Bronşit Nasıl Geçer?? Yardımmm....:((((

MehmetFeridun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2009
2
0
Oğlum şuanda 2 yaşında ve bundan bir yıl önce bronşit oldu ve bu sürekli tekrarlıyor. Doktora gidiyorum antibiyotik veriyor düzelir gibi oluyo ama daha sonra yeniden öksürük ve balgam başlıyor.Delireceğim denemediğim şey kalmadı. Çok hareketli sürekli terliyor ben çalışıyorum ve mecburen kreşe verdim takip etmem imkansız oluyor gün içinde dahada ilerlemesinden korkuyorum. Lütfen bilgi ve tecrübelerinizi benimle paylaşın, önerilerinizi bekliyorummm... Şimdiden teşekkürler

mafoldumben

İbrahim saraçoğlunun bronşitle ilgili bir kürü var. Onu yap istersen. Google'dan arattır çıkar karşına.:teselli:

canım benım oglumda calıstıgım ıcın erken krese gıttı sureklı öksuruk balgam cıkartamaz genız akıntısı bıtmez bol bol çam fıstıgı (antep fıstıgı ) yedır bırde balla lımon karısımı yap sureklı şurup gıbı ıcır ben şurup şişesıne koydum duzenlıce verdım bıde burnuna bol bol serum fızyolojık yada denız suyu varya tonımer bılırsın onla temız tut yuksek yastıkta yatır cok sukur bız bronsıtı atlattık bunlarla ama sımdıde genız akıntısı var buda gececek ınsaallah canım allahu teala acıl sıfalar versın

Günaydın,

Canım ya teşekkür ederim sanada çok geçmiş olsun. SÖylediğin karışımı bugün yapıcam umarım faydası olur. bende bir haftadır polen bal ve arı sütü veriyorum. Yavrum antibiyotik içmekten bir hal oldu yaa... O öksürdükçe benim içim yanıyor. Bu siteyi çok beğendim bizleri bir araya getirdiği için sitenin kurucularına da ayrıca teşekkür ediyorum. Çok öptüm canım yine bilgi paylaşımımızı devam ettirelim görüşürüz.

zaten antibiyotik verip baskıladığın için öksürük geçmiyor ve tekrarlıyor....tavsiyem dr.kadir tuğcuya sor anneoluncaanladım linkinden....

ARKADAŞLAR ESKİ BİRE KONU AMA ALERJİK BRONŞİT OLAN ÇOCUĞUNUZUN HASTALIĞI NE DURUMDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ TECRÜBELİ OLARAK BENİM KIZIMDA 18 AYLIK ALERJİK BRONŞİT DEDİ DOKTOR HEP İLAÇ VERİYORLAR HİÇ BİR ŞEY AÇIKLAMIYORLARDA NASIL GEÇECEK NE YAPMALIYIM BİLGİ VERİN LÜTFEN

X