sevgilim çok ilgisiz

sen söylüyor musun ona?

sen söylediğinde konuyu değiştiriyorsa durum vahimdir

ama söylemiyorsa yorgunluktan,işten güçtendir.. dert edilecek birşey değil

evlendiğin zaman ömür boyu sana hergün "seni seviyorum hilall" demeyecek

ufaktan bu ilgisizliğe alışmakta fayda var :lepi:

.......

Son düzenleme:
benim kocamda evlenmeden önce böyleydi. şimdi alıştım o haline herkese öyle çünkü. ama yan yanayken bir sorun çıkmıyo ilgilidir yani

yan yanayken benmki de harika ama ayrıldığımz zaman bu sorunlar oluyo..ayrılırken çok üzülüyo sevdiğini biliyorum ama böyle olması beni delirtiyo

o söylemediği için bende söylemiyorum gurur yapıyorum yani ama yapıcam o söylemeden asla söylemem:kedi:ya onu değiştiricem yada bu gelgitlerine alışıcam

1.5 yıl olmuş? yaş kaç sizde?

niye ondan bekliyorsun ki o söylemeden sen söyle... söylemeye çekiniyorsan mesaj at

bi yerde alışır

ama söylesin diye beklersen bi ömür beklersinşakkıdı

seçim senin:lepi:

işin zor... ama 7.yıl olmuş artık kafamçokkarıştı

7 yıldır hep böyle miydi CADIARZU

ilk yıl, daha o zaman 18 yaşındayız, kesinlikle çok aşırı romantikti, hatta ben odun gibi kalırdım yanında. üniversiteyi kazandık falan artık o çocukluktan kurtuldu bu yavaş yavaş. böyle bildiğin iş güç sahibi ciddi iş adamı oldu çıktı başıma yavaş yavaş. bu kadar mı mantıklı bir insan olur hayret ediyorum ya. amaçsız, boş, takıntılı, herşeyi ayarlı, planlı bir adam oldu çıktı. şimdi iş kurdu yeni ve tam ayvayı yedim kısaca.

aynı babasına benziyor ya. :mymeka:

1.5 yıl olmuş? yaş kaç sizde?

niye ondan bekliyorsun ki o söylemeden sen söyle... söylemeye çekiniyorsan mesaj at

bi yerde alışır

ama söylesin diye beklersen bi ömür beklersinşakkıdı

seçim senin:lepi:

.....................

Son düzenleme:
ilk yıl, daha o zaman 18 yaşındayız, kesinlikle çok aşırı romantikti, hatta ben odun gibi kalırdım yanında. üniversiteyi kazandık falan artık o çocukluktan kurtuldu bu yavaş yavaş. böyle bildiğin iş güç sahibi ciddi iş adamı oldu çıktı başıma yavaş yavaş. bu kadar mı mantıklı bir insan olur hayret ediyorum ya. amaçsız, boş, takıntılı, herşeyi ayarlı, planlı bir adam oldu çıktı. şimdi iş kurdu yeni ve tam ayvayı yedim kısaca.

aynı babasına benziyor ya. :mymeka:

büyüdükçe odunluk derecesi artıyo anlaşılandelikafadulden

planlı olması iyi aslında.. fazlası olursa sıkar amaakannehir

ondan bekliyorum çünkü bana soğuk davranan kendisi..bi ömür beklemem ya p.tesi buluşucaz o gün nasıl olsa söyler..dediğim gibi yanyanayken hiç bi problemimiz yok bizim ne oluyosa ayrılınca oluyo..bu arada ben 19 o 25 yaşında..

nerede tanıştınız ayıp mıdır sorması bilmem :bbo:

19-25 tanışrıgınızda sen 17.5 o 23.5 ... akannehir (23 yaşındaki adam 17 yaşındaki kız durumlarından haz etmem, o adam hakkında iyi düşünemiyorum niyeyse :1ninca:)

büyüdükçe odunluk derecesi artıyo anlaşılandelikafadulden

planlı olması iyi aslında.. fazlası olursa sıkar amaakannehir

nerede tanıştınız ayıp mıdır sorması bilmem :bbo:

19-25 tanışrıgınızda sen 17.5 o 23.5 ... akannehir (23 yaşındaki adam 17 yaşındaki kız durumlarından haz etmem, o adam hakkında iyi düşünemiyorum niyeyse :1ninca:)

..........................

