Rahim ekli bozukluu

M

meldos

Ziyaretçi
ben 20 yaşındayım ve rahim şeklim bozuk yani iç tarafta sarkma var doktora gitmeye korkuyorum acaba rahmim alınırmı hiç bi rahatsızlığım sıkıntım yok ama görüntü kötü :KK43:

Rahim şeklinin bozuk oldugunu nasıl anladın ki doktora gitmediysen? Rahim iç üreme organıdır.Genital organın görüntüsünden mi bahsediyorsun? Rahim şeklinin bozuk oldugunu doktorlar anlayabilir genelde.
rahim şekli bozukluklarını şu şekilde söyleyebilirm;
çift rahimli olmak
tek köşeli rahim oluşumu ve rahimde bölme olarak rahim şekil bozuklukları var...Kendinde bunları farketmen biraz güç olabilir.Şekil bozuklugundan bahsettiğini düşünüyorum..

rahim şekli bozuk derken tabiki içini bilmiyorum kasdetmedim biraz argo olacak ama etleri sarkık dışardan görünüşü bu arada bekarım ve hiç bi ilişkiye girmedim

iç dudakların sarkıklıgından bahsedıosun estetik bolumunde vajina estetiği başlığında bu konuyla ilgili bilgiler bulabılırsın bakarsan...saglıkla ilgili hiçbi problem değil yapısal ve çok fazla kişide görülen birşey...rahatsız olunursa estetik olunup istediğin görüntüyü yapıyorlar-mış :) Gerekliliği kişiden kişiye değişiyor tabi.

ayyy çok sağol valla korkuyordum büyük problem var diye dediğin sayfayı okudum evet genelde olan bişeymiş en iyisi doktora gideyim ben eğer uygun bi fiat olursa bide sorun çıkmazsa olurum ameliyat çünkü görüntüsünden nefret ediyorum:KK43:çok sağol özge

X