Düğün için Fotoğraf Stüdyolarıını Paylaşalımm

D

dolly5

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben fotoğrafa çok meraklı oldugum için şimdiden düğün resimleri için araştırma yapıyorum. nişanımı Foto Yurtta çektirdim. Evli arkadşlardan Stüdyo mekan bilgilerini ve resimlerini paylaşmalarını istesemmmm çok şey mi isterimmmmm :) :uhm:

eğer düğünün istanbulda olacaksa ve de yazın olacaksa studyoda cekim yaptıracagına acık havada guzel manzaralı bir yerde cektirebilirsin. bir arkadasım dolmabahce sarayının bahcesinde cekim yaptırdı, hayatımda gordugum en guzel gelin fotograflarıydı.

bıde studyoya paramı vercem dedım zaten dogalda durmuyo
gıttık maltepenın sahılıne akrabamız vardı bı suru cektı
ohh ne guzel oldukı sorma hem hakıkı dogal ortam hemde manzaralı oldu denız cımen yesıllık hersey vardı
gelen gıden el salladı kornaya bastı falan oda anı olarak kaldı bıze

istanbulda mecidiyeköy blue oscar
yada
4.levent/çeliktepe de royal den başka hiç bir yerde çektirmeyi düşünmüyorum
fotoğraflara fon eklenmesini hiç sevmem
orjinal stüdyo olmalı arkaplan
bu soyledıgım 2 yerde mukemmeller bu konuda

biz nişan fotolarını etiler yalçınlarda cektırdık temmuz ayında

Ben düğün fotoğraflarımı Bakırköy'de Stüdyo Hayat'ta çektirdim ve gerçekten çok beğendim, çok güzel fotoğraflar çekiyorlar. Orayı da araştırabilirsiniz

ben stüdyoda çekilen fotoları sevmiorum basit ve yapmacık bence biz nikahtada düğündede dışarıda çektirdik dış mekan çekimleri ve ortaya harikalar cıktıııııı

Canm dÜĞÜnÜn oldu mu bılmıyorum ama yıne de bakacak olanlara fıkır olsun,fatıh te stÜdyo tekın var,Çok ıyı,Çok profesyoneller!fotoĞrafların arka planları falan Çok ıyı,yanı Öle parıs te,denızın ÜstÜnde gÖstermıyo senı:)bı bakın fıyat alın en azndan derım:KK66:fıyatları da uygun bu arada...benım Çok yakınım orada Çektırdı dÜĞÜn,nıŞan fotoĞraflarını!ben de kısmet olursa orada Çektırcem:KK66:

kocamustafapaşada stüdyofocus, nişanımda orda çektirdim gayet başarılılar.

zeytinburnu foto nazlım teeek geçerim...fiyatlarıda çok uyguun

ben fotoğraf stüdyosundansa dış mekan çekimlerine hayran birisi olarak kesinlikle esra pozan ile görüşmenizi tavsiye ederimm en azından çektiği fotoğraflara bi göz atın derimmm

avcılarda alyans fotoğrafçılık diyorum hem iç hem dış mekan çekimi için yerleri var. bende orayı istiyorum.

ben stüdyoda çekilen fotoları sevmiorum basit ve yapmacık bence biz nikahtada düğündede dışarıda çektirdik dış mekan çekimleri ve ortaya harikalar cıktıııııı

dış mekan çekim istiyorum canım ya önereceğin yer varmı?

alyans fotoğrafçılık diye aratıp bi bak istersen, stüdyonun kendi bahçesi var. nerede oturduğunu bilemem ama avcılarda bir yer.

canımm biz esra pozan ile anlaştık. o hem en güzel yerleri bulma konusunda usta hem de en güzel pozları çekme konusunda usta :) istersen onunla iletişime geç..

CANM ESRA POZAN IN FİYATLARI NASIL?ÇOK MERAK ETTM...bilmiyorumkismile TÜM GÜN SENİNLE Mİ OLCAK?

canım googleye dugun hikayesi yaz sonu com olan sayfa
CANM ESRA POZAN IN FİYATLARI NASIL?ÇOK MERAK ETTM...bilmiyorumkismile TÜM GÜN SENİNLE Mİ OLCAK?

esra pozan bana bedava çekiyorum dese bile kabul etmezdim maillerdeki tarzından dolayı paraya doymus anlasılar bana 5 ay önce 3000 lira fiyat cıkardı ben yukardaki fotogracılarla 1.300 aynı sekilde calıstım ve fotolarım harikaaaa tüm günümü birlikte geçirecegim insan kendini begenmiş olmamalı umarım anlasan arkadaslar hayal kırıklıgına ugramaz

umarım öle olur canm...ne dielim,bi fotoğrafa gerçekten okadr bütçe ayırabilcek galiba çok kişi yoktur!:umursamaz: neyse,bilgi için çok teşekkkr ederim canm,eminm seninkilerde çok güzel olmştr!inşallah bizimkilerde çok güzel olurr:icecream:

tabi breezep inde güzel olur eminim:)sonra da bize o güzel esra pozan fotolarını paylaşırrrbuyrunnnnnnnnn

X