83 den 47 ye istediklerimi yiyerek zayıfladım

ucundan azıcık azıcık açıklama yaparsan böyle işimiz zor.illaki bir püf noktası vardır.gün içinde her istediğini yiyip akşam belli bi saatten sonra hiçbirşey yememek gibi mesela.ya da benim aklıma ikinci bir ihtimal geliyor dönemsel olarak kilo azlığı ve çokluğu problemi yaşıyorsan böyle,troid problemin olabilirmi?

ucundan azıcık azıcık açıklama yaparsan böyle işimiz zor.illaki bir püf noktası vardır.gün içinde her istediğini yiyip akşam belli bi saatten sonra hiçbirşey yememek gibi mesela.ya da benim aklıma ikinci bir ihtimal geliyor dönemsel olarak kilo azlığı ve çokluğu problemi yaşıyorsan böyle,troid problemin olabilirmi?

sacmalık ya ınanmayın
bogazı tutmadıkca kılo verılemez
dıger yontem ıse cok zor su beyınde zayıfım zayıflıyorum dıyerek kılo verler var ama bu beyın gucu ıle ılgılı buna ugrasana kadar yemeyı kısarsınız kılo verırsınız
hareketsız u iş olmuyor bır de
kılo vermek zor degıl baslamak zor arkadaslar

Arkadaş amma nazlandı haa. Anlatacak mısın arkadaşım yoksa insanları yalvartacak mısın? Gizem yapmak hoşuna mı gitti? kaydirigubbakcemile2

işin püf noktası lifli beslenmek ve katkısız dogal urunler tuketmek

işin püf noktası lifli beslenmek ve katkısız dogal urunler tuketmek

Tekrardan merhabalar, size bir kez daha uyarıda bulunmak istiyorum sayfalara sığmaz anlatmaya zaman yetmez dediğiniz açıklamayı denediğiniz yöntemleri tek bir cümleye sığdırmışsınız konunuzun içeriği bu tek cümleyle sağlanamaz lütfen konunuza içerik getirin yorum yapan, soru soran, konunuzu takip eden boşu boşuna kaç gündür bir kaç yorum yazmanızı takip etmeye çalışan üyelerimize bir açıklama getirin konunuzu güncel tutarak sorulara cevap veriniz, vermeyecek, açıklama yapmayacaksanız konunuzun başlığını değiştirip gereksiz mesajları silelim....

evli ve cocuk ısteyena bayanlar ıcın uygundur onceıkle belırtelım
ben bır turlu kılo alamıyordum cunku ıstahım sıfırdı bence kilo olayı ıstahla alakalı sora hamıle kaldım bı ıstahım acıldıkı sormayın 7:lepi: kilo aldım suan memnunum hatta 2kilo vermek ıstıyorum

kilo olarak degıl benım ıstahım acıldı halada kapanmadı bendekı etkısı bu oldu kendı tecrubelerımı paylasıyorum herkeste aynı etkıyı yapmayabılır
bebek dustu 2 aylıkkken ama ıstahı bana hedıye edıp gıttı

Siz diyet yöntemi uygulamadınız sanıyorum ki sizin metabolik bir probleminiz olabilir, lütfen arkadaşlarımızı abartılı yedim öyle zayıfladım diyerek boşu boşuna sizi takip etmeleri için yormayınız, oyalamayınız....

kesin zayıflama ilacı reklamı yapıcak arkadaş...şakkıdı:eek:lmaz:

cnı sıkılmış eglence arıyo kendine sanırım
dalga geçecek başka bişey bulamadınmı
var böyle bi kaç pisikopat arkadaşş
ya dert topigini karıştırır ya burayı
eglence anlayışları farklı sanırım

calıstıgım ıcın arada bır gırıp en bastan yazmayı dusunuyordum ama bazı kısılerın sacma sapan yorumları yuzunden vazgectım ama merak edenlere genel hattıyla acıklama yapayım dedım merak etmesınler dıye
kapatabılırsınız topıgı

X