulanır. benim oluyo yani. ama başdönmesi için napılır bilmiyorum beni o kadar etkilemiyo. kansızım diyosun belki kan yapıcı ilaçlar kullanabilirsin yada kan yapıcı özelliği olan yiyecekler tercih edebilirsin.

canım kan için hem ilaç hemde bitki kürleri kullanıyorum haftaya randevum var bakalımkanda artış olmuşmu ama bu baş dönmesi beni mahvediyo ayakta uzun süre kalamıyorum doktora gşdşyorum iltihaptandır deyip gönderiyo bukadar etki ediyomu anlamadım antibiyotik verdi kullandım ama fayda etmedi sanırım

ben de geçen kış ıdrar yolları ıltıhabı yaşadım. başımın dönmesı ellerımın uyuşması vs. şikayetlerıyle gıttım ıltıhaplanma çıktı. Cipru sanırım adı böyleydı, bu ılacı verdı doktor. sonra geçtı....
yapar yanı baş dönmesı...

ayy kızlar sağol biraz rahatladım bende kesin başka bişi var diyodum inş benimde geçer

X