Sivilceli Ciltler Sivilcelere kesin çözüm!KİL

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

FlyBly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2009
48
0
35
1 kaç gündür cildimde sivilce çıkmaya başlamıştı bi kaç tane.bende KİL MASKESİ uyguladım ve bugün sivilcelerimin hepsi kurumuş.ve cildim yumuşacık.ilk yıkadıktan beri çok yumuşak..denemenizi öneririm..

Yaa bana da önermişlerdi, aldım kili denedim de ama işe yaramadı gibi geldi devam etmedim.
Günde 4-5 kez lokal olarak uygulanıp yıkadım, haftada bir de komple uygulancak, cilt sürekli toniklenecek :hulya:

Ben 1 kere uyguladım ilk uygulamada etkisini gösterdi kili sürünce kuruyana kadar bekliyorsunuz kuruyunca yıkıyorsunuz ertesi gün sivilceleriniz kuruyor ama hemen geçmiyor benimkiler daha var yavaş yavaş geçiyor hergün uygulamıyorum hergün uygulamak gerek güzel sonuç için kardeşimden duydum bu formülü oda denedi ve sivilceleri geçti artık hiç yok ..

flıbly içine cildin yağlıysa az limon sık +domates rendeside süper geliyor kuruysa badem yağı veya kayısı konulacak ben elma sirkesi veya limonu ekliyorum benim siyah noktalı cildim maalesef az bekletiyorum çok kurumamamlı yüzüm kızarıyor tahrişten ona dikket etmeli sonrada nemlendirici mutlaka eskiden her gün yapardım yaramamaya başlamıştı şimdi 15 te 1 anca

flıbly içine cildin yağlıysa az limon sık +domates rendeside süper geliyor kuruysa badem yağı veya kayısı konulacak ben elma sirkesi veya limonu ekliyorum benim siyah noktalı cildim maalesef az bekletiyorum çok kurumamamlı yüzüm kızarıyor tahrişten ona dikket etmeli sonrada nemlendirici mutlaka eskiden her gün yapardım yaramamaya başlamıştı şimdi 15 te 1 anca

yağlıda diil kuruda normal cildim var ama 1 kaç gündür sivilceler çıkmaya başladı ve kil sürdükten sonra azaldı

bende 15-16 yaşlarımdayken cildime hep elma sirkesi sürerdim kokusuna çözüm olarak dove sabunla yıkardım

kil mi Allah korusun benim gibi alerjik ciltleri olanlar 1kez denesin birdaha içinde kil yazan herşeyden uzak durur. toza alerjım var karabiberede ve kil maskesini denedim hem kıpkırmızı bir surat ki esmerken hemde büyük ve olgunlaşmış sivilceler

ben de kullandım kil maskesi. istanbul osmanbey'de zencefil diye bi aktar var oradan almışltım küçük bir kavanoz. yüzüme sürdüm ve saniyesinde aşırı yanma hissi. bir çıkardım yüzüm kıpkırmızı ve nasıl acıyo. alerji yaptı sanırım ben de. ama geçenlerde dermokilin yağlı ciltler için olan maskesini aldım onda öyle bi şikayetim olmadı. ama düzenli kullanmadığım için işe yarayıp yaramadığını da bilmiyorum.

kil.. tüylenme yapıyor haberiniz olsun .. bende sivilcelerden dolayı yaptım iyide geldi ama şimdi yanaklarımda tüyler var ve kulağımın yakınındakiler daha belirgin .. keske hiç denemeseydm..

o başka bir şeyden olmasın,kili o kadar çok kullanan var hiç bu sorunla karşılaşanı görmedim.

ben de alacağım kil ama sivilce izleri için

Ciltten cilde ve markadan markaya değişiyor etkisi. Benim cildim yağlı olduğu için kil maskesi yaptığımda o yağı, kiri alıp gotürüyor bir rahatlık veriyor sivilceleri de kurutuyor ama köklüyse oyle mucize gibi 1 günde geçmiyorlar. Aralıklarla yapmak da daha iyi sonuç veriyor. Hergün yapılırsa cilt yopranıyor çünkü.

yağlı ciltte 3 günde 1,normal ciltte 4 günde 1,karma,kuru ve hassas ciltte kil uygulaması haftada 1 yapılmalı.yoksa cilt yıpranır tahriş olur kimyasal peeling bbile kurtaramaz yüzünüzü..

Ben de kili her salı uygularım canm ve ilk uyguladığım zamanlarda ne kadar sivilce kızarıklık varsa geçiriyodu ama artık o kadar etki yapmıyo tabi :KK75:

arkadslar yuzum sıvılce doluydu artık dısarı cıkmak bıle ıstemıyodum erkek arkdsımın yuzune bıle bakamıyodum ama en sonunda doktora gıttım zoretenın dıye bı ılac verdı ve . aydır kullanıyorum yuumde tane bıle sıvılce yok cok mutluyum bazı yan etkılerı var ama mukemmle bı ılac tavsıye edrım..

X