göbek bağı

nisasum

birtanem,minik kelebeğim
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
2.385
5
meleklerimiz dünyaya geldi..göbek bağıda düştü.. peki göbek deliğinin içinde olması için neler yapıyorsunuz?ben tülbentle sardım. dışta olsun ıstemıyorum ama oda zor oluyor.daha pratik önerileriniz varmı?:1hug: ayrıca düşen göbüşü ne yaptınız. bizde cami okul gibi bir yere gömülür.sizde

canım bizim göbüşümüz daha düşmediiii...
kızımın göbüş deliği için hiç bişey yapmadım ve içerde....ve düşen göbüşünü avde saklıyorum....hiç biryere atmadım ve gömmedim...kıyamadım çünkümmm yerimsenibenn

bende tülbentle sarıyorum
ben bebekken annemde tülbentle sarmış sölemesi ayıp güzel bi göbiim var:1rolleyes:
yanlız ben o gömme işine pek yanaşmıyorum saklıycam ..
varlığını öğrendiğimiz test çubuğu göbişi hastanede bileğine taktıkları plasik künye v.s hepsi anı olarak kalsın..

bende bişey yapmıyorum göbek bağınıda evde saklıyorum

sakla sakla ne olcak anacım ben keremınkını okula gömdrdum sevdiğim bi kolej vrdı oraya bu kuzununkinide bilgi üniversitesine gömcem.. okusun adam olsunlarrr..hepsi inşşşşş

Bizim de düşmedi daha ama heran düşebilir. ben de saklıycam göbeği kıyamıyorum hem, hem de hiçbiyeri uygun göremiyorum.

bizimki de bugün (6. gün)düştü ama henüz evde....:)))))

benımkıde evde ..ama ben gömmeyi düşünüyorum neresi bılmıyorum

Hele benim inatci gelsin gobegi dusunce ben de ansiklopedinin arasinda saklamayi dusunuyorum :)) atmam ben de

X