Plotonik Aşk'ım... Ve Bir gün Azalıp Diğer gün Çoğalan Belirsiz Umutlar...

ToNe_Def

Burayı seviyorum.
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
485
41
Aklımı oynatmak üzereyim..

Şuanda 18 yaşındayım.. 16 yaşımda tanıdım onu. Lise 1'de ikimizde sınıfta kaLmıştık ve kalanlara özel bi sınıf açıldı işte o sene tanıdım onu :1ninca:

Bazen keşke tanımasaydım bazende iyiki karşıma çıkmış dedirtiyor bana, karışık duygular içersindeyim kızlar mafoldumben

Kaldığımız o sene benim onu sevdiğimi dolaylı bi şekilde öğrenip kendi çağında bi takım eziyetler hakaretler etti. Arkadaşları da buna ortalık ediyordu sanki. Anlaşmalı gibiydiler. Onu bi zamanlar sevdim diye bana yapmadığını bırakmadı.. 2 tane görüştüğüm kızlarla çıktı.. Kendisinde şeytan tüyü olduğundan bütün kızlar ona aşık :sinifsinif: birine çıkma teklifi etse hemen kabul edilirdi işte bu kızlardan 2 tanesi benim en yakın arkadaşlarımdı ve o bunu bile bile 2 günlüğüne bile olsa çıkıp, onlara dokundu.. Bense onun için şiirler yazmaya, umutsuzca aşkımı beslemeye devam ediyordum :kahve:

O senenin sonunda beni çok üzdükleri için müdüre bir dilekçe yazdım ve rehber hocasına gidip bi şekilde barıştık. Her ne kadar ben " iki yabancı gibi olalım " desem de o benim peşimi bırakmadı. Bu seferki dönem: kanka olma ve el birliğiyle sınıfı geçme dönemiydi. Yanımda oturmaya başladı. Benim duygularım ise bi öyle bi böyle.. Karışıktı ama şimdiki gibi sevmiormuşum bunu anladım CADIARZU

Sene sonu geldi ve biz sınıfı geçtik. Ertesi sene aynı sınıfta değildik. Karma olmuştu. Ne üzülmüştüm ne sevinmiştim. Tek derdim derslerdi ilk zamanlar :hulya: ama aradan zaman geçtikçe; bebeklerin anne sütünü aradığı gibi bende onu sınıfta arıyor ve deli gibi özlemeye başlıyordum. Derken bir gün okul çıkışında beni birisine sesli bi şekilde sanki benim duymamı istiyormuş gibi eliyle "bak bak işte şu pantolonlu olan" diye beni işaret edip gösterdi. Sonra sabah yolda okula giderken yolda karşılaşmalar, aynı gün aynı dk geç kalıp kantinde karşılaşmalar, sınıfa geldiğinde benim yanıma gelmeler vs. vs. olaylar beni ona daha da çok bağladı zaten gönlüm ona yatıyorken iyice bağlandım :eek:

Bu çocuğun çok çıktığı var, benimse hiç olmadı, bu çocuk sigara kullanıyor bense sigara nedir bilmiyorum, çok küfür ediyor bense küfürden nefret ediyorum, anlayacağınız çok zıtız birbirimize :emir_bebek: ama...

Neyse bi şekilde onsuz bi senenin sonuna geldik, karne günü 4 zayıfı olduğunu öğrendim ama çok fazla takmıyordum çünkü kazanır diyordum sınavın sadece 2 sini verebilse sınıfı geçiyordu kaydirigubbakcemile derken sınav sonuçları açıklandıııı vee o, sadece 1 dersi verebilmişti ama diğer dersinde 6 puan daha yüksek not alsaydı sınıfı geçebilecekti yani aşık olduğum insan, okuldan atılmıştı! :1shok:

İşte onu öğrendiğim tarih: 06 temmuz gününden 03 Ağuatos tarihine kadar ben artık yaşayan bi ölüydüm. Evet abartmıyorum, onun atıldığını öğrendiğim zaman bile ondan vazgeçmeyip onu görmek istiyordum ve her saniye ağlıyor onu düşlüyor rüyalarımda hep onu görüyordum. Ta ki 03 Ağustos da yeniden bi sınav hakkı olduğunu öğrenene kadar. İşte o gün 1 aydır hiç nefes almadığımı farketmiştim ve uykudan yeni kalkmış insanın yüzünü yıkadığı gibi kendime geldim. Silkelendim ve başladım dua etmeye, Allaha şükr etmeye :Saruboceq: ... vee sınıfı çok şükür geçtii... Yani onu kaybettiğimi sandığım o kötü günler geride kaldı yerine yepyeni bi serüven dönemi başlayacaktı. Hiç olmazsa onu görebilecektim gizli gizli izleyebilecektim işte bu benim için en büyük zenginlikti gamyoncuiremsu

Sınıfı geçti güzel ama ben onu çok özlemiştim, onunla aynı sınıfta olmak istiyordum :kedi: hemde çooook istiyordum sositososito sonunda o da oldu..
Bir kaç gün benimle hiç konuşmadı ama gözgöze gelmeler mâlumdu
Ama çok şükür ki bi gün yanıma gelip benimle konuştu ve artık hep ön sırada oturuyor bana daha da çok yakın oluyordu sengözlerimebaksanab

