Saç Rengi ve Saç Boyama evde boya karışımları deneyenler

merve355

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009
6
0
32
saçlarımı evde boyamak istiyorum.2 boya karışımını onerıyorlar.8.1(açık küllü kumral) ile 9.1 (küllü sarı) denemek istiyorum.sizce nasıl olur?boya karışımı deneyenler varmı?önerilerinizi bekliyorum

aa bu dedıgın ıkı karısım banada uyar gıbı geldı ama cesaretım kalmadı artık tam 1 senedır bıraktım boyayı ama ozledımde:)

kendi saç rengim avatarımda azcıkta olsa gozukuyo o tabı gece cekılmış gunduz acık kullu kumral:)

ooo ne güzel bir renk çıkar o boyalardan,ama tahmin tabii denemedim belirtmek isterim,illa yapacaksanız bir tutamında deneyin ilk önce derim

kızlar bende patlıcan moru ve mavi siyah denyeceğim saçım mavi siyah boya tutar mı sizcee cvp lütfen ayrıca viyole siyah evde tutar mı kızlar 2.16 loreal olur mu mavi siyahın üstüne ...????a.s.

banada guzel olur gıbı gelıyo saçımın bı koşesınde denerım.boyarsam fotomu çekıp gosterırım sızlere.

DENEDıM KIZLAR SAÇIM MAVı SıYAH ÜSTÜNE BOYADIM MAVı SıYAH BıR TÜP BıR TÜP PATLICAN MORU SÜPER OLDU BÖĞÜRTLEN MORU SıYAHI GıBı OLDU SÜPER BıŞııı VALLLA BU AKSIN VıYOLE SıYAH VE PATLICAN MORUNU KARISTIRCAM BAKALIM NOLCAK YAZARIM KURBANDA YAPCAM ONU DA ...a.s.:teytey:

Bende,Karamel ve çikolata kahveyi karıştırmak istiyorum:KK70:

X