Yüzdeki tüyler

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Bacak, kol, göbek tüyü biz kadınların saatlerini alan ve o saatler içersinde adeta bunalıma girmemizi sağlayan tüyler… Birde bizden daha dertli olanlar var, yüzlerini aldıran kişiler… Yüz, insanın en önemsediği en büyük güzellik göstergesidir. Yüzdeki tüyler ise bu güzelliğe gölge düşürüyor. Peki yüzdeki tüyler yok edilir mi ve nasıl? İşte;

Sevgili Melek’ler, yüzünüzde ki tüylerden tamamen ve hiç para harcamadan doğal bir yöntemle kurtulmanız mümkün. Nasıl mı? Şimdi tarifini vereceğimiz karışım sayesinde.

Karışımın malzeme listesi;
1 Yumurta akı
Yeteri kadar mısır unu
Yeteri kadar çay şekeri (toz şeker olacak)

Karışımın tarifi;

Bir kaba yumurta akını koyun, üzerine yeteri kadar mısır ununu ekleyin ve yine yeteri kadar şeker ilave edin, iyice karıştırın. Tam anlamıyla karıştıktan sonra temiz cildinize sürün. Kuruyana kadar bekleyin. Kuruyunca cildinizi tahriş etmiyecek şekilde masaj yaparak soyun.

'Yeteri kadar' ne kadar demek acaba? daha net konuşabilirmisiniz? Sadece yüze mi yoksa tüm vücuda uygulanabiliyor mu? Siz kendinizde denedinizmi? Cevaplarsanız seviniriz.

günlerdir bu konuya bakıyorum ne yanıt geldi ne bişi.. bizle dalga mı geçmiş ki laelaelaelaelae

bu kürü bambaşka bir şey için söylemişlerdi. parlak cilt yada peeling içindi sanırım.

Bunu kesinlikle denemiyorsunuz çünkü soyarken ayva tüyleride koparıcak ondan sonra iyice kıllanıcaksınız.Sakın ha.

selam kızlar..benim anlamadığım bu yüzümüzdeki tüyleri kökünden almak zorunda değiliz öyle değil mi?
ben şu berberlerin ve kuaförletin ense tırası için kullandıkları kendisi kaleme benzeyen bir alet var..adını sölediler ama unuttum..onunla üstünden alabilrisiniz..işe yaryo...yok leke yok sivilce..yok karışım..gece kulubunun tuvaletinde bile kullanabilecek kadar pratik...deneyin derim...

X