Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jinemed-Teksen Çamlıbel'e gidenler....

1. Konu Sahibi : ada41 #1

Jinemed-Teksen Çamlıbel'e gidenler....

Merhaba arkadaşlar;
    Riskli gebeliklerde Teksen Çamlıbel'i duydum, benim kan pıhtılaşması sorunu nedeniyle 3 düşüğüm oldu, bu doktora giden arkadaşlar, doktoru tavsiye edermisiniz, ben istanbul dışında oturuyorum, bir de muayene fiyatları nedir acaba? cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

2. Konu Sahibi : ada41 #2
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    En son muayene ücretini 400 diye duydum ben ama işinin ehli çok dolu imiş randevuları arkadaşım tatilde iken yakalamıştık Tekzen Beyi zor muyene etmişti valla

3. Konu Sahibi : ada41 #3
    biscuit Guest
    Alıntı ada41 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Merhaba arkadaşlar;
    Riskli gebeliklerde Teksen Çamlıbel'i duydum, benim kan pıhtılaşması sorunu nedeniyle 3 düşüğüm oldu, bu doktora giden arkadaşlar, doktoru tavsiye edermisiniz, ben istanbul dışında oturuyorum, bir de muayene fiyatları nedir acaba? cevap verenlere şimdiden teşekkürler.
    benim dr umdur kendisi daha dün ordaydım 180 tl ücreti tüp bebek kampanyadan yararlanırsan ilaç dahil 4500tl abartılıcak kadar yoğun diiil aradığın hafta içine alabilirsin.benimde pıhtılaşma sorunum var ama o kadar yoğun diiil.bi iğneyle hamilelik gerçekleşebiliyor.her gün kendin yapıyorsun bu teksen bey zaten soyliycektir.

4. Konu Sahibi : ada41 #4
    ben gitmeyi düşündüm ama gitmedim.pek de iyi şeyler duymadım.kendisi özellikle yazın dediler galiba 2-3 ay tatile gider hastasını da yardımcısına emanet edermiş.bi arkadaşım da her gittiğimde kendimi tanıtmak zorunda kalıyodum tanımıyodu derdi.bi başka arkadaşımın da annesi ve arkadaşları ona giderlermiş ama yanlış tedaviler ve ilaçlar sonucu hepsi bırakmış.bir de işi artık ticarete döktüğünden çok bahseden oldu.bunlar duyduklarım tabi herkesin aldığı elektrik farklıdır.kimine iyi gelmiştir kimi memnun kalmamıştır.bi de artık yaşı baya vardır diye düşünüyorum.yılların doktoru.her aradığında ulaşılabilir olması da önemli.prof. oldukları için basit sorulara cevap vermek istemezler pek.ama gidip deneyerek görmek en iyisi tabi.kulaktan dolma bilgilerle olmaz heralde.

5. Konu Sahibi : ada41 #5
    Giriş tarihi
    May 2008
    Alıntı ada41 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Merhaba arkadaşlar;
    arkkadsm bende tüp bebek ile hamile kaldım ılk denememdi pıhtılasma tiroid ne varsa vardı bende simdi az kaldı doguma 2 haftam teksen bey ve ekibi inanılmaz süper insanlar çok ındancıllar gidersen eger anlarsın muayne ucreti 150 felan alıyo bazaen almıyo hiç paracı degil yani..ön gorusme ıcın 380 diolar ama ole bı rakam almıyo vaktini bosa harcamamak ıcın ole diolar..

6. Konu Sahibi : ada41 #6
    teksen beyden memnun kalmayan yoktur sanırım... annemin doktoruydu 5-6 senelik doktor doktor gezmesinden sonra teksen beye gitmişti bi kaç ay içinde 6-7 doktorun yapamadığı tedaviyi yaptı ve 15 yaşında bi kardeşim var

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-11-2014

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 104 gün kaldı.

