Hamile kalır mıyım

evanescenced

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
7
0
mrb kızlar ben yeni üye oldum ve merak ettiğim bişey var ve nereye yazacağımı bilemedim.Aslında komikte gelebilir ve doğrusu yazmaya utanıyorumda.Ama merak ettiğim konu şu sadece bi iki damlacık spermle bile hamile kalınabiliyomu.Çok merak ediyorum lütfen cvplarınızı bekliyorum :uhm:

mrb kızlar ben yeni üye oldum ve merak ettiğim bişey var ve nereye yazacağımı bilemedim.Aslında komikte gelebilir ve doğrusu yazmaya utanıyorumda.Ama merak ettiğim konu şu sadece bi iki damlacık spermle bile hamile kalınabiliyomu.Çok merak ediyorum lütfen cvplarınızı bekliyorum :uhm:

iki damlayla bir araba kadın hamile kalır arkadaşım:jeyyar:

valla sans kısmet ısı bız her ay ugrasıoz onca sperm gıdıo ama tık yok belkı eger soruyu kendın ıcın sordugysa ıkı damla ıle bıle hamıle kalabılırsın hıc bellı olmaz buı ısler

o iki damlada binlerce sperm olduğunu hesap edersek pek tabi kalınabilir....
ama sizinde periyodlarınız önemli,reğli döneminizin üzerinden ne kadar geçti buda rol oynar....

merak etmenin sebebi acaba istenmeyen bir gebelik durumumu canım bana öyle gibi geldi,arkadaşların dedigi gibi bir çok kadın o kadar sipermle hamile kalabilir isterseniz baştan önleminizi alın derim

evet kalınabılır. ama tabı önemlı olan yumurtlama dönemınde olmak vs. bunlar olasılığı arttırır.
bebek ıstemıyosanız korunun...

kaç damla sperm varsa o kadar eşli gebelik olur.
yani 2 damlayla ikiz, 4 damlayla dördüz gibi.
dikkatli olun onun için..
:nazar:

babam annemin üstüne ceket atsa annem hamile kalmış

değil ki iki damla sperm bırakmicak :s

Nereye damladığına bağlı?

Ne kadar sallarsan salla, oraya düşer son damla..

(Banı gelmiş üye simili..)

Sonuç: Hamile değilsin bence..

kaç damla sperm varsa o kadar eşli gebelik olur.
yani 2 damlayla ikiz, 4 damlayla dördüz gibi.
dikkatli olun onun için..
:nazar:

Doğru söylüyor..ıkiz gebelikler çoğaldı KK da, dikkatimden kaçıyor sanmayın, demek ki çift damla yöntemini uyguluyor herkes..
Dikkat etmek lazım...

Geçmiş olsun bu arada şekerim ..

Topic sahibine tekrar gelirsek; hamile değilsin bence..Ama bir daha dikkatli ol.(klişe 31)

Son düzenleme:
Doğru söylüyor..İkiz gebelikler çoğaldı KK da, dikkatimden kaçıyor sanmayın, demek ki çift damla yöntemini uyguluyor herkes..
Dikkat etmek lazım...

Geçmiş olsun bu arada şekerim ..

Topic sahibine tekrar gelirsek; hamile değilsin bence..Ama bir daha dikkatli ol.(klişe 31)

sağol canım.
tek damlayla bu haldeysem yarım avuç olsa ne olurmuş kimbilir.akannehir
aman aman evlerden ırak.

X