Bir gün sınıfta arkadaşıyla konuşurken :
- Madem bu okulu sevmiyorsun o zaman ne işin var oğlum?
O, bana bakıp gülümseyerek,
- Bana Gül'üm yeter! (adım gül) -tatlicadiarzu- demişş, bunu bana kızlar söyledi onlar duymuşlar. Ben o esnada ders dinliyordum :kahve:

Ertesi gün ise onun 2 gün önce oturduğu sıralarda Gül yazısı yakaladım bi kaç tane. O yazabilir miydi? Zira o olmasa başka kim yazabilirdi ki? çok düşündüm ve mümkün değil bir başkasının yazması. Ya eskiden vardı o yazılar ki o zamana kadar silinir o yazılar taze yazılmış gibiydi ya da o yazmıştı :CüvCüv:

Evet, herşey yolunda gibi pozitif gibi o da benden hoşlanıyor gibi dimi ? Ama değil işte 6 aylık çıktığı varmış. Bugün öğrendim. Ama kızı sevdiğinden emin değil, kıza güvenmiyormuş :gitme: Madem güvenmiyorsun neden çıkıyorsun? Hadi diyelim ki seviyorsun, neden bana umut verici davranışlar sergileyip beni daha da çok kendine bağlıyorsun? :uhm:

Bunları ona soramam tabi. Çünkü onu hala sevdiğimi asla tahmin edemez. Mümkün değil.

Şuanda bi derdi var :KK43: okullar açılalı 4 hafta oldu 4 haftanın 1 günü mutlaka gelmyor okula. ailesiyle ilgili kesin. Birde okulda onunla kavga etmek isteyen, uğraşan hayvanlar var!
Geçen akşamda eve gitmemiş. Ve arakadaşlarıyla parkta orda burda dolanıp durmuşlar. Halbuki o öyle bi insan değildir :umursamaz:
24 saat msnde olan insan 2 gündür de yok ortalıklarda :sinifsinif:
Allahım napar bu? ne yer ne içer? kimde kalır? nasıl ısınır? senağlama
Yanına gidip soramıyor, destek olamıyorum bile :gitme: NASIL YAPICAM BEN BUNUUU, ONA NASIL YAKLAŞIP DERDİNE ORTAK OLMALIYIM??

......... ( daha atladığım bir sürü kısımlar var ama bunları bilmeniz yeterli )

Benim gerçekten aşkı yakaladığımı inandığım insana destek olmam lazım kızlar :1hug:
artık beni seviyor mu ? diye düşünmektense onun mutlu olması benim için daha önemli.

Şimdi belkide bana salak mısın? kızım sana neler yapmış sen hala onun iyiliğini istiyorsun, üstelik çıktığı var diyeceksiniz haklısınız.. Ama ben seviyorum, yaptığım tek hata onu sevmek, aşık olmak ve unutamamak, liseli aşklar çabuk unutulur gelir geçer demeyin kızlar, bu öyle sahte bi aşka benzemiyor, benim 13 kilo vermeme bi çökertip bi ayağa kaldırmaya sebep olan bu büyük aşşkk :asigim: Tek dileğim bensizde oLsa mutlu olması ister o 6 ayLık çıktığıyla ister başka birisiyle :gitme:

Çok düşünüyorum ve işin içinden çıkamıyorum :gitme: bi gün: tamam diyorum o da seviyor beni ertesi gün ise çıktığının olduğunu öğreniyorum :sinifsinif: çok uğraştım unutmak için çoook..! ama başaramadım bu siyah-beyaz karışımından beni çıkarmanız için önerilerinize, yorumlarınıza ihtiyacım var kızlar, biraz uzun oldu ama okuduğunuz için teşekkürler.. a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım onu aşkın olarak değilde arkadaşın olarak görmeye bak ve konuşabiliyorsan konuş ne yapıyor nerelerde kalıyor bir arkadaş olarak seninle belki paylaşır dertlerini ona yardım etmek istiyosan onunla konuş.
Yaşın ufak kimler çıkıcak karşına çok kişi tanıycaksın kapılma rüzgarına düzgün bir insan çıkar karşına bir gün ve kendini üzme harab etme.
Kendin için ve ailen için yaşa başkaları için değil.

yaş 18

geleceğinin planlarını yap ama bu adamı dahil etme

daha gencecik yaşta güzel kafanı erkekler ile doldurma canım ya

gerçek sevgi varken bu tip şeylerle yorma gönlünü

biraz daha kafanı takarsan buna 13 kilon değil ömrün gidecek ,farkında mısın? kötükedihüso

lise aşkları çoook güzel aşklardır
ve genelde platoniktir
ona sevdiğini hissettirmedende yardımcı olabilirsin arkadaş olarak
ama bu seni daha çok üzmez mi hep onun yanında olmak
bence bunu bi düşün?

X