Diyete baladm ok mutluyum

bebisim52

Tüm varlığım kızımmm...
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
5.054
245
kızlar diyete başladım çok mutluyum günlük yediklerimi yazıcam size 86 kiloyla başladım herhafta ölçüp buraya yazıcam.sizde bana katılmak istermisiniz?

hep beraber burada zayıflayalım.
benim kilo vermem gerekiyor çocuk sahibi olabilmek için çocuk çok istiyorum ama olmuyo olmadığı gibide günden güne kilo aldım evlendiğimden buyana tam 22 kilo aldım tabiki hormonlarım yüzünden guatr polikistikover send. ilaçlar derken birde evlenip evde oturmaya başlayınca hareketsiz yaşam geç yatıp geç kalkmak derken dombili dombili gezer oldum.

ist gidince sokağa çıkmaya utanır oldum aaaaaaa hamilemisin denince hayır diyip insanların nekadar kilo almışsın demeleri psikolojimi bozuyor resmen.

bende pazar günü karar verdim ve artık erken kalkıcam eşimle kahvaltı yapıcam ve yediklerime içtiklerime dikkat edicem.

kızlar diyetimde düzeltme yapıyorum

öncelikle 6 öğün besleniyorum haftanın 3 günü spor yapıyorum
ve karbonhidratı kestim tamamen makarna pirinç hamurişi şekerli yiyecek fazla yemiyorum
cnm dondurma isteyince dondurma yiyorum
kızartma zaten senede 1 yada 2 kez anca yerdik onuda kestim benden tavsiye bu diyetle 2 haftada 3,5 kilo verdim

Son düzenleme:
ayrıca pazar günü 3 fincan beşi bi yerde çay içtim
bol su içtim

ayrıca pazar günü 3 fincan beşi bi yerde çay içtim
bol su içtim

pazartesikahvaltı

1 yumurta peynir 2 dilim kepek ekmek domates salata

öğlen
patates yemeği
yoğurt 2 dilim kepek ekmek

akşam
nohut yemeği 1 dilim kepek ekmek yoğurt

bugün salı geç kalktım gece uyuyamamıştım öğlen 1 de kalktım

1 haşlanmış yumurta 2 dilim kepek ekmek domates yedim

merhaba cnm bende başladım :)

sabah çorba öğlen çorba akşam bakıcaz bakalım :)

74 le başladım

hadi bakalım kolay gelsin :emir_bebek:

bende başladım 3 gün oluyor :))) bende varım hergün yarım saat yürüyüş.. emzirdiğim için sizin kadar katı bir diyet yapamıyorum ama porsiyonlarımı yarıya düşürdüm:)) 69 ile başladım hadii HAYIRLISIII :))))

ben yürüyüş yapamıyorum maalesef oturduğum ortam tek başına böyle yürüyüş yapacaak biyer değil zaten yürüyüş yapacak mekanda yok hep kahve filan var sokak dolu erkek o yüzden şiştimya

öncelikle topiğin hayırlı olsun arkadaşım..karar vermek başarmanın yarısı derler..çok inanırım bu lafa..neticede işe de yaradı (bkz çizelgem :KK70:) şaka bir yana...zayıflamak irade meselesi zayıflamanın önündeki tek engel irade eksikliği ve anladığım kadarıyla sen bu problemi halletmişsin.tepriklera.s.

bende arada topiğine uğrar gün içinde neler yediğimi içtiğimi yazarım..hemde bakarım sen neler yemişsin..kritiğini yaparız birlikte..neticede uzmanlaştım artık yahu bu konularda..bi faidem dokunursa ne mutlu bana :)

bu arada yürüyüş yapma imkanım olmuyor demişsin..sana süper bi önerim var..lesli sensonun walk at home serilerini indirebilirsin..ben express 3mil yapıyorum 50 dakika sürüyor..30 dakikadan sonra acayip ter atıyorum..olduğun yerde yürüyüş yapıyorsun ve kalori yakıyorsun..bir sürü kasın çalışıyor..üstelik çokta eğlenceli.ayrıca serinin 1-2 millik daha kısa olanları ve 4-5 millik daha uzun olanları var.google dan bi bak istersen..

ironic cnm sende anlatsana nasıl verdin kiloları
maaşallah seni tebrik ediyorum süper vermişsin kiloları
ne kadar zamanda verdin bu kiloları hayatım

o dediğin şeyide pek anlamadım ama araştırıcam

biraz baktım ama hiçbişi anlamadım ingilizce çevviri eşim yaptı ama dvd filan ücretli heralde

ben de burada bahsedildiğini görünce biraz arştırmıştım. internette linkleri mevcut. türkçe sayfalarda ararsan bulabilirsin.ben buldum ama sanırım link eklemek yasak.

eşim 6. katta ben 2. kattayım yanına kadar yürüyerek çıkıyorum. zaten wc gitmekten bayağı bir yürüyüş yapmış oluyorumdur kaydirigubbakcemile3

eve geç gittiğimizden vaktimiz olmuyor malesef.. hareket yapamıyorum zaten doktor yasakladı sporu bana rahatsızım :KK43:

bugün sabah iki küçük sigara böreği yedim ilaçlarımı aldım suyumu içiyorum :)

daha tartılmadım haftada bir tartılcam :)

bugün elma sirkemi unutmuşum :KK43:

bende bugün soğanlı yumurta yedim 3 dilim küçük kepek ekmeğiyle birlikte

X