Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası bakıcılık yapmak istiyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

gul100

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
660
91
ankarada yaşıyorum bebek bakıcılığı yapmak istiyorum ve kendime bu konuda çok güveniyorum deneyımliyim referans verebilirim :emir_bebek:hoşçakalın

merhaba, ben de bakıcı arıyorum ama ben hergün düzenli istemiyorum haftada bir gün falan lazım bana en azından siz düzenlki bir iş bulana kadar bu şekilde çalışmak ister misiniz? bir de hafatada bir gün olursa fiyat ne düşünürsünüz?

merhaba sheeda bebeğinize bakmak isterim ankaranın neresinde oturuyorsunuz uygun olursa ilğilenirim bana özelden ulaşabilirseniz sevinirim iyi ğünler

merhaba yumy mesajını yeni gördüm siteyi uzun zamandır takip ediyorum ama yeni üye oldum o yüzden özelden mesaj atamıyorum (mesaj sayımın 50 ve üzeri olması gerekiyormuş)ben kızılaya çok yakın oturuyorum uygunsa yüzyüzede görüşebiliriz yada burdan konuşabiliriz.hoşçakalın

ben balgattayım kızım 1 yaşında tam gün haftaiçi hergün bakıcı arıyoruz deneyiminiz var mı çocuğunuz kaç tane

merhaba yumy kurtuluşta oturuyorum beş yaşında kreşe giden bir oğlum var bende sadece hafta içi bakabilecek şekilde arıyorum eşim memur ve hafta sonları oğlumla ve eşimle olmak istiyorum hoşçakalın

sizin kendi çocuğunuzun bence bakıma ihtiyacı var benimkine bakmanız zor olur teşekkürler

yumy hanım benim çocuğumu düşündüğünüz için teşekurler seneye okula başlayacağı alışması uyum sağlaması ve kendıne guvenmesı için bu sene kreşin ona çok faydalı olacağını düşündüm.sizin çocuğunuzun benimknden daha çok bakıma ihtiyacı var ama bakıcı arıyorsunuz çünkü çalışıyosunuz yada çalışacaksınız sizin bu kararınız için yorum yapmak kimseye düşmez değil mi?ekonomık şartların insanları bazı kararlar almak zorunda bıraktığı anlar olabılıyor ve o anlardan bırınde bende böyle bır karar verdım ve benım bu kararımla ılgılı yorum yapmakta size düşmez bence SıZCE?

Son düzenleme:
zaten yorum yapmadım ki asabi bakıcı adayi..sen bebeğide azarlarsın artık hayır dedi diyekaydirigubbakcemile3

yumy sen ne aradıgına karar ver bakıcımı arıyosun kreşmi arıyosun yoksa burda insanlarımı meşgul ediyosun nerden karar verdin asabi olduguna arkadaşın. asıl asabi olan sensin insanların çocugunun bakımı seni bağlamaz.sen bakıcı arıyosan o bölümü seni alakadar eder. burda farklı yorumlar yaparak insanları meşgul etme kavga değil de bakıcı olmak için iş arıyor arkadaşım sana kolay gelsin. senin bebegin 1 yaşındaymış onun daha çok bakıma ihtiyacı var .sen işini bırakda ona bak o zaman bu yorumu yapmak hoş bişeymi şimdi. senin yaptıgın aynen böyle bir durum.

yumy sen ne aradıgına karar ver bakıcımı arıyosun kreşmi arıyosun yoksa burda insanlarımı meşgul ediyosun nerden karar verdin asabi olduguna arkadaşın. asıl asabi olan sensin insanların çocugunun bakımı seni bağlamaz.sen bakıcı arıyosan o bölümü seni alakadar eder. burda farklı yorumlar yaparak insanları meşgul etme kavga değil de bakıcı olmak için iş arıyor arkadaşım sana kolay gelsin. senin bebegin 1 yaşındaymış onun daha çok bakıma ihtiyacı var .sen işini bırakda ona bak o zaman bu yorumu yapmak hoş bişeymi şimdi. senin yaptıgın aynen böyle bir durum.

niye meşgul ediyim kreş bulamayınca bakıcı aramaya karar verdik b planı bu...tabi anlamanız zor..ikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ş bırakamaya gelince kamuda memur olunca çıkmak olmaz bak siz bakıcılık arıyosunuz ben gül gibi işimden nasıl çıkıyım kızımn geleceği bu...

bebeği küçük birinin kendininkini kreşe verip başka bebğe bakma fikri çok düşündürücü :uhm::uhm::uhm::uhm:istersen oylama yap ne diyecekler bakalım başka iş olsa neyse de..asabi kardeşler..moderatörlere söyleyin bizi meşgul ediyo diye ...:dance::dance::dance:bakalım ne diyecekler...

yumy arkadaşım senin burdan bakıcı araman yanlış aslında tanımadığın bilmediğin bir insana sen nasıl teslim edeceksin bebeğini çok yanlış tabii bu benim fikrim

yumy arkadaşım senin burdan bakıcı araman yanlış aslında tanımadığın bilmediğin bir insana sen nasıl teslim edeceksin bebeğini çok yanlış tabii bu benim fikrim

ya doğru söylüyorsunuz da hani belki biri ilanı görürde tavsiye edceği biri olur diye düşündüm ben haklısınız katılıyorum tabikivereliniortakvereliniortakvereliniortak

bu size son cevabım çünkü sizi kayla almak istemiyorum. moderatöre bir rahatsızlıgınız varsa siz iletin. insanların bebeği dahi olsa iş aramalarına engel deildir. ayrıca arkadaşın çocuğu bir bebek deil. sizinki bebek anladıgım kadarıyla asabi diye hakaret etmişsiniz aynen o kelimeyi size iade ediyorum terbiyeye davet ediyorum çünkü hem anlama,hemde terbiye konusunda baya geri kalmışsınız.kendinizi geliştirin.

X