Erkek İnfertilitesi Azosprem olanlar istanbulda hangi ürologta tedavi oluyorsunuz

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

sedasem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2009
1.536
2
Lütfen tavsiyelerinize ihtiyacımız var.(şu doktora gittik iyi yada kötü )dertleşelim.

canım meraba öncelikle üzüntünü çok iyi anlıyorum aynı sorun bizdede var malesef eşimin azo olduğunu öğrenir öğrenmez doktor bizi ankara anatoliaya yönlendirdi.Gitik doktorumuz bülent beyle görüştük hemn beni hazırladılar yumurtalarım toplandı eşimi amelyata aldılar tese yapıldı çok şükür sperm bulundu üç embiryo yerleştirdiler tuttu fakat bebeğimin kalbi atmayınca aldırdık şimdi dondurulmuşlarımla deniycez kasımda inşallh yapılacak senin eşine tese yapıldımı peki

hayır henüz yapılmadı.bu ay gidecek doktora bakalım nesıl bir tedavi uygulayacaklar bilemiyorum.

Öncelıkle ılaÇ tedavısı uygulayacaktır nıye bılmıyorum ama bıze hıÇ ılaÇ tedavısı uygulanmadı bızde Çok acemı ve o an kı durumun verdıĞı psıkolojıden dolayı hıÇ bıŞey soramadık bızı apar topar aldılar tedavıye ama Çok ŞÜkÜr bulundu eŞıme tese yapıldı ınŞallh senınkı amelyata gerek kalmaz doĞal yoldan verır spermını ve senın tedavınde sonuÇ verır hep beraber sevınırız burda

amin canım inşallah zaten bi çıksa şu sperm inanıyorum herşeyin iyi olacağına.alman hastaensine gidicez galiba

çıkar inşallh normal yoldan olmasa tese yapılır oda olmasa mikro tese bazı hastalarda tesede çıkmayabiliyo ama mikrotesede mutlaka çıkıyo sıkma canını inşallh her şey yoluna girecek

X