Kontakt Lens nancy ajramın göz rengi gibi olması için hangi marka ve renk kullanmam lazım

ilaydahey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
2.910
457
kızlar gözlerim ela resmide bu

lens almak istiyorum bu renk çok güzel hangi markanın hangi rengini önerirsiniz

Son düzenleme:
Nancy Ajramın gözleri lens mi?Çok tatlı bir kadın sesi de bir o kadar güzel.Valla bende bu renk istiyom ama bulabilene aşkolsun.

ılayda bencede senin gözlerin çok güzel maşallah.Buna yakın bir renk biliyorum.resmi bulursam ekliycem.o zaman markasınıda söylerim.

cnmm sanırım mavi değilde gri tonlarında bi lens daha uygun olur gibime geldi bu ton için ..
ama bak solotica da grafite diye bir renk varya .. 4.fotoda renk benziyor aslında ..

cnmm sanırım mavi değilde gri tonlarında bi lens daha uygun olur gibime geldi bu ton için ..
ama bak solotica da grafite diye bir renk varya .. 4.fotoda renk benziyor aslında ..

canım gri tonlarını ben pek sevmiyorum azcık canlı dursun özellikle ilk resimle son resim gibi
bide çerçeveli lensler hoşuma gidiyo

kızlar gözlerim ela resmide bu

lens almak istiyorum bu renk çok güzel hangi markanın hangi rengini önerirsiniz

resim115.jpg

bir ara kullandığım rainbow elite line gri ye benzettim. bu gri diye geçiyor ama bende açık mavi durmuştu.

resim115.jpg

bir ara kullandığım rainbow elite line gri ye benzettim. bu gri diye geçiyor ama bende açık mavi durmuştu.

Aynen bende o renge benzettim okypete.Rainbowun grileri açık mavi duruyor zaten.Özellikle açık grisi oldukça güzel bir renk.Ama resim eklemeden yazmayayım dedim.Bu arada lenslerde çok yakışmış sana.Tabiki biraz daha yakın çekim olsaydı daha belirgin olabilirdi.:teselli:

teşekkürler daphne geçen sene kullandığım lensti. miyadı doldu artık. batmaya başlamıştı.. şimdi solotica topazio kullanıyorum.

[B]İlaydacım bende söylediğim resmi bulabildim.
Bende nette gezinirken bu rengi ilk gördüğümde çok hoşuma gitmişti.Sanırım beyaza yakın bir renk ama mavi duruyor gözde.
Bu arada nancy ajramın gözlerini bende gerçek sanıyordum ama hare yok gözlerinde cidden.Yani böyle açık bir göz rengine sahip olupta haresinin görünmemesi imkansız.Lens mi acaba?Bir ara onunla ilgili bir haberde gözlerinin güzelliğinden falan bahsetmişti hatta.Lens olsa niye böyle söylesinler.Ama lensse eğer inanılmaz doğal duruyor.[/B]

Eklentiler

• $image28obix3.jpg
    $image28obix3.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 174
teşekkürler daphne geçen sene kullandığım lensti. miyadı doldu artık. batmaya başlamıştı.. şimdi solotica topazio kullanıyorum.

Topazio rainbowa oranla daha mavi duruyor de mi gözlerinde?Renk olarak hangisi daha güzel duruyor acaba.Ama rainbowda çok hoşuma gitti.Çok belirgin bir renk.Kataloglarda çok açık duruduğu için kimse cesaret edemiyor bu rengi almaya.Ama bayaa güzelmiş.:1hug:

Topazio rainbowa oranla daha mavi duruyor de mi gözlerinde?Renk olarak hangisi daha güzel duruyor acaba.Ama rainbowda çok hoşuma gitti.Çok belirgin bir renk.Kataloglarda çok açık duruduğu için kimse cesaret edemiyor bu rengi almaya.Ama bayaa güzelmiş.:1hug:

bir evvelki koyduğun ,lens fantasy ,serisi.gri. yani fantasylerde hare var. elite te yok... . ama rainbow ikiside.
bende topazio mavi durmadı. yeşil ağırlıklı durdu. yani okyanus yeşili gibi. ama rainbowda zarre kadar yeşillik olmadı. onu söyleyim. yalnız bu ton her gözde aynı durmuyor. bazılarında beyaza yakın duruyormuş. yani göze göre değişiyor. denemeden almamak lazım. rainbow elite line griyi yada fantsy i..

