Lekeler, Çiller Geçmeyen güneş lekeleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

aste34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2009
13
1
54
kızlar ben yeni katıldım aranıza benim sorunum geçmeyen güneş lekelerim kullanmadıgım ilaç krem kalmadı artık bunlardan kurtulmak istiyorum lütfen bu konuda bilgisi olan ve gerçekten denemiş ve memnun kalmış olanlar bana yardım etsin mafoldumben

mrb canm benimde aynı sorunum var denemediğim hiçbişey kalmadı ama akrabamız vardı onnda bi dönem olmuş limonla geçirmiş banada limon sür dedi internetdende arastırmiştim 15gün falan kaullndım baya açıldı rengi devm etsem dahada açılırdı

limonnu 4 parcaya ayır gece yatarken yüzüme sürüyordum öyle yatıyordum sabah ılık suyla yıkıyordum baya iyiydi azaldı

canım verdigin bilgi için teşekkür ederim ama o yöntem denemedigim bir yöntem degil lazer dahil her ne varsa uyguladım ama sonuç 0 şimdi TCA denemek istiyorum ama uygulayanların bana yardım etmelerini istiyorum iyi gelirmi acaba en azından biraz açılmasını istiyorum

kızlar benimde güneş lekelerim var
çoğu ilaçtan oldu
limon suyu faydalı mı gerçekten?
canım lazerde mi fayda etmedi

canim bende her yolu denedim.lazerde yaptirdim onunda faydasi olmadi.ama gecen yil turkiyeye geldigimde bir eczaci arkadasin bana verdigi urun gercekten mucize gibi ise yaradi ve inan bu urunu alirken inanmadan umutsuz bir sekilde aldim.simdi yuzumde hemen hic leke kalmadi sayilir ustelik ben onerdigi sureden daha kisa kullandim.fiyati biraz tuzlu ama inan pisman olmayacaksin.urunun adi .DCL.(DERMATOLOGIC COSMETIC LABORATORIES)AHA LIGHTENING GEL

canim bende her yolu denedim.lazerde yaptirdim onunda faydasi olmadi.ama gecen yil turkiyeye geldigimde bir eczaci arkadasin bana verdigi urun gercekten mucize gibi ise yaradi ve inan bu urunu alirken inanmadan umutsuz bir sekilde aldim.simdi yuzumde hemen hic leke kalmadi sayilir ustelik ben onerdigi sureden daha kisa kullandim.fiyati biraz tuzlu ama inan pisman olmayacaksin.urunun adi .DCL.(DERMATOLOGIC COSMETIC LABORATORIES)AHA LIGHTENING GEL
Teşekkürler paylaşım için.. netten araştırdım.13-14$ fiyatları a kadar da pahalı değilmiş.

Peki bu ürünün boyutu nedir.30 ml.falan mı..yani şu gözçevresi kremleri ebadında minik bir tüp mü?
Ve de günde kaç kez ve nasıl kullandın..Kullanma süren nedir?sana kaç gün tavsiye edildi?
Sorulara yanıt verirsen ,sorunu olan arkadaşlara da yardımcı olursun..

canim sakin yanlis urun almayasin cunku bu urunun yalnizca gunes kremi bile 90 milyon.gunduz ve gece uygulaniyor gunes kreminide kullanmak zorundasin.

suna dumankaya şöyle bir tarif vermişti.
bir yumurta akına 15-16 damla limon suyu .bu maskeyi yüzünde bekletiyorsun.20 dk .yaklaşık.sonra ıhlamur suyuna bıtırılmış pamukla temizliyorsun.haftada 1-2 kere uyguluyorsun.
ben uygulmadım(gerek yok şimdilik) ama lazım olur diye not almıştım.

teşekkür ederim verdigin bilgi için bu ürünü her eczaneden alabilirmiyim aynı zamanda tam olarak ne kadar zamanda etkisini gördün birde lekelerin yeni lekemiydi yoksa eski lekemiydi bilgi verirsen sevinirim

çillere de iyi gelir mi bu krem
bir de ne kadar tl olarak?

canim bende her yolu denedim.lazerde yaptirdim onunda faydasi olmadi.ama gecen yil turkiyeye geldigimde bir eczaci arkadasin bana verdigi urun gercekten mucize gibi ise yaradi ve inan bu urunu alirken inanmadan umutsuz bir sekilde aldim.simdi yuzumde hemen hic leke kalmadi sayilir ustelik ben onerdigi sureden daha kisa kullandim.fiyati biraz tuzlu ama inan pisman olmayacaksin.urunun adi .dcl.(dermatologıc cosmetıc laboratorıes)aha lıghtenıng gel

başka kullanan varmı acaba bu kremi
benimde kullanmadığım krem kalmadı diyebilirim. Ama yazın çoğalıyor kışın sönüyor ama hiç gitmiyor ve 50 faktör yaz kış clınıc krem kullanıyorum çoğalmasın diye.