Bebeğinizin açılmaya başlayan burun delikleri, periyodik nefes alıp verme kas hareketleri yaparak doğumdan sonra nefes almaya hazırlanıyor. Bu nefes alıp verme hareketleri akciğerin gelişimini teşvik eder ve ultrason görüntülenmesinde tespit edilebilir. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 23 cm civarında ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 700-800 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

7. Konu Sahibi : ada41 #7
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    kızlar bende teksen betde tüp bebek düşünüyom deneyenler anlatırmısınız o süreci

8. Konu Sahibi : ada41 #8
    Alıntı esinte kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar bende teksen betde tüp bebek düşünüyom deneyenler anlatırmısınız o süreci
    Jinemed de tüp bebek çok konforlu ve rahattır.ben ikinci denememi yaptım , şimdi transfer sonrası beklemedeyim. Yaşına ve yumurtalık rezervine göre ( adetliyken bakılacak, en iyisi adetinin ikinci günü git) uzun yada kısa protokol uygulancak.Rezerv iyiyse ve ilk denemense muhtemelen uzun protokol uygularlar.Uzun protokole adetinin 21. günü lucrın iğne kullanarak başlarsın.Adetten sonra yumurta geliştirici iğneler eklenir.Hergün aynı saatte. ilk 4 günden sonra günaşırı kontrole gidersin, gerekirse kanda E2 düzeyine bakılır kontrollerinde. Yumurtalar 17-20 mm arasına gelince gece tam söylenen saatte çatlatma iğneni vurmanı söylerler.Ortalama 36 saat sonra yumurta toplanır.Hem yumurta toplamada hem transferda odan özeldir jinemedde.Hemşireler güzel ilgilenir.Aşırı sevgi çiçeği böceği tarzında değillerdir.İlaç dahil paket fiyatı uygundur.Ben Teksen Beyde değil ekipteki Meriç Beyde yaptım.Teksen Bey uygun olmadığı yoğun olduğu dönemlerde hastasını diğer doktorlara devreder ama meriç bey öyle yapmıyor.Alternatif yöntemlere hiç inanmaz ve boşuna para harcatmaz.

9. Konu Sahibi : ada41 #9
    Alıntı missgrafik kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    teksen beyden memnun kalmayan yoktur sanırım... annemin doktoruydu 5-6 senelik doktor doktor gezmesinden sonra teksen beye gitmişti bi kaç ay içinde 6-7 doktorun yapamadığı tedaviyi yaptı ve 15 yaşında bi kardeşim var
    Missgrafik, sanırım kocaelindensin ve de hamilesin, bende kocaelide oturuyorum, hangi doktora gidiyorsun, sanırım sen teksen beye gitmiyorsun?
    Bu arada cevap yazan tüm arkadaşlara tşk ederim, selamlar

10. Konu Sahibi : ada41 #10
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    Alıntı saydocan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Jinemed de tüp bebek çok konforlu ve rahattır.ben ikinci denememi yaptım , şimdi transfer sonrası beklemedeyim. Yaşına ve yumurtalık rezervine göre ( adetliyken bakılacak, en iyisi adetinin ikinci günü git) uzun yada kısa protokol uygulancak.Rezerv iyiyse ve ilk denemense muhtemelen uzun protokol uygularlar.Uzun protokole adetinin 21. günü lucrın iğne kullanarak başlarsın.Adetten sonra yumurta geliştirici iğneler eklenir.Hergün aynı saatte. ilk 4 günden sonra günaşırı kontrole gidersin, gerekirse kanda E2 düzeyine bakılır kontrollerinde. Yumurtalar 17-20 mm arasına gelince gece tam söylenen saatte çatlatma iğneni vurmanı söylerler.Ortalama 36 saat sonra yumurta toplanır.Hem yumurta toplamada hem transferda odan özeldir jinemedde.Hemşireler güzel ilgilenir.Aşırı sevgi çiçeği böceği tarzında değillerdir.İlaç dahil paket fiyatı uygundur.Ben Teksen Beyde değil ekipteki Meriç Beyde yaptım.Teksen Bey uygun olmadığı yoğun olduğu dönemlerde hastasını diğer doktorlara devreder ama meriç bey öyle yapmıyor.Alternatif yöntemlere hiç inanmaz ve boşuna para harcatmaz.
    canım tam olarak ilçlar dahil ne kadar tutar bende sorunyok eşimde sperm azlığı var ama hareket cok iyi bu nedenle fiyat ne kadar tutar canım rakam yazarmısın

Sayfa: 1/2 12 SonSon