Doğuma Hazırlık Hasır veya bambu bebek sepeti nereden bulabilirim?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

mermaid_34

Guru
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2009
120
3
40
Anneler ve anne adayları merhaba

hasır veya bambudan -tekerleklide olabilir- bebek sepeti alıp saten ve organze ile kendim süslemek istiyorum.
sepeti nerden uygun bulabilirim?
:teselli:

canım bende böle bi konu açmak istiyordum zaten
bende sepetlere bakıorum internettekilere güvenemiyorum hasır sepette buralarda hiç gözüme çarpmadı

canım karamürsel sepetçisinden bulabilirsin
yada istanbul fatihte satılıyor bir cami vardı adını unuttum onun sokağında öğrenip orayıda yazarım
karamürsel sepetçisi googlede yazınca çıkıyor

aslında sitede kendi sepetini kendi yapan çookk arkadaş var ama nereden aldılar acaba..kapalı çarşıda falan olmazmıki..

eyüte satıyorlar ben mağzanın adını alayım size söylerim bide bahçelievlerde tatlıtelaş diye bir mağza var istersen süslemeli satıyorlar internet siteside var indeleyebilirsiniz.
Benim merak ettiğimde benim bambu sepetim var dışıda organze tüllerle süslü ama nevresim olarak bişey örtülüyormu yoksa beyaz çarşaf yorgansız pattaniye üstüne öylemi yapılıyor onu bilmiyorum fikri olan varmıdır.

canım karamürsel sepetçisinden bulabilirsin
yada istanbul fatihte satılıyor bir cami vardı adını unuttum onun sokağında öğrenip orayıda yazarım
karamürsel sepetçisi googlede yazınca çıkıyor
fatihte bahsettiğiniz yer sarıgüzel caddesi üzerinde iskenderpaşa camisi çaprazında.Bahsettiğiniz yer orasımı onu bilmem

X