Doğuma Hazırlık hastaneye eşinizden gelen çiçeğin üstündeki NOT NASIL OLMALI SİZCE :))

• Konu Sahibi pamukprensees
  • Başlangıç Tarihi
Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
P

pamukprensees

Ziyaretçi
hastaneye eşinizden gelen çiçeğin üstünde bebeğiniz ve sizin için eşinizin nasıl bır not yazmasını isterdınız bugün düşündümde aklıma takıldı bu konu arkadaşlaar...ben istiyorum kı eşim o kadar güzel bır not yazsın kiiiii ama nerdeeee erkekler genelde klasıkleşmiş sözlerı yazarlar :umursamaz: şimdiden aklında güzel not gelen varsa paylaşabılırmı...laf aramızda beğendiğim bişey olursa eşimin aklına sokarım opuyorumnanaktan

amaan canim düsüncek kafaya takilcak o kadar konu varki sen cicegin üzerindeki notumu düsünüyorsun:))

çiçek miiii hastane miiii :):) valla derlerya kadın 1 kere doğuruyo erkek 9 doğuruyo ben hastanedeyken eşim benden daha panik daha stresli ve daha heyecanlıydı nedeyse ben ona yollaıyacakdım çiçeği.
hem bide gereksiz bence zaten odaya almıyolar recepsiyonda kuruyup gidiyo.

çiçek olmadı ki notu olsun. garibim benden fazla stresti o gün. çiçek düşünücek hali kalmamıştı. ben mi doğurdum o mu allah bilir :CüvCüv:

not yazmasın zaten yanımda olsun hep ve söyliyeceklerini notla değil yüzüme söylesin daha çok hoşuma gider çiçekten.

ben söylemek isterdim ama eşime söz verdim ne yazdığını asla kimseye söylemedim;söylemeyeceğim..
klişe sözlerden biri olmamalı ama..
hayatı,bebeği,bebekten sonrasını anlatan,aşkı,aileyi,geleceği anlatan sözlerden oluşmalı diyebilirim..

yani o anda kimin aklına çiçek gelir bilmem... bende çok bekledim çiçek fln hani iş yerime doğum günümde göndersin die... hatta ben ona gönderdim özel günlerde... ben o nedenle çiçek fln beklemiyorum...
bence heyecan ve stresten kimse çiçek ile ilgilenmez...

ben hastaneye cicek falan istemiyorum cicekleri ilacliyolar bebegimin onu solumasini istemiyorum

hem bir cicege not yazmaktansa duygularini bebegim kucagimda bana söylemesi cok daha romantik

benimki de göndermez çiçek falan.gönderse de üzerine not yazmayı düşünemez. azıcık kalas kıvamındadır kendi.kavga ettik bugün sinirliyim zaten.

Hastanelere canlı çiçek sokulması zaten yasak.Birde bırakta bunu eşin düşünsün ben 2 çocuğumdada çiçek görmedim zaten öyle incelikler benim eşimin aklına gelmez.

canim sözler ne olursa olsun esinin icinden gelmeli kalbinden cikmali
biz sana ne dersek diyelim
sen diyosun ki hosuma giden bisey olursa aklina sokarim diye
bence yalnis esin kendi gönlünden geceni aktarmali sana

esimden gelecek cicek herseyi anlatir zaten,nota ne gerek var,,,Şeniz

amaan canim düsüncek kafaya takilcak o kadar konu varki sen cicegin üzerindeki notumu düsünüyorsun:))

canım senin için önemli olmayabilir ama benım için eşimin çiçek göndermesi ve içinden ne geliyorsa o qüzel sözleri söylemesını isterımm...sonuçta düşünceli bir eş doğumun az çok gününü bılıyordur herzaman kı ciceksine daha önceden siparişi vermelidir... vallahı ben çiçek bekliyorum ne yalan söyliym .. allahın izniyle tabiki hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kurtulalımda ikimizde :)))yerimseniben

ben de eşimin öyle bişey yapacağını sanmıyorum hiç:)
yanımda olsun da başka bişey istememmmm

yanımda olsun cıcegı ne yapayım :)))

klasik laflarda yazılsa düşünmesi önemli
hem yanımızda olsunlar sıcacık baksınlar elimizi tutsunlar yeter
başkada bişeye gerek yok sanırım

Allahim beni sizden ayirmasin.bana bu duyguyu yasattigin icin cok tesekkur ederim karim, canim ...

Benim burcum balik, senin ki ne :))

canim sözler ne olursa olsun esinin icinden gelmeli kalbinden cikmali
biz sana ne dersek diyelim
sen diyosun ki hosuma giden bisey olursa aklina sokarim diye
bence yalnis esin kendi gönlünden geceni aktarmali sana

aynen sana katılıyorum..bazen evde mesela aşkım bana seni seviyorum demedin hiç bugün diyorum sonra söylüyorya hiçç bir anlamı inan kalmıyor:umursamaz:...şimdi çicek göndercek ee aşkım bana çiçek alınca üzerinede bir evlad verdin canım karıcım iyiki varsınız mı yaz diyeceğim....çok saçma olurkaydirigubbakcemile3..kendileri düşünsün o inceliği...sonra o aklı onlara siz vermiş olduğunuz için hiç bir anlamı olmaz:umursamaz:...çok saçma....çicek beklemekte o heyecanda bana çok saçma geliyor..benim eşimin eli ayağına dolanır ben doğum yapıp çıkmış olsam bile...paniktir biraz...aman yanımda olsunda gerisi boşş:1hug:..babam benim doğumuma yetişmemiş annemin yanında olamamış annem hala hatırladıkça içi burulur...malum babam işteymiş o gelene kadar ben olmuşum zaten..annem hep o durumda en önemli olan eşinin varlığını bilmek der....opuyorumnanaktan hediye çiçek sonrada alınır..

ne diyecen yani kocacım ben bi söz buldum hastaneye bana çiçek yollarken üzerine bu notu düşermisin diyeceksin.peeesss yada bu arkadaş erkek ve karısına çiçek yollayacak ama ne yazacağını bilmiyor buradan tüyo alıyor aklı sıra.ne biliiimm aklıma başka bişi gelmiyor.çok saçma bir konu ve takıntı bu.

Son düzenleme:
çiçekmikaydirigubbakcemile3
benim kocam o stresten adını falan unutmasında çiçek kalsın öte tarafta

X