Bebek Beslenmesi Mama sandalyesi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

MorAnka

Nirvana
Pro Üye
24 Aralık 2007
8.476
25.966
arkadaşlar mama sandalyesini hangi aydan itibaren kullanabiliriz?
kızım 6aylık olacak, şimdi alsak çokmu erken olur, sizler nezaman kullanmaya başladınız
yorumlarınızı bekliyorum

hayır canım benim oğlum 7 aylık 15 gündür kullanıyoruz.Doktarumuzda oturtabilirsiniz dedi.Ancak çok uzun süre tutmuyoum sandalyede.

Valla benim kızım oturmaya çok meraklıydı hemende alıştı oturmaya ben altı aylıktan beri kullanıyorum tabi öyle uzun süreli hiç oturtmadım ama çok işime yarıyor...

yardımlarınız için teşekkür ederim çok arkadaşlar
bizde bu haftasonu mama sandalyelerine bakmaya karar verdik
nasıl olsa alıcaz hemen kullanmasak bile alalım dursun
bakalım hangi modelle karar vericez

6.5 aylıkken aldım çokta memnunum eğer karar vermediyseniz ve iyi bişi istiyorsanız chıchonun poly çift kılıflı mama sandalyesini tavsiye ederim biras pahalı fiyatı ama değer bebeğim çok rahat etti içinde istersen yatar pozisyondada yemek yedirebiliosun ayrıca tekerlekleri olduğundan bir odadan diğerine bebek üzreinde otururken çok rahat götürebiliosun bi bakın derim cnm:))

6.5 aylıkken aldım çokta memnunum eğer karar vermediyseniz ve iyi bişi istiyorsanız chıchonun poly çift kılıflı mama sandalyesini tavsiye ederim biras pahalı fiyatı ama değer bebeğim çok rahat etti içinde istersen yatar pozisyondada yemek yedirebiliosun ayrıca tekerlekleri olduğundan bir odadan diğerine bebek üzreinde otururken çok rahat götürebiliosun bi bakın derim cnm:))

canım mesajını şimdi gördüm
ama tesaddüf o ya bizde tam senin dediğin sandalyeden aldık haftasonu zemuszemus
chicco poly 2in1
fiyatıda iyi fazla gelmedi bana
kızım mağzada içine oturunca çok hoşlandı masasına vurmaya başladı felan gülücükler attı
ama eve gelince ne yazıkkı içinde oturmak istemedi, ağladı
zaten bende hemen şimdi oturtmicam 1 ay sonra felan başlarız artık

ben mama sandalyesi aldım ama kızım hiç ona oturmadı su an 15 aylık halada oturmuyor ya kucagımda yada kanepede oturdugu yerde ben yedirrm..yani yemege gitsek bile masada sürekli kucagımda oturmak ıstıyor...
bende daaha o dogmadan almıstım duruyor öyle

benim kızmda mam sandalyesinde otururken deliriyordu resmen oturtamıyordum. sanda ikeada bir antilop mama sandalyesi gördüm aldık çokda ucuz 35 lira yatma. vs fonksiyonu yok ama kızım çok sevdi önü kapalı sandalye gibi birşey şimdi onda oturuyor

X