sevgilim çok ilgisiz

Erkeklerde elde ettilermi bi bosverme, bi "nasılsa benim" havalarına girme durumları oluyor.

2,5 senelik bir ilişkim vardı. Bana çok çok düşkündü beni kıskanır, benimle ilgili hayaller kurar, sorunlarımızı hemen halletmeye çalışırdı. 2,5 sene geçti, birbirimize yaklaştıkça O benden uzaklaştı resmen. Ilişkiyi tek başıma yürütmeye çalışıyordum ve tek taraflı olunca insanı çok yıpratıyor bazı şeyler. En nihayetinde ayrıldık ve O ilgisiz, benimle konuşmayan, bana sevgisini belli etmeyen adam, geldi bana ağladı. Sensiz yapamıyorum, olmuyor, dayanamıyorum vs. Kısa bir süre sonra tekrar denemek istedik ve inanılmaz bir eski hale geri dönüş oldu. Yeniden elde edene kadar telefonlar, mesajlar, sevgi sözcükleri, hayaller, eskilerden yani eski anılardan bahsetme falan... Tamam sevgiliyiz dediğim an ise gene O eski odun.

Biz disiler yapımız gereği hassassiz ve onlar bize ne yaparsa yapsın biz onlara kiyamiyoruz. Ama birazda kiymak gerekiyor bana kalırsa. Üstlerinde ki ilgi bir anda dagilinca sudan çıkmış balığa dönüyorlar resmen. Içimiz el vermese de, bizde onlara onların bize yaptığını yapmalı, aynı şekilde davranmalıyız. İnanın sonuçları daha iyi olacak. "denendi, %100 çalışıyor" :))

baktın ilgisiz mi dawranıyor sende onun yolundan ilerleyeceksin.en azından neden neden diye kendini sorguya çekmeyi bırakıp hayatın tadına warırısın.herşey olacağına warıyor nası olsa.kendini yormanın üzmenin bi anlama yok.hele ki ilgisiz bi erkek için :KK70: allah korusun

benimkide tam bir öküz.Ayrılma konuşmasına başladığım an sinyali alıyo hemen hayatım aşkımlar başlıyor.beni kaybetmek istemiyor.o gaz ona 2 gün gidiyor .2 günün sonunda yine aynı öküzlüge dönüyo arama azalıyo mesaj yazma aralığı uzadıkça uzuyor.ben yatıyorum iyi geceler dedim mi arayan adam tamam aşkım iyi geceler msjı atıp uyuyo.ÖKÜZZZZZZZZZ ÖKÜZZZZZZZ

Son düzenleme:
trip at, tavır koy. Tepene çıkarmışsın güzelim sen bu çocuğu kendini Messi sanıyor. Bana kalsa direkt ayrıl derim. Ne demek sen konuşurken mesajlaşmayı falan yarıda kesiyor. Her şeyin bi usulü bi düzeni var. Ona ilgi gösterme arama, sorma. Taparsan tepilirsin, tepersen tapılırsın bu kadar basit.

X