Sayfa: 1/7 123 ... SonSon
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sevgilim çok ilgisiz

1. Konu Sahibi : mnkks #1

sevgilim çok ilgisiz

sevgilim çok ilgisiz kızlar, mesajlaşırken bile hemen kısa kesiyo , bitiriyo konuşmayı, öyle sohbet edemiyoruz günün ayrıntılarını veriyo o kadar benimle ilgilen demeyi de istemiyorum kendimi acizmişim gibi hissediyorum o zaman, bazen elimde olmadan patlıyorum sinirli davranıyorum bu yüzdn... aslında sevdiğini de söylüyo sürekli ama ben çok üzülüyorum , ve ilgiye ihtiyacım varrr galiba onun yapısı böylee
    aranızda sevgilisi böle olanlar varmı arkadaşlarr

off offf yardım kızlar yorumlarınıza ihtiyacım varr
    Düzenleyen: mnkks Düzenleme Tarihi : 21-10-2009 Düzenleme Saati :21:55

2. Konu Sahibi : mnkks #2
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    insanlarin donem donem ilgisiz olduklari zmaanlar olabilir..
    anlayisli olmak lazim aslinda,
    ama surekli olan bir tavirsa bu bence karakteridir.. ya da size alisamamistir kisa zmaandir birlikte iseniz..
    aklima bu ihtimaller geldi acikcasi..

3. Konu Sahibi : mnkks #3
    7 ay oldu birlikteliğimiz, 2 senedirde tanıyoruz birbirimizi, en anlayışlı halimle davranıyorum ama çatlayacam artık

4. Konu Sahibi : mnkks #4
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    o zaman bu samimiyetsizlikten ve resmi tavirdan rahatsiz oldugunu soylemen yerinde olur sanirim.
    bakalim nasil bir savunma yapicak.

5. Konu Sahibi : mnkks #5
    hiç resmi bi insan değil yanyanayken, ama çözemedimm

6. Konu Sahibi : mnkks #6
    Alıntı mnkks kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sevgilim çok ilgisiz kızlar, mesajlaşırken bile hemen kısa kesiyo , bitiriyo konuşmayı, öyle sohbet edemiyoruz günün ayrıntılarını veriyo o kadar benimle ilgilen demeyi de istemiyorum kendimi acizmişim gibi hissediyorum o zaman, bazen elimde olmadan patlıyorum sinirli davranıyorum bu yüzdn... aslında sevdiğini de söylüyo sürekli ama ben çok üzülüyorum , ve ilgiye ihtiyacım varrr galiba onun yapısı böylee
    aranızda sevgilisi böle olanlar varmı arkadaşlarr

off offf yardım kızlar yorumlarınıza ihtiyacım varr
    daha ne versin mnkks?
    hiç aramıyor mu gün içinde?

7. Konu Sahibi : mnkks #7
    kimi insanın yapısı böledir ama gercekten catlatır insanı die düşünüyorum cunku bende gelemem yaa ne öle git basımdan der gibi kısa kesmeler falan
    canım bence sen acıkca derdini paylas yüz yüze konus baska türlü halledemessin sorununu sonucta insanlar sorunlarını konusa konusa demişler

8. Konu Sahibi : mnkks #8
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    bazılarınn huyu böle canm,senin üzüldüğünn farkında bile degldir belki de :S
    yüz yüze konuş anlat...

9. Konu Sahibi : mnkks #9
    Giriş tarihi
    Sep 2009
    Yanlız diilsin cnm benm sevgilimde aynı.Ama ben hep düşüncelerimi söylerim ondan neler beklediğimi vs
    Ben bi konu açmıştım 'neden?' diye ona bakmanı tavsiye ederim ben sevgilimi böle hiç bişeyden anlamaz diye düşünürken nasıl bi hayal kırıklığıyla karşılaştım oku istersen beni daha iyi anlarsın

10. Konu Sahibi : mnkks #10
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    telefonla msj yazmaktan hoşlanmıyordur belkı... sız de bıraz ılgıyı kesın bakalım. en ıyı çözüm budur. o nasıl davranıyosa 1-2 gün öyle yapın. farkeder herhalde :)

Sayfa: 1/7 123 ... SonSon