Tatlı Tarifi Bisküvili Kolay (yalancı) Tavuk Göğsu...(resimli)...

hayatım heyecanla sonucu bekliyorum.:1shok:. inşallah.. damak tadına göredir tarifim...:kedi:....

Hürrem yaptım tatlıyı.Çook güzel oldu, hem hafif hem de çok kolay oldu.Ben yemek pişirmeden yeniyim de...:) Üzerine çikolata sosu da yaptım, verdiğin tarifteki ölçüleri harfiyen uyguladım, sonra da bir güzel soğuttum.Pötibörler eridi yumuşacık oldular.Eşim de gelince tatllııııı diye saldırdıkaydirigubbakcemile3 Teşekkür ederim, benim gibi yeni gelinler için de kolay anlaşılır bir tatlı.Çok pratik.Elineee sağlık.

hhmmh tatlim nefis görünüyorcokacimcoook
bende bunun bir deyisigini kakaolusunu yapiyorum ama buda cok güzel görünüyo bide böyle deniycemyerimseniben
elleine emegine saglik canimopuyorumnanaktan

Hürrem yaptım tatlıyı.Çook güzel oldu, hem hafif hem de çok kolay oldu.Ben yemek pişirmeden yeniyim de...:) Üzerine çikolata sosu da yaptım, verdiğin tarifteki ölçüleri harfiyen uyguladım, sonra da bir güzel soğuttum.Pötibörler eridi yumuşacık oldular.Eşim de gelince tatllııııı diye saldırdıkaydirigubbakcemile3 Teşekkür ederim, benim gibi yeni gelinler için de kolay anlaşılır bir tatlı.Çok pratik.Elineee sağlık.

oyy beğendiğine çok sevindim.. ewet sölediğin gibi çok kolay bir tatlı bitanem... tariflerim epeyce var....profilimden görebilirsin...hepsinin ölçüleri tamdır ve hepsi defalarca tarafımdan denenmiştir...
bu arada bir daha denemek istersen bu tatlısyı eti burçakla dene dahada güzel oluyor....opuyorumnanaktan

hhmmh tatlim nefis görünüyorcokacimcoook
bende bunun bir deyisigini kakaolusunu yapiyorum ama buda cok güzel görünüyo bide böyle deniycemyerimseniben
elleine emegine saglik canimopuyorumnanaktan

oyy tatlım benim.. vaktin olunca denemeni isterim...petibör yerine eti burçak kollanırsan dahada nefis oluyor....bilgine...opuyorumnanaktan

oyy tatlım benim.. vaktin olunca denemeni isterim...petibör yerine eti burçak kollanırsan dahada nefis oluyor....bilgine...opuyorumnanaktan

tamam canim bulursam onunla denerimyerimseniben
ah ah biz buralarda her istedigimizi bulamiyoruz ne bulursak ona razi oluyoruzmafoldumben
bi gittigimde TR marketine bakayim, önerin icin tesekkürler canimopuyorumnanaktan

tamam canim bulursam onunla denerimyerimseniben
ah ah biz buralarda her istedigimizi bulamiyoruz ne bulursak ona razi oluyoruzmafoldumben
bi gittigimde TR marketine bakayim, önerin icin tesekkürler canimopuyorumnanaktan

oyyy kıyamam ben sana tatlım..opuyorumnanaktan...ben göndereyim sana hemen....tatlı dillim ...opuyorumnanaktan

cok hoş gorunuyor canım susleme olarak ne kulllanıyorsun

süsleme olarark bazen çikolata sosu bazen ikram anında dondurma...
bazen tarçın ki çok yakışıyor.. bazen kakao...şekilli koyulursa çok iyi görünüyor...
elma rendesi az şekerle pişirilip cevizle tatlandiriliyor onu da ikram anında koyabilirsin.. hindistan cevizi...ve bisküvileri özellikle etiburçak.. rondodan geçir üzerini süsle yada yine bisküvileri rondodan geçir kremşanti ile kariştır süsle.. mütiş bi lezzet oluyor.. yerimseniben

X