Makyaj Ürünleri Lancome,Shiseido,Estee Lauder,Givenchy,Chanel,Versace,Yves saint Laurent vs vs

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
E

EU2

Ziyaretçi
Hanımlar butun markaları konusmusuz,cok uzgun olarak sunu soylemek ıstıyorumki konu cilt olunca konu makyaj olunca bizim markalarımıza cok guvenemıyorum ben..
Nedeni ise su "yılların birikimi","teknoloji","deneyim" yok bizim markalarımızda..Geriye donuk bir stabilite yok..Bu demek degil ki kötüler..asla...söz konusu dahi olamaz..Ama ben henuz gelısmekte olan Turk Kozmetiginin oturmasını,köklenmesini bekliyorum.

Flormar yeni yeni koleskyonlar ıle ataga gecti,online satısa basladı.Gloss skalası sahaneeeeeeeee,MAC glossları kadar iyi
Golden Rosedaki ruj renk secenekleri kadar cok secenegi bulmak zordur mesela...

Şimdide bu baslıgı actım, konuda adı gecen ve unuttugum dıger markalar köklü ve tescilli markalar.Birazda bunları konusalım,deneyimlerimizi paylasalım.Bu tarz markaların hangi makyaj urunlerını kullanıyoruz? Hangılerını onerırız?Hangılerıne hıc para vermeyelim ?Cildimiz kuru hangisini tercih edelim ? Yaglı ciltler hangi fondotenini kullansın?? sorular uzayıp gıdıyor.Haydi paylasalım :)))))

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela suuu cok onerılen lancome hypnose maskaraaaaaaaa,ben asla onermem.hele waterproof olanı cıkarmak ıcın kirpiklerinizi sokmenız gerekıyor neredeyse..

Lancome juicy tubes sahaneeeeeee tadından yememek elde degıl.

ben henüz bir senedir makyaj yapıyorum.

yerli markalardan da kullandıklarım var ama cilt ürünlerinden yerli markaları tercih etmiyorum.

mesela pudra olarak clinique kullanıyorum memnunum.

fondöten olarak clarins in föndötenini aldım ama pek kullandığım söylenemez memnun olmadığımdan değil de günlük makyajda fondöten kullanmıyorum

ama mesela carmina nın göz kalemini hiçbirine değişmem:) givenchy de aldım güzeldi o da ama carmina bende hemen hemen hiç akma yapmadı bunu da belirteyim laf arasında:)

ha bir de lancome un ve dior un rimellerini kullandım ikisi de güzeldi ama dior rimelim kurudu. lancome hypnose ise muhteşem:)

Mesela suuu cok onerılen lancome hypnose maskaraaaaaaaa,ben asla onermem.hele waterproof olanı cıkarmak ıcın kirpiklerinizi sokmenız gerekıyor neredeyse..

anamm bu mesajını yeni gördüm ben de çok severim hypnose u:)

diorshow rimelim kurudu mesela benim de :KK43:

bak işte ne kadar ılgınc....sen waterproof mu almıstın canım ?
valla ben ıkı kez kullandım,dırek sana postalayabılırım.Gozum korktu cunku kaydirigubbakcemile3

canım evet black out waterproof tu diorum.

yani güzel uzatması dolgunlaştırması ama kurudu erkenden.

canım hypnose güzeldir temizleyicinden kaynaklanan bir sorun olabilir mi ben neutrogena göz makyajı temizliyicisiyle çok iyi temizleyemiyordum mesela ama nivea ile gayet iyi çıkıyor

loreal body shop denedım cıkarmak ıcın canım.bende dolgunlastırmadı.bak aksam cekıp koyacagım.sasıracaksın inan.örümcek bacagı gıbı durdu

canım istersen nivea nın waterproof göz ve dudak makyajı temizleycisiyle de bir dene ben de burada bir arkadaşın tavsiyesi üzerine aldım memnunum çok.

canım hypnose un fırçası belki sana uygun değildir başka bir rimel fırçasıyla denedin mi sürmeyi.belki daha iyi olur bir dene istersen memnun kaldığın bir rimelinin fırçasıyla

stila nın 2 li allıgı acayıp guzel uzun bir suru idare ediyor (kesinlikle tavisiye ederim ) quaint &coral

maybelline line definer hiç memnun kalmadım diyebilirim ne yazık kı hiç dayanıklı degil

dior show kullandıgım en kotu maskarayı asla tavisiye etmem ...maskara da favorim clinique high impact

laura mercier makyaj altı bazı tam bir fiyasko ...fondeten kullanmam birsey kullanmam ne diye ne diye aldıysam onu :KK43: asla tavisye etmem

dior show ve hypnose cıktıgında bomba gibi dusmustu gundeme.ama bakıyorumda sen de memnun kalmamısın lıvcım

satrapi deneyecegım canım nıvea goz temızleyıcısını o zaman bu kez

kızlar peki rimelin kirpikleri daha iyi tek tek ayırması için kıl fırça mı önerirsiniz, yoksa iğne gibi sert olanlar var ya, onları mı? fırçanın şekli nasıl olmalı?

nivea nın volume shine glossy rujları çok güzel hem nemlendiriyor hem de güzel renk veriyor.

strawberry den elizabeth arden in bir rujunu aldım rengi de sürümü de çok güzel tavsiye ederim.

ben bir de helena rubinstein markasını merak ediyorum ama israil meselesi yüzünden pek sıcak bakamıyorum o markaya ya ürünlerinin çok kaliteli olduğunu duymuştum ama denemedim hiç bu yüzden.

allık olarak da lancome blush subtil harika tavsiye ederim.

lancome hakıkaten dıkkatımı cokca cekmeye basladı canım

lancome hakıkaten dıkkatımı cokca cekmeye basladı canım

çok güzel canım allık çok uzun süre de dayanır bence ben kış aylarında almıştım sıkı preslenmiş epey gider yine renk vermesi renk seçenekleri çok güzel

O zaman Lancome'da son haftalar itibari ile demir atmis biri olarak siddetle BIFACIL goz makyaj temizleyicisini oneririm.! En son lisede kullanmistim, salak gibi bunca yil neden Loreal kullandigimi sorgular oldum. O derece basarili.

lancome u lancome söker diyorsun yanı canım kaydirigubbakcemile3

kızlar birde yaz ayları sırrımı paylaşmak isterim siiznle.
yaz ayında özel gunlerımız oluyorr fondotenler dayanmıyor yaa,dayananda kapatıcı olmaz yaa,birde yuzsuzluk yapar spf ısterız ya hanı işte mucize bu!!!!

shiseido_spf_foundation.jpg

shiseido ya geçiş yapmadım henüz ama pudrasını almak istiyorum çok memnun herkes genelde bu fondöten 42 sbf ymiş vayy benim yazım kullandığım güneş koruyucudan bile 2 faktör yüksek :KK70:

peki daliah cım benim cilt karmadan yağlıya dönük yağsız mı fondöten koruma özelliği olduğu için yağ olabilir mi içinde acaba

X