Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Kinci Bir Akrep Kadını

Nergis26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
4.321
3.283
kızlar bu derdim uzun zamandır mevcuttu ama bu sıralar tekrar gündeme geldi.özellikle akreplerden ya da çevresinde akrep burcu olanlardan tavsiye bekliorum.üniverste yıllarımda benden 5yaş büyük kuzenmle aynı evde yaşadık.ben okuodum o çalışıodu, pek uyum sağlayamadık ve hiçte hoş olmayan bi şekilde evden ayrıldım,neyse ben kendimi ne kadar haklı görsem de o evden ayrılmamı istediği için kırılmış olsam da çok geçmeden küçük olduum için özür diledim ama araya buz gibi bi duvar girdi, babamın hatrı için düğününe de gittim her zaman yüzüne güldüm o ben yokmuşum gibi davrandı evlendim aramadı, sorun etmedim ama çocuğum olup aramayınca gerçekten inanamadım bu ne büyük bi nefretmiş buarada hep yurtdışındaydı ama bi telefonun açılmaması için bahane diil.neyse ben de umursamamayı deniyodum ki türkiyeye dönüolar hatta bana yakın yaşıycaklar..benim çok kuzenim kardeşim yok belki ona ihtiyacım da yok ama anlayamıorum mantığım almıyo bi insan bu kadar kindar nasıl olabilir, daha çok karşılacız bayramda seyranda yine mi yüz yüze bakmıycaz yarın öbürgün onun da çocuğu oldumu ben de aramıycakmıyım ben bunu kendime yakıştırabilirmiyim, bilmiyorum..sizce ölene kadar böle mi gider?

Bir akrep kadını olarak cevap vereyimm ....
Ben insanlarla kolay kolay küsmem ve sırt çevirmem gerçi...
Eğer karşımda ki insan çok çok canımı yaktıysa zaten onun yüzünü bile görmek istemem....
Aranızdaki problem nedir bilmiyorum ama sanırım herkes kendini haklı görüyor normal olarak...
Sen zaten bağlarını koparmamak için elinden gelen herşeyi yapmışsın hatalı olmadığın halde özrünü bile dilemişsin canımm..Bundan sonrası ona kalmış artık...Sende onun davrandığı gibi davran madem...Eğer birşeyler düzelecekse zamanla düzelir zaten...Ama olmıyacaksa da olmaz ...ınş.aranız düzelir....

Bir akrep kadını olarak cevap vereyimm ....
Ben insanlarla kolay kolay küsmem ve sırt çevirmem gerçi...
Eğer karşımda ki insan çok çok canımı yaktıysa zaten onun yüzünü bile görmek istemem....
Aranızdaki problem nedir bilmiyorum ama sanırım herkes kendini haklı görüyor normal olarak...
Sen zaten bağlarını koparmamak için elinden gelen herşeyi yapmışsın hatalı olmadığın halde özrünü bile dilemişsin canımm..Bundan sonrası ona kalmış artık...Sende onun davrandığı gibi davran madem...Eğer birşeyler düzelecekse zamanla düzelir zaten...Ama olmıyacaksa da olmaz ...İnş.aranız düzelir....

saol cnm cevabın için..ben de böyle düşündüm acaba çok canını yakıcak bişey mi yaptım ama bulamadım gerçekten..sadece bişeye kafam takılı, bana bir hafta içinde evden çık dedi ben de 2gün sonra çıktım hem de çok kötü bi dönemdi, proje dönemim ve ramazan:KK43:ama yine de o kadar kesin söylediki annemlere haber verip apar topar bi yer buldum çıktım acaba blöf mü yaptı hala anlayabilmiş diilim ama o zaman da karşısına alıp konuşmalıydı

Kuzeninle aranda ne gecti bilmiyorum ama senden bu denli sogumasi bicak gibi tüm alakasini ilgisini kesmesi cok agirina giden birseyler oldugnun göstergesidir. Tam olarak ne oldu sen bilirsin tabiki...:nazar:

Kendini hakli görüdügün halde özür dilemene anlam veremedim canim..bence bir insan kendini hakli görüyorsa özür dilememeli....dilese bile dili söyler ama gönlünü söylemez.
Ne bir beklentisi olur nede bir cabasi....sahsi fikrim canim:hulya:

Bu arada evet bende akrep burcuyum....Kinci degilim hicbir zaman....sadece unutmam...

Ne bir iyligi nede bir kötülügü....Felsefem ya hep ya hictir....Dostlugmu kazanmak zordur ama bir kere kazanan insan icin boynuma kadar kana girerim....Nefretimi kazanmak dahada zordur ama bir kere kazanan insan hicbir zaman birdaha hayatimda olamaz.

akrep burcuyum ben de.

eskiden çok kindardım ama yavaş yavaş bu huyumu düzeltmeye başladım.

ama gerçekten birisiyle aramda bir sorun olmuşsa ve haksızlığa uğramışsam karşıdaki hatasını anlayıp özür dileyene kadar barışmam.

belki de sizin davranışlarınızı samimi bulmamuştır kuzeniniz akrepler genelde şüphecidir çünkü

üstüne düşmeyin ama samimiyetinizi de gösterin derim ben

Ne oldu ki senelerdir tabiri caizse senin yüzünü dahi görmek istemiyor?

Bence ilkönce bunun cevabını bulman lazım..
Yoksa bu olayın akrep burcuyla, yengeç burcuyla alakası yok..

