Bekarlarda kahverengi adet

benvehedeflerim

Guru
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
529
2
Kızlar son adetim hep kahverengi,nerdeyse son güne geldim değişme yok.Çok az kırmızıya dönük ama çok az.Ne sorun olabilir?Aklıma vitamin,demir vb eksikliği geldi ama evlilerde yaşanınca enfeksiyon olabilir diye yorumlamışlar bende de olabilir miakannehir

hepmi adetin koyu kahve eğer öyleyse hormon bozukluğudur canım dr gıt eger son gün ve ılk gün kahverengıyse benım hala oyledi ılk ve son gün koyu kahve gelır oda normal dıye bılıyorum

Ben pcosum, dönem dönem olur kahverengi. Doktorlar genelde yumurtlama yada hormonlardan derlerdi. Ağrın da varsa yada başka şikayetlerin, bir jinekoloğa görünmekte fayda var..

Kızlar son adetim hep kahverengi,nerdeyse son güne geldim değişme yok.Çok az kırmızıya dönük ama çok az.Ne sorun olabilir?Aklıma vitamin,demir vb eksikliği geldi ama evlilerde yaşanınca enfeksiyon olabilir diye yorumlamışlar bende de olabilir miakannehir

bende bekarım we bnimde bi kez adetim hep koyu kahwerengi akıntı seklinde oldu dr a gittim kist war dedii

hepmi adetin koyu kahve eğer öyleyse hormon bozukluğudur canım dr gıt eger son gün ve ılk gün kahverengıyse benım hala oyledi ılk ve son gün koyu kahve gelır oda normal dıye bılıyorum

normalde benim de başında ve sonunda kahverengi leke olurdu ama bu ay son güne kadar hep kahverengiydi hafif kırmızıya dönük o da siyah kırmızı gibi tuhaf

Ben pcosum, dönem dönem olur kahverengi. Doktorlar genelde yumurtlama yada hormonlardan derlerdi. Ağrın da varsa yada başka şikayetlerin, bir jinekoloğa görünmekte fayda var..

bu sefer aksine kasıklarımda,karnımda ağrı olmadı hiç zaten sanki adet olmamışım gibi hissetim.ama 1 dakika falan aşağı kısımda tuhaf bi ağrı hissettim o tuhaftı

ayy geçmiş olsun canım inş öyle bişeym yoktur.senin ikinci ay tekrarlardı mı ben eğer tekrarlarsa doktora giderim diye düşünüyorum.şu an nasılsın?inş şikayetin kalmamıştır.

benim bu olaydan sonra adetim dogru düzgün olmadı dr a gidicem ilk fırsatta kistin cinsini ögrencem en son söktürücüyle adet olmustum gecen ay kullanmadım we adet de olmadım =(

X