Sürekli bel agrisi+ara kanama

Irem87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
50
0
36
Arkadaslar iki aydir bel agrisi cekiyorum, aynen agdetim geldigi zaman cektigim agrilari iki ay boyunca cekiyorum. üstüne birde ara kanamalari eklendi, gerci ara kanamasi denilerbilirimi bilmiyorum. akinti geliyor pembe renkte.
en son 9 ayin 18 den 26 kadar kirliydim. 10 uncu ayin 8 den 10 na kadar akinti da kirmizi birseyler vardi ip gibi ertesi günü 11 de akinti pembeydi. bugün 22 ve yine pembe akinti geldi, ayni zamanda karnimin sag alt bölgesinde ve belimin sag alt bölgesinde cekmeler olustu agri seklinde. kadin doktoruna gittim, basta ortopediye yolladi, birsey cikmadi. 30 da tekrardan gidicem kadin doktoruna bu defa o muhane edicek beni. ama ben cok korkuyorum birsey cikicak diye, icim okadar huzursuz ki hep aklim ya birsey olurda ilerde cocuk sahibi olmamazsam diyorum.

böyle seyler yasamis olan varmi.
30 un gelmesini bekliyemiyorum okadar sabirsizimki.

çok iyi bir kadın doğum uzmanına git arkadaşım. vee hiiiç streslenme.pozitif düşün.

cikolata kisti olabilir ama insallah degildir
ben endometriozis hastasıyım(cikolata kisti) belirtiler bende de var ama yıllardır diyeyim

slm irem ben burcu.bende aynı şikayetlerle doktora gittim geçen senebenimki de çikolata kisti çıktı.ameliyat oldum.bel ağrım hiç değişmedi diyebilirim.benim de ara kanamalarım oluyo bu aralar.yine gittim doktoruma bu sefer de yara çıktı.hiç aksatmadan jinokolojik muayeneni ol derim.ama tabi burda yazdıklarımıza da bakıp moralini bozma.hiçbişey olmayıp mevsimsel de olabilir.çok geçmiş olsun arkadaşım

X