Saç Rengi ve Saç Boyama saç rengini oksijenli su ile açmak

mybaby_angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
108
0
kızlae saçlarınızın rengini oksijenli su ile açmayı düşündünüzmü hiç. ben yaptım ve o kadar güzel olduki herkes kime yaptırdın diye doğal röfle gibi oldu valla

anlatıcagına resmi koysaydın bizde görseydik güzel olup olmadıgını öle daha ii anlayabilirdik dimi ?

ilk defa senden duyuyorum oksijenli suyun saçı süper yaptığını
o yüzden bizi inandırmak için resim eklemelisin bence, dediklerin inandırıcı gelmedi
yoksa senin demenle kimse gidip de oksijenli suyu saçlarına sürecek değil..

kuruttu mu acaba saçını
yada şöyle sorayım madem bir kerede böyle açıyor neden kuaförler yapmıyor
benim saçım koyu kahve kuaför mayısa kadar kumral boya öyle gel açılmaz dedi

ortaokul lise hayatım boyunca oksijenli suyla açtım saçlarımı
boya ne kadar yıprtıyosa okadar yıpratıyo ekstra bi durum yok
şuanda da boyadığım için aynı derece de ikisinin etkileri rahatlıkla anlayabiliyorum

-saçların açık renkttir sürünce hemen açmıştır.
-senin güzel röfle dediğin milletin beğenmediği şu turunculuktur, oksijenli suyun saapsarı yapıp da röfle gibi duracağını düşünmüyorum, kendi saçın da sarı değilse tabii.
-Çok çok uzun süre kullanmışsındır belki, önce turunculaşıp sonra sararmıştır.

Zevkin, saç rengin ve kullanım şeklin değişik sonuçlar verebilir. Önceki ve sonraki şeklinde resim eklersen herkes kendince güzel olup olmadığını anlar.
Ayrıca oksijenli su zararlı bir şey ve çok da kötü kokuyor.

kızlar öncelikle ben size gidin hemen saçlarınıza oksijen sürün falan demedim, kendi yaşadığım bir deneyimi sizinle paylaşmak istemiştim.elbetteki zevkler ve renkler tartışılmaz. benim saçlarım açık kestane ve oksijeni bir sefer sürmekle olmadı bu iş saçlarım yıpranmasın diye zamana yayarak yaptım zaten yazın güneş ışığıyla bile rengi açılan bir saç yapım var oksijen de bunu hızlandırdı.ayrıca öyle milletin beğenmediği ve benimde nefret ettiğim turuncu gibi bir renkte oluşmadı.resim eklemeyi isterim hiç resim eklemediğim için nasıl yapılacağını bilmiyorum ama ilk fırsatta öğrenip resim ekleyeceğim yorumları ondan sonra alırız artık

ortaokul lise hayatım boyunca oksijenli suyla açtım saçlarımı
boya ne kadar yıprtıyosa okadar yıpratıyo ekstra bi durum yok
şuanda da boyadığım için aynı derece de ikisinin etkileri rahatlıkla anlayabiliyorum

aynen katılıyorum. çünkü oksijen saçın yapısını bozuyor. boyalarda saç rengini açmak için kullanılan hidrojen peroksitin bir başka versiyonu,işleyiş sistemi aynı. hemen olmasa bile bi süre sonra, dipten sağlıklı saçlar çıkınca oksijenli kısmın ne kadar tahrip olduğu ortaya çıkar. boyalı olmadığı sürece koyu renkli saçlarda bile etki gösterir fakat yol kenarında çiçek satan vatandaşların saçına döner saçlarkaydirigubbakcemile3 sadece oksijenle açılan saçta kızıllık illa ki olur, ama üstüne papatya suyu vs. sürülüp güneşte beklenirse bi kaç seansta o kızıllık da haifler- geçerbuyrunnnnnnnnn

%9luk uyguladım ama saçımı açmadı .s Sadece kendi saç rengimi açtı şuan çok kötü gözüküyo . Sizce saçımın rengini baska ne ile açabilirim ?

X