Büyük yamuklarda ben de 30 saniyede adam silerim mesela ama boğa burcuyum:)

Kuzeninle aranda ne gecti bilmiyorum ama senden bu denli sogumasi bicak gibi tüm alakasini ilgisini kesmesi cok agirina giden birseyler oldugnun göstergesidir. Tam olarak ne oldu sen bilirsin tabiki...:nazar:

Kendini hakli görüdügün halde özür dilemene anlam veremedim canim..bence bir insan kendini hakli görüyorsa özür dilememeli....dilese bile dili söyler ama gönlünü söylemez.
Ne bir beklentisi olur nede bir cabasi....sahsi fikrim canim:hulya:

Bu arada evet bende akrep burcuyum....Kinci degilim hicbir zaman....sadece unutmam...

Ne bir iyligi nede bir kötülügü....Felsefem ya hep ya hictir....Dostlugmu kazanmak zordur ama bir kere kazanan insan icin boynuma kadar kana girerim....Nefretimi kazanmak dahada zordur ama bir kere kazanan insan hicbir zaman birdaha hayatimda olamaz.
mersi cnm yorumun için.şöyle yani o zaman 21 yaşındaydım o da 26..ben çocuktum daha, tabiki yanlışlarım vardır ona karşı ama insanları hayat boyu çocuk yaşta yaptığı hatalarla yargılayamazsın aynı kalmasını bekleyemezsin insanlar büyür, olgunlaşır ve değişir 5sene geçti ve ben çok değiştim..şimdi ki aklımda evet özür dilemezdim ama bizde babamda özellikle aile bağları çok değerlidir ve sen haklı da olsan küçüksen alttan almak zorundasındır ben de bu şartlar altında elimden geldiince eskisi gibi olamasakta ilişkimizi seviyeli bi şekilde sürdürürüz diye geçirmiştim aklımdan ama çok yanılmışım..
nefretini kazandığımdan eminim onun ama o her zaman benim kuzenim, nefret de etmiyorum kötülüğünü de istemiorum

bu kişinin bu davranışı ile akrep burcu olması arasındaki bağlantı nedir?
kendi tercihi...sizinle görüşmek istemiyor öyle yada böyle..istemiyorsa sizde görüşmeyin,bu olayada kafanızı yormayın...kendi bilir

ben de senin yorumunu çözemedim:) akrepler çok kinci olurmuş ya ona yordum

siz üzerinize düşeni zaten yapmışsın özür dilemişsiniz...

bundan sonrası onun tercihi..ister konuşur ister konuşmaz..

kendinizede bukadar dert etmeyin....

bende bir akrep burcu olarak agresif bir yapıya sahibim...

kincimiyim değilim..konuşurum affederim...ama öylesine..

eski değerini yitirmiştir bende...

bu kişinin bu davranışı ile akrep burcu olması arasındaki bağlantı nedir?
kendi tercihi...sizinle görüşmek istemiyor öyle yada böyle..istemiyorsa sizde görüşmeyin,bu olayada kafanızı yormayın...kendi bilir
tabiki cnm insanların kendi tercihi.. ben de ölesine biri olsa öle derim ama benim için değerliydi buna değermiydi ondan dert ediorum..

burçla ilgili yorum yapmak zorunda diilsiniz şekerler o zaman boşuna yorulmayın:))

sizin yerinizde olsam güler geçerim yerim onun gibilerin kinini :nazar:
hiç sevmediğim insan modeli
belki ben kova burcu olduğum içinmidir bilmiyorum bana kötülük yapanı bir süre snra unuturum bana yaptıklarını hümanist olduğum için zemuszemuszemuszemus
peygamber efendimizde kini sevmezmiş iyiki kova burcuyum...
akreple,yengeçlerin böle saçma sapan kincilik özellikleri ne yazık ki var acuyorum bu özelliklerine sırnaşık şeysırnaşık şey

bi kız kardeşim yok teyzem de yok anneme de babama da benzemiorum bu kuzenimle inanılmaz benzeriz küçükken hep ona özenirdim idolümdü benim birden düşmanım oldu yoksa umrumda olmazdı..

bence neden sana kin tuttuğuna bağlı...evet akrepler kalpleri kırıldıysa faylasıyla kincidir..bende akrebim..
sevdimmi tam severim,sildimmi bir kalemde!
:1ninca:

sizin yerinizde olsam güler geçerim yerim onun gibilerin kinini :nazar:
hiç sevmediğim insan modeli
belki ben kova burcu olduğum içinmidir bilmiyorum bana kötülük yapanı bir süre snra unuturum bana yaptıklarını hümanist olduğum için zemuszemuszemuszemus
peygamber efendimizde kini sevmezmiş iyiki kova burcuyum...
akreple,yengeçlerin böle saçma sapan kincilik özellikleri ne yazık ki var acuyorum bu özelliklerine sırnaşık şeysırnaşık şey
ben bu kadar ayırım yapmasam da evet kinci oldukları kesin..kovalar beni anlar ben de ikizlerim çünkü..burçla alakası da kesinlikle var diorum..bu kadar büyük nefreti hiçbi ikizler duymaz eminim

ay canım sen üzerine düşeni yapmışsın artık takma kafana akışına bırak gitsin.

bende uzun süre evvel görümcemle tartışmışdım çok şiddetli yaklaşık 2 sene yokmuş gibi davrandım
ama şimdi anlıyorumki çok yanlış bir davranış sergilemişiz her ikimizde şimdi çok iyiyiz çok şükür
oda bende hatalarımızın farkındayız bir daha asla kavga edeceğimizi sanmıyorum çünkü çok yakın olup
uzak olmak çok zor allah yaşatmasın birdaaha.

umarım kuzeninde yapdığının yanlış olduğunu çabuk farkeder 3 günlük dünya değmez küs kalmaya.

buarada ben hala onla aynı eve çıktığım için kendimi suçluorum..birini kaybetmek istemiosan çok yakın olmıyıcaksın..yakın olmak için uzak dur...

X