resim115.jpg

seninkide güzelmiş sanada çok yakışmış canım
benim gözlerim açık ela resminide ekledim zaten sendeki gibi dururmu bilmiyorum senin kendi gözlerin ne renk canım nancy nin kendi gözleriymiş galiba bu kimi resimlerde farklı çıkmış ışık yansımalarındanda öyle çıkmış olabilir çerçeveli olaması için harelimi almak lazım ama bende hareli lensleri pek sevmiyorum şöyle canlı bi mavi istiyorum tabi çok yapayda durmasın beyaz tenliyim saçlarımda çikolata kahve

[B]İlaydacım bende söylediğim resmi bulabildim.
Bende nette gezinirken bu rengi ilk gördüğümde çok hoşuma gitmişti.Sanırım beyaza yakın bir renk ama mavi duruyor gözde.
Bu arada nancy ajramın gözlerini bende gerçek sanıyordum ama hare yok gözlerinde cidden.Yani böyle açık bir göz rengine sahip olupta haresinin görünmemesi imkansız.Lens mi acaba?Bir ara onunla ilgili bir haberde gözlerinin güzelliğinden falan bahsetmişti hatta.Lens olsa niye böyle söylesinler.Ama lensse eğer inanılmaz doğal duruyor.[/B]

evet canım gözleri çok tatlı bu biraz açık ben biraz daha ışıl ışıl istiyorum biraz daha koyu

seninkide güzelmiş sanada çok yakışmış canım
benim gözlerim açık ela resminide ekledim zaten sendeki gibi dururmu bilmiyorum senin kendi gözlerin ne renk canım nancy nin kendi gözleriymiş galiba bu kimi resimlerde farklı çıkmış ışık yansımalarındanda öyle çıkmış olabilir çerçeveli olaması için harelimi almak lazım ama bende hareli lensleri pek sevmiyorum şöyle canlı bi mavi istiyorum tabi çok yapayda durmasın beyaz tenliyim saçlarımda çikolata kahve

beğendiğin için,teşekkür ederim.
benim bal rengi gözlerim. koyu değil sende de,.bendeki gibi durur sanıım.
ama mutlaka bir dene derim. bu tonlar çok riskli tonlar. bazen bembeyaz bile durabiliyor. hoş, o daha koyu gözlerde olan bir şey sanırım.
bencede nancy'nin kendi gözleri. bayağı bir inceledim,öyle geldi bana... çerçeveli olmamaması için haresiz lens alacaksın. benim elite line lensim çerçevesizdi. yani haresiz.bu rengin aynısı ,fantasy serisinde hareli yani çerçeveli olarakta mevcut. bu renk açık mavi. yani çok canlı bir mavi değil. buz mavisi derler ya, aynı o ton...

beğendiğin için,teşekkür ederim.
benim bal rengi gözlerim. koyu değil sende de,.bendeki gibi durur sanıım.
ama mutlaka bir dene derim. bu tonlar çok riskli tonlar. bazen bembeyaz bile durabiliyor. hoş, o daha koyu gözlerde olan bir şey sanırım.
bencede nancy'nin kendi gözleri. bayağı bir inceledim,öyle geldi bana... çerçeveli olmamaması için haresiz lens alacaksın. benim elite line lensim çerçevesizdi. yani haresiz.bu rengin aynısı ,fantasy serisinde hareli yani çerçeveli olarakta mevcut. bu renk açık mavi. yani çok canlı bir mavi değil. buz mavisi derler ya, aynı o ton...

Elite linelar haresiz ama kendi gölzerindeki hare gözüküyor o yüzden çok doğal duruyor.Fantasiyi bilmiyorum Dediğin gibi denemek lazım.Ama deneme imkanım yok benim rainbowları.Çünkü bulunduğum şehirde görmedim hiç optikçilerde.Netten siparişle alıyorum.Ne çıkarsa şansıma artık.:umursamaz:

X