Son düzenleme:
adam mı:bbo:33 veya 43 yaşında birinden bahsetmioruz ki..yaş kosu hiç önemli olmadı benm için ve 6 yaşta inanın hiç önemli değil çünkü biz bu konu hariç her zamn çok ii anlışıyoruz lütfen yaş konusunu problem etmeyin sizde

etmeyelim

ama o zaman ihtiyaçlarınız, isteklerinizde farklı oluyor gördüğümüz gibi:lepi:

lütfen benm meseleme siz yorum yapmayın artık ben biraz moral almak için size hissettiklerimi açtım ama çok pişmanım şuan..herkes bu kadar ön yargılı olmak zorunda mı?bizim ilişkimizi siz nerden bilebilirsiniz ama dışardan bakarak konşmak çok kolay ne yazık ki..yazık...çok yazık...

buraya yazdıklarında içerden nasıl bakılabilir?

büyü biraz istersen şekerim:eek:lmaz: gerçekler ağır geldi sanırım... :)

fikir beyan edrim işine gelmezse dikkate almazsın

canım yanyanayken ilgiliymiş bak o nedenle çok fazla dert etme bence
yanyanayken de uzak dursa ilgisiz davransa tamam sorun var derim ama öyle değilmiş
biz de ayrı şehirlerdeyiz yanyana geldiğimiz zaman inanılmaz bi adam oluyo asla çekinmiyo sevgisini göstermekten arkadaşlarının yanındayken bile
ama işte memleketlere dönünce daha ilgisiz oluyo
onlara göre bunda bişey yok..normal karşılıyolar..

canım yanyanayken ilgiliymiş bak o nedenle çok fazla dert etme bence
yanyanayken de uzak dursa ilgisiz davransa tamam sorun var derim ama öyle değilmiş
biz de ayrı şehirlerdeyiz yanyana geldiğimiz zaman inanılmaz bi adam oluyo asla çekinmiyo sevgisini göstermekten arkadaşlarının yanındayken bile
ama işte memleketlere dönünce daha ilgisiz oluyo
onlara göre bunda bişey yok..normal karşılıyolar..

yorumun için çok teşekkür ederim canım..inş bi an önce bu sorun çözülüropuyorumnanaktan

bence karakteri bu...ben cok üzüldüm zamanında beni sevmiyor sandım ama mesaj yazmayı sevmiyordu ve uzun konuşmayı ...şimdi evliyiz ve cok ilgili bir eş ...önemli olan yanındaki hali ..

seni sevdiğine inanıyosan ve bunu hareketleriyle ya da farklı şekilde sana belli ediosa, kişiliği böle demek ki.. bazı erkekler aşırı ilgi göstermezler, bu seni sevmediği anlamına gelmez, tıpkı seni sürekli arayan, soran, ilgi gösteren birinin seni sevdiği anlamına gelmediği gibi..
bence sen de çok üzerine düşme.. o aramadan sen de arama mesela.. ya da aramalarını azalt, o kısa kestiği zaman sen de "tamam hayatım" de kapat.. kişiliği böleyse kabul edeceksin, başka yolu yok..
hem varsın ilgilenmesin, seni seviyosa ne fark eder ki zaten :KK66:

kızlar hepnize çok teşkkr ederim ya gerçekten çok morl veriyosunz bu gün bütün sorunlarımız sizden aldığım moralle hallolduopuyorumnanaktanhepiniz çok iyisiniz

kesinlikle yapı gereği böle davrandığını anladım. ama benim bu odunluğunu bi şekilde düzeltmem gerekiyo :eek:

yapi meselesi..benim esimde telefonda gereksiz konusmayi sevmez yada devamli mesaj atan biri degildir..ama mesajlarinda mutlaka samimi hitap sekli vardir genellikle sevdigini yazarak bitirir..bende o kadar alistim ki annem disinda baskasiyla uzun konusmayi sevmiyorum.
yanindayken ilgiliyse az arasin ne zarari var..

X