Lekeler, Çiller Niyaderma nette bulamadım yardım cildi de beyazlatıyormuş.

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

sekerkiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
2.523
35
niyaderma diye bi kremi bi arkadaş burdasöylemişti cilt rengini açıyomuş sivilce veelekelere iyi geliyomuş nette araştırdım hiç biyerde bulamadım

evet malesef nette satışı yok.bende ancak ankaraya gidince alıyorum veya oradan gelenlere sipariş veriyorum.Yalnız kullanıp tecrube etmiş biri olarak şunu net belirteyim ilk kullandığınızda cok sivilce yapıyor ama sonrasında tamamen pürüsüz ve beyaz yapıyor.Nette ankarada bulunan eczanelerin telefonunu alıp arayarak sorabilirsiniz.

bende niyadermayı yüzümde oluşan lekeler için kullandım istanbulda hiçbir eczaneden bulamadım ankaradan aldık şimdi isteyen arkadaşlara kargo ile göndere bilirim.. ilk başta ürün sivilce yapıyor sonra pürüsüz bir cilde sahip oluyorsunuz tabi beyazlatıyorda...

arkadaslar ben niyaderme yi bizzat yapan kişiden aldım ulusta ecazenesi..aslında benim lekelerim için bi tonik yaptı kişiye özel yapıyor biraz kullandıktan sonra daha çok kızarttı sanki lekelerimi ya da roaccutane yeni bittiği için cildim çok hassas hala ondan oldu şuan kullanmıyorum ama niyadermeyi annem kullanıyor şimdilik memmun benimde yüzüm biraz daha iyi olsun tekrar başlayacağım..bu arada güneş kreminide çok methediyorlar ama çok yağlı geldi bana..

X