Eski ve Yeni 18.gün sonunda yeni burnumuz

canım çok büyük bi değişim olmuş güzelliğin ortaya çıkmış.18. gün olmasına rağmen çok güzel görünüyor kimbilir 6 ay sonra nasıl olur.

canım çok büyük bi değişim olmuş güzelliğin ortaya çıkmış.18. gün olmasına rağmen çok güzel görünüyor kimbilir 6 ay sonra nasıl olur.

Canım benim çok teşekkürler güzel düşüncelerin için:kedi:eek:puyorumnanaktan

kizlar burunlariniz guzel olmus gule gule kullanin daha erken 6 ay sonra daha bir guzel olur darisi olmak isteyip olamayanlara

:1shok:

Gerçekten çok güzel ve yeni hali çok doğal... Özellikle arkadaşın bambaşka biri olmuş... GüLE Güle Kullanın canım (Densizleride takmayın sakın)a.s

ikinizin burnu da çokkk güzel olmuşşş... daha 18. gün olduğu düşünülürse bir kaç ay sonra süper olucaklar :)

cnm gayet hos ve dogal olmus. suan ztn cok sis zamanla degisiklikleri goruceksn. ozellikle uzun suredir gorusmedigin insanlardan duyucaksn..

herkes kendi yorumunu yapsa başkalarına densiz demekten vazgeçse ne iyi olur dimiiii..!!hepimiz aynı düşünmek zorunda degiliz zaten fotograf koymanın amacı herkesden farklı tepkiler almak..banada uzun geldi burun mesela..

büyük bir farklılık ve değişim var...
ama sanırım hala şiş ve o yüzden biraz büyük görünüyor..
şişlikler inince kendini daha bir gösterecek bütünde...
siz mutlu iseniz ne güzel...

sanırım daha şiş ve şişlikler inince güzel olacak gibi.
ben seni bire bir gördüğüm için sanırım, o kadar doğaldınki burnun hiç dikkatimi çekmemişti.a.s.
güle güle kullan...hihoyyyt

sanırım daha şiş ve şişlikler inince güzel olacak gibi.
ben seni bire bir gördüğüm için sanırım, o kadar doğaldınki burnun hiç dikkatimi çekmemişti.a.s.
güle güle kullan...hihoyyyt

Teşekkürler kronick opuyorumnanaktan
Kroniğim bende bir anda karar verdim zaten.Şimdi kötü olduğunu biliyorum eski ve sonrayı görünce.En azından kendime güvenim geldi :))

Bu arada tüm arkadaşlara iyi ve kötü yorumları için çok teşekkür ederim.Elbette herkes beğenmek zorunda değil Şeniz

arkadaşınızın burnunu hangi doktor yaptı?sizinkini tuğrul bey yapmıştı galiba ?

arkadaşınızın burnunu hangi doktor yaptı?sizinkini tuğrul bey yapmıştı galiba ?

İkimizde aynı gün aynı doktora olduk.opuyorumnanaktan Şeklin burnun kendi yapısıyla da alakası var.Çünkü doktorun söylediği kendisinin elinin belli ayarı olduğuydu.

herkes kendi yorumunu yapsa başkalarına densiz demekten vazgeçse ne iyi olur dimiiii..!!hepimiz aynı düşünmek zorunda degiliz zaten fotograf koymanın amacı herkesden farklı tepkiler almak..banada uzun geldi burun mesela..

Amaaan bırak hayatım,konu sahibi bile olumlu - olumsuz hertürlü yoruma açığım demişken buna noluyosa artık yasakkelime ameliyat olmuş tecrübeli biri olarak bi buruna bakınca birden çok kusur görüyosam ben o burunu beğenmediğimi söylerim zaten,zevkler ve renkler tartısılmaz

Amaaan bırak hayatım,konu sahibi bile olumlu - olumsuz hertürlü yoruma açığım demişken buna noluyosa artık yasakkelime ameliyat olmuş tecrübeli biri olarak bi buruna bakınca birden çok kusur görüyosam ben o burunu beğenmediğimi söylerim zaten,zevkler ve renkler tartısılmaz

Dediğim gibi herkes beğenecek diye bişey yok elbette arkadaşım.Nur arkadaşımda etkileneceğimi ve üzeleceğimi düşündüğü için böyle bişey yazdı.

Sadece daha kırıcı olunamayabilirdi.Bu da senin yaklaşımındır gene de saygı duyarım.

ben çok beğendim ve adına çok sevindim karar verip kararını gerçekleştirebilmen çok güzel
güle güle kullan sağlıcakla inş.opuyorumnanaktan

Arkadaşlar herkes herşeyi beğenmek zorunda değil ancak herşeyi dile getirmenin bir yolu vardır direk olarak "ben beğenmedim" denilmesi bana densizce geldi... Bu şekilde söylemleri kim yapsa ona derim ben. Evet olumlu olumsuz heşeye açıklar ama eleştirinin de dozu olmalı bence...

beğendim ama beğenmedim sanki yani ne bileyim aslında beğenmedim ama beğenmek isterdim ama siz yinede üzülmeyin okadar emek verip ameliyat olmuşsunuz siz beğeniyseniz sorun değil ben beğensem nolcak beğenmesem nolcak mademki kimsenin fikri önemli değil sizin fikriniz önemli buraya neden bu konu açıldı zart zurt vır vır vır ne uzatcam yeterince dansöz var zaten

X