Kardeşimin Yeni Gelin Evi...

Tam benim tarzım çok güzel bir ev bayıldım.Ağız tadıyla otursunlar mutluluklar dilerim...

Bu tarz sevenler için müthiş bir ev olmuş. Allah iyi günlerde oturmayı nasip etsin.

mobilyalar çok şık allah ağız tadı ile oturmayı nasip etsin.
vaayy be asıl şimdi evlenmek varmış heee.4 sene önce hiç yoktu böyle şık mobilyalar yada benmi görmedim.kelebekten almıştım ben ama çok saade.bunların yanında bir hiiiçççç.neyse bende yenilerim bir kaç sene sonra.çocuklar büyüsünde öleee.

çok güzel bi ev:nazar::nazar:

Allah huzurla oturmayı nasip etsin

mutfağı banyoyu filan eklicekmisiniz

Çok güzel olmuş.
ben çok severim taşlı, ışıl ışıl
Çok şık ve asil .. Güle güle otursunlar...
:nazar:

ben rahatıma ve sadeliğe çok düşkünüm, bana göre bir ev değil ama bu işler zevk meselesi ve umarım herkes kendi zevkince döşeme fırsatı bulur evini...
kardeşine mutluluklar diliyorum, güzel evinde...

düğün telaşımız bitsin bütün evin ve düğün resimlerini eklicez inşallah,kardeşime güzel dilekleriniz için melto adına çooook teşekkürler. Allah herkese huzurlu mutlu evlilikler, içinde sağlıkla oturacakları gönüllerine göre evler nasip etsin inşallah.

çok iddaalı valllaaa maasallah ii günlerde otursun allah mutluluk saglık huzur versin

rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip eder inş.. darısı başımıza..

hayırlı ve mutlu bir evlilik dilerim güle güle otursun inş. evinde

süper :asigim:

güle güle otursunlar insallah ! :nazar:

Allah ağız tadı ile oturmayı nasip etsin inşaallah cnm.
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun düğününüz =)

Allah ağız tadı ile oturmayı nasip etsin inşaallah cnm.
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun düğününüz :teytey:

canım mobilyaları süpermiş ve aksesuarlarla tam bi uyum içerisinde. ben çok beğendim. güle güle otursun kardeşin.

X