Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerika"da dogum yapanlar ve yapmak isteyenler...

1. Konu Sahibi : figenmus #1

Yoruma açık ! Amerika"da dogum yapanlar ve yapmak isteyenler...

Arkadaslar ben henuz 4 haftalik hamileyim daha cok yeni ama esimle hep bebegimizi amerikada dunyaya getirme hayalimiz vardi.Allah izin verirse bunu gerceklestirecegiz.Amerikada dogum yapanlardan karsilastiklari zorluklari ve guzelikleri ogrenmek yapmak isteyenlerdende planlari nedir ogrenmek istiyorum.Simdidenm tesekkurler..

2. Konu Sahibi : figenmus #2
    Meraba
    Bu konuyla hala ilgili misiniz? Ben de 17 haftalık gebeyim ve bunu planlama safhasina adayım diyelim.Düşüncelerimizi paylaşabiliriz. boshayallersmile

3. Konu Sahibi : figenmus #3
    malesef amerika da dogum olayindan vazgectik,zaten gec de kaldik 32 haftalik hamileyim ve erken dogum olabilir,yakin zmaanda kayinpederimi kaybettigimiz icin planlarimizi ertelemek zorunda kaldik....

4. Konu Sahibi : figenmus #4
    medanur Guest
    slm arkadasalar neden amarikada dogum yapmayi dusunuyorsunuz bunu aciklarmisin yani trkde yapmyiorsunuz dogumunuzu o kadar hamile kadinlar var hepside trkde dogum yapiyor siz neden trkde dogum yapmak istiyorsunuz anlamadim ben

5. Konu Sahibi : figenmus #5
    medanur Guest
    madem amerikada dogum yapacak imkaniniz var trk en iyi hastanesindede yaparsiniz dogumunuzu ben yurt disinda yasiyorum bir fark goremiyorum trkle bu arasinda artik teknoloji ilerledi trkdeki hastanelerdede hersey var yinede karar sizin tabi ben sadece fikrimi soyledim yurt disini fazla buyutmeyin gozunuzd lutfen turkiyemin bir tasini degismem buriya burda yasamayan bilmez buranin da nasil oldugunu

6. Konu Sahibi : figenmus #6
    medanur Guest
    figenmus basin sagolsun arkadasim

7. Konu Sahibi : figenmus #7
    Sevgili Figenmus,Dogumumu amerikada yaptim. Orada yasayan Bir kadin araci oldu. Çok konusan ve cok anlatan. inandik ve gittik. Çok magdur olduk. Şirket bile degilmis. ogrendikki amerikada hastanelere para odemiyormus. sen imza atiyorsun. kadina odeme yapiyorsun. finansla ilgilenmedigin icin, odemen yapildi saniyorsun ama yapilmiyor. biz su anda bu problem ile ugrasiyoruz. birde biz bu kadinin uslubundan cok rahatsiz olmustuk. ne cok bilmis ne konustu. onun cok bilmisligi yuzunden hastanelik oldum. dogum sonrasi hastayim kivraniyorum esim diyorki hastaneye goturelim. bu kadin diyorki sut sıtmasıdır. erkek anlamıyor tabi. 3 çocuk annesi ama neredeyse ölmeme sebep olacaktı. 5 gün yoğun acılarla kıvrandım. MSN'den gören bir arkadaşım eşime acil hastaneye götürün demiş böylelikle 6. gun 41 derece ateş ile yoğun bakıma alındım. çektiklerimi anlatamam. ayrıca 10.000 usd ödemek zorunda kaldık. çok paramız gitti. tek tavsiyem profesyonel firmalar ile çalışın. faturanızı versinler. gerçek referans veren insanlar olsun. ve kesinlikle işinize karıştırtmayın.Bizi bir sürü türk le tanıştırıp sonra bu işler ortaya çıkacak diye bizi herkese rezil etti. hamlilelik ve lohusalık dönemim burnumdan geldi.
    Öğrendikki hamileleri hasta müşteri olarak düşünüyormuş. birde eski bir bakanın eşiyim diye hava atıyor. ama adamın yardımcısına ulaştık. yeğeniymiş ama görüştüğü bile yokmuş.

