arkadaşlar regl dönemim geçti 5 gün sonra hafif lekenmeler oldu anlamadım hamilemiyim

syavuzz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
1.016
0
arkadaşlar regl dönemim geçti 5 gün sonra hafif lekenmeler oldu anlamadım hamilemiyim acaba anlamadım

Ümitlerini kırmak istemem ama açık konuşayım bunun arkası adet kanaması gibi geliyor bana,geçmişte yaşadıklarımı düşününce.

arkadaşlar regl dönemim geçti 5 gün sonra hafif lekenmeler oldu anlamadım hamilemiyim acaba anlamadım

olabilirsinde olmayabilirsinde başka ihtimal kalmadı dimi canım:)) şöyle bende de lekelenme olmuştu tam adet olacağım gün adet oldum sandım ama arkası gelmedi 15 gün sonra adet odum yani buradaki arkadaşlarımın deyimiyle kimyasal gebelik geçirdim ama doktora filanda gitmedimbaşka belirtilerimde vardı...bide yine lekelenme yaşadım ama 1-2 saat sonrada devamı geldi yani adet oldum diyeceğim oki biraz bekle zaten herşey açığa çıkar:)

merhaba arkadaslar ben yenı katılıyorum benım adetım 14 de geldı pazar günü ama 1 gün kanamam geldı sonra 3 gün sadece kahve rengı akıntım oldu cok az mıkdarda ve normalde 19 nda adet olmalıydım .. sızce hamılemıyım ınsallah öyledır cünkü 7 aydan berı artık olsun ıstıyoruz hayırlısıyla allahım ısteyenlere nasıp olur ınsallah :KK43:

X