Vefasız hayat

madina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
18
0
39
Salam arkadaslar.turkcem ıyı olmadıgı ıcın ozur dılerıım.kendım basqa ulkede yasadıgım ıcın dun bana babam ve annemın agır hasta oldugu soylenıldı.ıkısnıde agır yurek amelıyyatı beklıyır.doktor tam yasam qarantsı vermıyor.ınanın dunden kendıme yer bula bılmırem.kahr olmusam.annem bu halı ıle bıle benden hastalıgını gızledı ama ben hıss etdım.arkadaslar lutfen dua edın benım annem ve babam ıcın.onlar benımhayatda tek tutunacak dıreklerımdı.sadece ınsan mahkum yakınlarını kayb etmeye.ınsanın ıcı param-parca oluyor.bunu yasıyanlar daha ıyı anlıyarlar benı.rebbım butun hastalara yardımcı olsun benımbabam ve annaemde dahıl.

walla Allah sabır versin iyi düşünelim iyi olsun umarım en kısa zamanda sıhhatlerine kavuşurlar

inşallah en yakın zamanda sağlıklarına kavuşurlar canım. her sıkıntının arkası ferahlıktır. sizde güzel düşünün hep..

Allah''tan umut kesilmez..
ikisine de acil şifalar dilerim..

dualarım onlarla :teselli:

Allah (C.C.) acil sifalar versin ikisinede...nerde sifa icin bekleyen dua edenler varsa Rabbim ellerini bos cevirmesin insallah...:Saruboceq:

Acil şifalar diliyorum ailenize (ve bütün hastalara), dua edeceğim onlar için.
Derdi veren Allah dermanını da verir elbet!

açil şifa ve dua dilerim rabbimde amin kalkan eli boş cevirmez allahım inş

arkadaslar desteyinize gore sag olun!hepinizden allah razi olsun.bu sitede olub sizinle derdimi paylasdigim icin cok memnunam.

rabbim acil şifalar versin
dualarım seninle ve ailenle
içini ferah tut dualarımız kabul olur inşallah sağlıklarına kavuşurlar

allah acil şfalar versin....
dularımız annen baban için,,
allah sana bağışlasın onları inşalh.. bu arada sanada dayanma gücü versin canım...

X