diğer herşey mükemmeldi. bol bol alışveriş ettik. gezdik. eşimle 2. balayı yaşadık. birlikte günlerimiz çok iyi geçti. daha ayrıntılı bilgi istersen verebilirim.
    Düzenleyen: kurabiye_canavari Düzenleme Tarihi : 15-08-2010 Düzenleme Saati :22:51

8. Konu Sahibi : figenmus #8
    Giriş tarihi
    Mar 2010
    Tahminimce Amerika'da doğum yapmayı çocuğun çifte vatandaş olabilmesi için tercih ediyorlar. Böylelikle çocuk ileride orada okumak isterse falan problem yaşamayacak, avantajlı olacak yani.

9. Konu Sahibi : figenmus #9

Amerika'da doğum için profesyonel bir firma ile çalışmak

Alıntı kurabiye_canavari kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Sevgili Figenmus,Dogumumu amerikada yaptim. Orada yasayan Bir kadin araci oldu. Çok konusan ve cok anlatan. inandik ve gittik. Çok magdur olduk. Şirket bile degilmis. ogrendikki amerikada hastanelere para odemiyormus. sen imza atiyorsun. kadina odeme yapiyorsun. finansla ilgilenmedigin icin, odemen yapildi saniyorsun ama yapilmiyor. biz su anda bu problem ile ugrasiyoruz. birde biz bu kadinin uslubundan cok rahatsiz olmustuk. ne cok bilmis ne konustu. onun cok bilmisligi yuzunden hastanelik oldum. dogum sonrasi hastayim kivraniyorum esim diyorki hastaneye goturelim. bu kadin diyorki sut sıtmasıdır. erkek anlamıyor tabi. 3 çocuk annesi ama neredeyse ölmeme sebep olacaktı. 5 gün yoğun acılarla kıvrandım. MSN'den gören bir arkadaşım eşime acil hastaneye götürün demiş böylelikle 6. gun 41 derece ateş ile yoğun bakıma alındım. çektiklerimi anlatamam. ayrıca 10.000 usd ödemek zorunda kaldık. çok paramız gitti. tek tavsiyem profesyonel firmalar ile çalışın. faturanızı versinler. gerçek referans veren insanlar olsun. ve kesinlikle işinize karıştırtmayın.Bizi bir sürü türk le tanıştırıp sonra bu işler ortaya çıkacak diye bizi herkese rezil etti. hamlilelik ve lohusalık dönemim burnumdan geldi.
    Öğrendikki hamileleri hasta müşteri olarak düşünüyormuş. birde eski bir bakanın eşiyim diye hava atıyor. ama adamın yardımcısına ulaştık. yeğeniymiş ama görüştüğü bile yokmuş.

diğer herşey mükemmeldi. bol bol alışveriş ettik. gezdik. eşimle 2. balayı yaşadık. birlikte günlerimiz çok iyi geçti. daha ayrıntılı bilgi istersen verebilirim.

Amerika'da doğum aileler için güzel, çekici, heyecan verici bir fikir. Uygulamaya gelince pekçok bilinmeyen ve/veya değiskeni olan bir kapsamlı bir konu.

Biz bu konuda işini çok iyi bilen, her müşterisini mutlu ve tam hizmet teslimi ile göndermiş, referanslari güçlü bir kuruluşuz. İşimizi tüm süreç boyunca profesyonel bir hazırlık ve ciddiyet ile yapıyoruz.

Web sitemiz www.amerika-dogum.com

İnceleyin. İlgilendiğiniz takdirde bize ulaşın. Size çalışma kapsamımızı bildirelim, tüm sorularınızı yanıtlayalım. Amerika'ya gitmek veya bizimle çalışmanız için ikna etmeye çalışmıyoruz.. sadece bilgi veriyoruz. Karar sizin.

Tüm anne-baba adaylarına en iyi dileklerimizle.
    Düzenleyen: rodeo Düzenleme Tarihi : 07-08-2011 Düzenleme Saati :21:58

10. Konu Sahibi : figenmus #10

Bilgilenderme amerika da doğum

Ben anne adayıyım ve çocucuğumu Amerika' da doğurmak istiyorum. Bildiğiniz kurum ve kişiler var mı acaba?

Sayfa: 1/3 123 SonSon