Arkadaşlar lütfen lütfen lütfen bakın ve bi şey deyin???

nurtopu

Hayat güzel:)
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009
2.859
2
Arkadaşlar ben adetimin 3. günü klomen başladım ve bugün 4. günü klomenin. Fakat dünden beri adetim bitti ve hemen yumurtlama dönemindeki gibi şeffaf bi akıntı başladı. Başına böyle bişey gelen var mı? Bu dönemde yumurtluyor olabilir miyim ki?

benimde basıma bazen geliyordu.sanki yumurtlama döneminde gelen akıntı gibiydi.Bende acaba yumurtlama şimdimi diyordum.Ama sanmıyorum canım ya,gerci daha önce bu konu tartısıldı ama bazen baska bişey yuzunden de geliyor olabilir.Kıvamı nasıldı,yani parmakların arasında uzuyormuydu..

aklıma şuda geliyor bugun klomenin 4.gunuyse adetten itibaren 7.gundur.ee ortalama 13-14 gunlerde yumurtlama olduğunu varsayalım.diyelimki erken yumurtlayacaksın bu ay.bu akıntıdan sonraki 12-24 saat içinde yumurtlama olduğunu düşünürsek belki erken bir uyarı gelmiştir yumurtlayacaksın diye.sende ovulasyon testi varmı?hem emin olur hemde böyle bir durum varsa bu ayı kaçırmamış olurdun..

uzayıp uzamadığına dikkat etmedim sanırım uzamıyor. ben de ovulasyon testim olsa keşke diye düşünmüştüm. sipariş verdim yarın gelecek. inşallah kaçırdığım bi şey olmaz
çok sağol canım ya. Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin

amin canım,Allah sanada nasip etsin inşallah....Bu ay çalışmaya biraz erken başlasanız belki daha iyi olur..ne biliyim ilacın etkisiyle yumurtan erken falanmı oldunlaştı acaba die düşündüm.gün asırı denerdiniz.

canım reglinin 7.günü yumurtlayabilrisin yada 8-9günü olabilir belirti verebilir benim başıma çok gelir erken yumurtlama yani endişelenme bence fikfiklere başlayın siz nolur nolmaz deyinnn

X