Astronot tulum alsam mı

kanay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
379
1
45
merhaba kızlar.size bi şey danışmak istiyorum.kızım 15 aylık.kızımı bakıcıya bırakacağım bakıcının evi evimize yakın o yüzden yürüyerek bırakacağız.sabahları uyandırdığımda üzerini giydirmek zor oluyor.astronot tulum alsam uyanır uyanmaz üzerine hırkası ve alta pijamasını çıkarmadan pantolonunu giydirip astronot tuluma koysam diye düşünüyorum.en azından bir parça hiç uğraşmam ve kızım oraya gider gitmez sütünü içip hemen yatıyor.
kullanan var mı memnun musunuz.nette bi kaç model beğendim.spariş vermeden size danışayım dedim.teşekkürler şimdiden....

valla çok mantıklı düşünmüşsün ben de olsam öyle yapardım, arkadaşımda vardı gayet memnundu.

Slm canım ben aldım oğluşuma,bizde hergün anneme götürüyoruz.Henüz kullanmaya başlamadım ama kullanırsamda içine çok kalın giydirmeyi düşünmüyorum.Chicco dan aldım ben çok hafif bişi,fazla giydirmeyin içine dedi bayan.Deniycem tabi memnun kalacağımı umuyorum.Hergün dışarı çıkan bebekler için süper bence

Ben geçen kış için almıştım Chicco'dan... Çok memnundum. Sıcacık tutuyordu kızımı... Direkt pijamaların üzerine bile giydirebilirsin... Ama tabi uyandığında terli olmamasına dikkat et..

X