arkadaşlar ben de 3 yıldır güneş lekeleriyle savaşıyorum ama şimdiye kadar yaptığım ve kullandığım hiçbişey işe yaramadı. en pahalısından en ucuzuna.
konyaya gitmiştim orda doğal ürünlerle bakım yapan bir güzellik salonu duydum ve gittim içeriğini söylemediği bişeyler sürdü yüzüme. yanaklarım, sol kaşımın üstü ve yanları, dudak üstüm ve burnum bariz koyu kahverengiydi. 6 seans gittim. şu an yanaklarım ve kaşımdaki izler iyice açıldı. hatta çoook açıldı. şu an bu bölgelerde çok az leke var. burnum ve dudak üstümdeki lekeler daha koyu ve daha alt tabakada olduğu için buralar biraz daha belli. bu bölgeler de şu an açık kahve. ama inanıyorum buralar da geçecek.
resmen psikolojim bozulmuştu ama lekeler gittikçe moralim düzeliyor
herkese tavsiye ederim
herkes güzel bir cilde sahip olsun inşallah

bana da güzellik uzmanı DCL ürünlerinden bir liste verdi ama yaz dönemine girdiğimiz için almamıştım şimdi yeniden gidicem.çok pahalı ürünler ama kaliteli olmalı.:lepi:

Konyada gittiğiniz güzellik salonunun ismini verebilir misiniz acaba?
arkadaşlar ben de 3 yıldır güneş lekeleriyle savaşıyorum ama şimdiye kadar yaptığım ve kullandığım hiçbişey işe yaramadı. en pahalısından en ucuzuna.
konyaya gitmiştim orda doğal ürünlerle bakım yapan bir güzellik salonu duydum ve gittim içeriğini söylemediği bişeyler sürdü yüzüme. yanaklarım, sol kaşımın üstü ve yanları, dudak üstüm ve burnum bariz koyu kahverengiydi. 6 seans gittim. şu an yanaklarım ve kaşımdaki izler iyice açıldı. hatta çoook açıldı. şu an bu bölgelerde çok az leke var. burnum ve dudak üstümdeki lekeler daha koyu ve daha alt tabakada olduğu için buralar biraz daha belli. bu bölgeler de şu an açık kahve. ama inanıyorum buralar da geçecek.
resmen psikolojim bozulmuştu ama lekeler gittikçe moralim düzeliyor
herkese tavsiye ederim
herkes güzel bir cilde sahip olsun inşallah

konyada gittiğim salonun adı ege güzellik salonu
bayanın adı mine
yeri de çok kolay
otogarın karşısındaki büyük caminin biraz ilerisinde
konyayı bilmediim için adrese göre tarif edemem

SURİ23 nezdinde bütün arkadaşlara yeni bir tavsiyem olacak
ben yeni bir ürüne başladım inanılmaz memnunum
ürünleri aktar satıyor
markalar isimler tam aklımda yok
başka bir gün ayrıntılı yazarım
sabah ve akşam ARDIÇ KATRANI SABUNUyla yüzünü yıkıyosun
sonra nemli pamuğa gül suyu sürüp yüzünü güzelce siliyosun
sabahları sadece nemlendirici ve güneş kremi sürüyosun
akşamları yatarken KÖPEK BALIĞI KARACİĞER YAĞINDAN yapılan cildi tamamen yenileyen bir serum var onu sürüyosun
10 dk. sonra leke kremi sürüyosun sanırım markası LONİCERAidi
2 haftadır kullanıyorum bu ürünleri
konyada epey azalmıştı lekelerim ama ankarada yaşadığım için orada devam edemedim seanslara. gidip gelmek çok sıkıntılı oldu. devam edebilsem muhtemelen tamamen geçecekti.
bu ürünlerden çok memnunum. iyice azaldı lekelerim 2 haftada. artık belirgin değil.
aynalara rahat bakabiliyorumhihoyyyt

KÖPEK BALIĞI KARACİĞER YAĞInın adı semoskualen
leke kremi lonicera
nemlendirici olarak lancaster ya da biorherm öneririm

X