Küretaj sonrası nekadar süre sonra ADET gördünüz?

GEL PC PC

can oglum, bal oglum
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
240
41
ARKADAŞLAR EYLÜL 16 DA KÜRETAJ OLDUM BUGUN AYIN 20 Sİ
1 AY 4 GÜN OLDU ADETİM HENÜZ OLMADI
FAKAT KANAMAMDA 12 GÜN FİALN SÜRDÜ NORMALİN 2 KATIYDI
BU GECIKME NORMALMİ?
SİZLER NEKADAR ZAMAN SONRA GÖRDÜNÜZ İLK ADETİNİZİbenneyaptımki

normaldır canım bende kürtajdan sonra 15 gün kanamam oldu 55 gün sonra adet oldum çok normal ama kendine dikkat et kürtajdan sonra çabuk hamile kalınıyor

merhabalar. ben de 25 eylülde kürtaj oldum boş gebelikten. 10 gün kanamam oldu,10-15 gün kanama normal kabul ediliyor. henüz adet görmedim ben de. 40-45 gün adet sonra adet göreceksin demişti doktor. geçmiş olsun

Benim yaklaşık 10 gün sürdü. 1 ay önce olmuştum şimdide çok açık renkte ara ara kanamam oluyor perşembe günü doktora gideceğim bakalım ne diyecek. ınşallah içerde parça kalmamıştır:KK43:

ben de 33 gun sonra olmustum normalde 28gunde birdir. yalniz kurtaj sonrsi sadece lekelenmem olmustu, kanamanin cok oldugunu doktoruna bir soyle istersen guzelim.
cok cok gecmis olsun, Rabbim beterinden korusun.

Birşey sorcağım cevap yazarsanız sevinirim. Gebelik hormonu vücutta ne zaman kadar kalır. Benim 35 gün önce gebeliğim sonlandırıldı:KK43: regli olmayınca test yaptım aşırı derece silik bir çizgi çıktı halen vucudumda eski gebeliğime ait hormon kalmış olabilir mi?

Birşey sorcağım cevap yazarsanız sevinirim. Gebelik hormonu vücutta ne zaman kadar kalır. Benim 35 gün önce gebeliğim sonlandırıldı:KK43: regli olmayınca test yaptım aşırı derece silik bir çizgi çıktı halen vucudumda eski gebeliğime ait hormon kalmış olabilir mi?

35 gun e coktan silinmesi lazim
bence ya parca kaldi sende yada hamilesin
bhcg baktir cooook acil
hayirlisi olsun

Bu arada hala adet görmesim 45 gün bugun
inşallah kotu bişey yoktur.

ben de 18 eylülde kürtaj oldum boş gebelikmiş:KK43: sonra kanamalarım sürdü tekrar adet olana kadar. doktorum progestan verdi adet oliym diye 28.günde oldumsonra 15. günüm bugün yine kanamam geldi sanırım erken adet olmuşum. doktorun normal dediyse bir problem yoktur ama adet olmak için ilaç kullanabilirsin doktoruna danış bence.heralde bu rahim kendine ancak 2 ayda falan gelecek.off çok zormuş ya tüm düzenimiz alt üst oluyor. moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum yine de siz de öle yapmaya çalışın kızlar yeni bebişlerimize kavuşacağız inşallah.

kurtajdan 28 yada 30 gun sonra hemen adet gorulmuyor kizlar.bende uzun zaman once kurtaj olmustum,simdi tarihi hatirlamiyorum ama yalanda olmasin 40-50 gun arasi surdu(40 gun kesin onu iyi biliyorum) adet olmam.doktorum soylemisti zaten o zaman,su tarihe kadar adet olmazsan yine gel demisti.tekrar gitmeme gerek kalmamisti.

icinizde suphe kalmasin derim bendoktorunuzu arayin yada tekrar kontrole falan gidin.doktor bisey diyecektir.allah korusun bi aksilik olmasin sonra:KK43:

X