Ve sonunda burnuum:)15.gnm

ela12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
136
2
Arkadaşlar sonunda bantlarım çıktı,hala şişlerim olmasına rağmen sizlerle paylaşmak istedim.albümlere resim ekledim...

kelime hazneme bir kelime daha kattiniz burnus ne demek allah askina???

evet bende burnumcum diyorum mesela çünkü çok küçüldü şimdi ---BURUN..!--- desem kaba saba olcak bu bünyenin en minnacık organı bu hakareti kaldıramayabilir :)

cilek35 ameliyatini kime yaptirdin? izmirli arkadaslar ben izmir'den bir doktor arastiriyorum, bana yardimci olur musunuz fiyat ve doktor konusunda... su an yurt disindayim gelince yaptircam kismetse...bir turlu gelemedim orasi ayri:KK43:...fiyat konusu benim icin onemli cunku ameliyat parami ben biriktiriorum:eek:

çilekcim msj sayım 100 olmadığı için burnuşuma:) yaptığın yorumlara cvp yazamadım,

burnuşum hala çok şiş anladın zaten çilekcim,ne kadar doğru kara vermişim zühtü beye olmakla canım.seninde katkın çok büyük tabi bu konuda.

cooook güzel olmuş bence yakışmış güle güle kullan doktorun gercekten zevkli cilek.35inde seninde burunlarınız yeni olmasına rağmen hemen güzelliği anlaşılıoo:)

anacım şuraya albümünden kopyalayıp yapıştırı versen şu burnuşunu da,topiğin bir anlamı olsa....kaydirigubbakcemile

Hakikaten canım yasengözlerimebaksanab Topik açıyorsunuz ama resimler yok ortada,albümleri sadece arkadaşlar görebiliyor o zaman topiğin bir anlamı kalmıyor değil miyerimseniben Hem senin hem çileğin burnunu çok merak ediyorum doğrusu:kahve:

Gerçekten çok güzel olmuş, nekadar değişmişsin ....15 günlük böyle ise 6 aydan sonra süper olacak demektir..kaydirigubbakcemile5....

X